B-hcg değeri acil yardım kızlarr!!!!

roseni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2012
60
0
kızlar bu konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. yada pozitif bişeyler duymaya sanırım. :KK50: 31 ağustosta adet oldum. bu ay 26- 27 sinde olmam lazımdı. iki gün önce sabah test yaptım ikinci çizgiyi gördüm öğleden sonra da tekrar yaptım yine pozitif çıktı. dün doktora gidip hcg ye baktırdım 22.99 çıktı değerim. doktor çok düşük olduğunu söyledi sizce bu kötü bir değer mi yükselir mi kızlar bu daha önce böyle bir durum yaşayan var mı ?

benim anlamadığım verdiğin tarihlere göre daha adetine var neden test yaptınki

Son düzenleme:
kızlar bu konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. yada pozitif bişeyler duymaya sanırım. :KK50: 31 ağustosta adet oldum. bu ay 26- 27 sinde olmam lazımdı. iki gün önce sabah test yaptım ikinci çizgiyi gördüm öğleden sonra da tekrar yaptım yine pozitif çıktı. dün doktora gidip hcg ye baktırdım 22.99 çıktı değerim. doktor çok düşük olduğunu söyledi sizce bu kötü bir değer mi yükselir mi kızlar bu daha önce böyle bir durum yaşayan var mı ?

daha adetin gecikmemiş bile bu yüzden bu değerin düşük olması gayet normal, gecikme olduktan sonra hızla artmaya başlıyor değer. Ben sana hayırlı olsun diyorum. Darısı bizlere :)

çok fazla belirti vardı. şüphelendim. göğüs uçlarım da pembeleşince test yapayım dedim o da pozitif çıktı. hcg de dün 23 çıktı çok mu düşük bu değer?

canım bende karın şişliği için gitti ama bariz şişti belirti değil yani korunmuyodumda şişlik için test yapıldı hcg ye de bakıldı 17 küsür çıkmıştı 1 hafta sonra 277 çıktı benimde adetime vardı daha umarım vardır Allah gönlüne göre versin

canım bende karın şişliği için gitti ama bariz şişti belirti değil yani korunmuyodumda şişlik için test yapıldı hcg ye de bakıldı 17 küsür çıkmıştı 1 hafta sonra 277 çıktı benimde adetime vardı daha umarım vardır Allah gönlüne göre versin

inşallah yükselir. ben dün çok kötü oldum çok düşük deyince doktor. salıya kadar ne kadar olur sence canım

inşallah yükselir. ben dün çok kötü oldum çok düşük deyince doktor. salıya kadar ne kadar olur sence canım
hala saklarım kağıtlarımı bir hafta arayla bakmıştım benim 1000 lerdeydi heralde bana dr asistanı varya o dedi bence sen hamilesin dedi bende kızla dalga geçtim güldüm hatta.bugün bile yükselmesi gerekiyor biraz yarın baktır madem bukadar merak ediyosun hatta vaktin yoksa ben sana internetten değerlere bakıyım

Son düzenleme:
hala saklarım kağıtlarımı bir hafta arayla bakmıştım benim 1000 lerdeydi heralde bana dr asistanı varya o dedi bence sen hamilesin dedi bende kızla dalga geçtim güldüm hatta.bugün bile yükselmesi gerekiyor biraz yarın baktır madem bukadar merak ediyosun hatta vaktin yoksa ben sana internetten değerlere bakıyım

salı günü normalde adet olmam gerekiyor. inş olmaz bu kadar umutlanmışken :KK43: salı günü yükselmiş olarak görmek istiyorum eğer bir de şimdi yükselmemişse iyice moral bozukluğu yaşamayayım. :KK43: allah hayırlısını versin tabi

Bencede düsük olmasi normal daha adet günün gelmemis bile insaallah saglikli bir sekilde ilerler hamileligin...

arkadaşlar benim de adetim 5 gün gecikmişti hcg değeri 198 çıktı düşük mü acaba doktor 10 gün sonra gel bi daha bakalım dedi forumda değerleri okudukça benimki çok düşük gekiyor bana :KK43:

arkadaşlar benim de adetim 5 gün gecikmişti hcg değeri 198 çıktı düşük mü acaba doktor 10 gün sonra gel bi daha bakalım dedi forumda değerleri okudukça benimki çok düşük gekiyor bana :KK43:

oo bu doktorlarda bir alem benim il gebeliğimde 33 cıkımıstı oğlum şimdi 11 aylık sende g
ebesin canım meraklanma ilerki günlerde kan testine gerek kalmıcak göbiş şişecek :)):KK24::KK24:

Bence tek değere göre değerlendirme yapılamaz, iki gün sonra tekrarlayıp yükselip yükselmediğine bakarsınız. Benim 28. günde 1900 çıkmıştı ama ben 23 günde bir regl oluyorum,erken döllenme, seninki de geç döllenmiş olabilir. Regl gününden önce test yaptırınca böyle oluyor Allah korusun düşük falan olsa test yaptırmasan anlamazsın regl oldum sanırsın ama yapma da diyemem kimseye ben de yapıyordum çünkü:)

kızlar ben adetimin 2. günü ilk testimi yaptırdım beta hcg 165 ti 2 gün sonra 302 ,2 gün sonra 490 ve 4 gün sonra 1320 çıktı doktor çok artılın olmadığını düşük olucağını olmazsa gebeliği sonlandırabiliriz dedi çok üzüldük sizce durum bu kadar kötümü lütfen yorumlarınız bekliyorumm :KK43:(

hayırlı uğurluu olsunn :))
yenı gebelık oldugu için değerin düşüktür normalde ıkı gunde ıkıye katlıyor oran :) 4-5 haftalıktan once keseyı goremıyebılırısn panık yapma ara ara kan tetsı yaptırıp gelişimini ordan takıp edebılırsın..
beslenmene yorulmamaya,ağır kaldırmamaya dıkkat et artık :)

hayırlı uğurluu olsunn :))
yenı gebelık oldugu için değerin düşüktür normalde ıkı gunde ıkıye katlıyor oran :) 4-5 haftalıktan once keseyı goremıyebılırısn panık yapma ara ara kan tetsı yaptırıp gelişimini ordan takıp edebılırsın..
beslenmene yorulmamaya,ağır kaldırmamaya dıkkat et artık :)

benımde degerım dusuktu ama yavas yavas yukselıyor 4 test yaptırdım ama doktorum hala hamılesın dıyemıyor
1 test 32
2 test 60
3 test 108
4 test 232 cıktıı

X