b-hcg değerleri..:(

Bhcg nin son ikisini dr.um istemedi zaten. O 10 gün sonra bi bakalım yine dedi.
Ben kendim, kafama takıldığı için takip etmek istedim.
Peki sims, o boş kese noldu sonra, kendi kendine düştü mü acaba?
Müdahale mi edildi? Teşekkürler cevaplarınız için...

dün kanamam başladı ve dr.a gittim.
kendi kendine düşecek dedi dr.um. en azından şimdilik müdahale etmeye gerek olmadığını söyledi.
:KK43:

Teşekkürler arkadaşlar.
Sims, linkteki bilgileri okudum canım, çok aydınlatıcıydı. Teşekkür ederim.
Dr.um 1-2 ay rahmi dinlendirdikten sonra tekrar çalışmalara başlayabileceğimizi söyledi. Özellikle kürtaja gerek kalmaması beni çok rahatlattı doğrusu. Sevgiler...

arkadaşlar ben yeni üyeyim ne olur banada yardım edin benim 3 gün adetime var bu gün gittim bchg yapıldım sonuç 244.4 çıktı sizce normal mi?bir önce ki gebeliğim dış gebelikle sonuçlandı bununda öyle olmasaından korkuyorum ne olur bana yardım edin doktorum diyorki 2 gün sonra gel bir daha bchg yapalım ama ben çok korkuyorum ne olur sizce bu değer normal mi yardım edin neolur

ben 15 de yani cuma günü b hcg yaptırdım değerim 308 çıktı pazartesi doktoruma gittim ve total hcg sonucu 1280 çıktı keseyide gördüm bir hafta sonra tekrar gel dedi ve dış gebelik varmı diye kontrol edelim dedi değerlerim normal olduğunu düşünüyordum bilgisi olan bana yazsın teşekkür ederim

arkadaşlar ben yeni üyeyim ne olur banada yardım edin benim 3 gün adetime var bu gün gittim bchg yapıldım sonuç 244.4 çıktı sizce normal mi?bir önce ki gebeliğim dış gebelikle sonuçlandı bununda öyle olmasaından korkuyorum ne olur bana yardım edin doktorum diyorki 2 gün sonra gel bir daha bchg yapalım ama ben çok korkuyorum ne olur sizce bu değer normal mi yardım edin neolur

ayten gebelik var gibi daha değerleri düşük zamanla artar tebrikler inşallah bi problem olmaz

arkadaslar.benımde adetım 23 gun gecıktı bunun uzerıne b hcg yaptırdım.degerı 0.138 cıktı.sanırım bı hamılelık soz konusu degıl.daha yenı evlıyım o yuzden sımdı erken oldugunu dusunuyorum.0.138 degerı hamıle olmadıgıın gostergesı deıl mı arkadaslar...cevaplarsanız sevınırım.

slm nasılsınız sizlere bir sorum olacak ben günüm geçmeden idrar testi yaptırdı silik çıktı 2 defadaha yaptım gine pozitif çıktı ama adette görüyorum.hcg testide yaptırdım ondada 1.87 çıktı.acaba hamilelik yarmıdır ne olur yardımcı olun cevap bekliyorum...

arkadaşlar ben yeni üye oldum banada yardım edermisiniz ben cyclo-progynova diye bi ilaç kullanıyorum bugun adet günümdü olmadı bende kan testi yaptırdım bişey çıkmadı kan testinde kesin sonuç çıkar heralde benide bilgilendiriseniz sevinirim:sm_confused:

canım ben hastanede çalışıyorum 0.5-2.90 arası çıkması hamilelik yok demek bunun üstü haftaları belirliyo. Mesela 5.0-50.00 0-1. hafta, 50.0-500.0 1-2 haftalık hamile gibi bu böyle 8-12 haftalığa kadar gidiyor canlarım bu bhcg testi ile ilgili yardımcı olabilmişimdir umarım.

degerler eger oldugundan dusuk cıkıyorsa ve az ılerlıyorsa dusuk tehlıkesı var demek ve sonundada hep dusuyor benımkıde ole oldu az az yukselıyordu

Teşekkürler arkadaşlar.
Sims, linkteki bilgileri okudum canım, çok aydınlatıcıydı. Teşekkür ederim.
Dr.um 1-2 ay rahmi dinlendirdikten sonra tekrar çalışmalara başlayabileceğimizi söyledi. Özellikle kürtaja gerek kalmaması beni çok rahatlattı doğrusu. Sevgiler...

canım çok geçmiş olsun bu yaşadığının aynısını temmuzun 3ünde ben de yaşadım kürtaja gerek kalmadı gitti bebeğim doktor 1ay yeterli dedi şimdi tekrar deniyoruz bakalım hakkımızda hayırlısı olsun adetin gecikecek bu ay panik yapma benimki 10gün gecikti.

mrb sizlere bişey danışmak istiyorum lütfen cvp benim b-hcg 10000 çıktı son adet tarihime göre 5 haftalık hamileyim bu değer normalmi

X