Azospermi Umut Dolu Hikayem

Allahım her zaman herkesin kalbindekini çıkarıyor karşısına. İnşallah evladını sağlıkla kucağına alırsın. Rabbim böyle hasret çeken hak eden herkese nasip etsin inşallah. Ay çok duygulandım kız ben niye öyle oldu

Amin inşallah evlat hasreti çeken herkese nasip olsun inşallah evet hep ağlayarak yazdım buraya yazılarımı şuan mutluluktan ağlayarak yazıyorum çok şükür güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

Bugun ki testimde çıkmış 2235.57 şimdi koşarak doktorumun yanına gidiyorum

Meraba happy mi benim eşimde sorunu sizin gibi sertoli bı kaç şey danisacagim cevap verirmisin

Hayırlısı olsun cnm benim ya olurken gözlerim doldu. Rabbim ol derse oluyor başka şeyleri vesile kılarak. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Bize de dua et tüp bebek tedavisindeyiz 2 tane 3. Gün embriyom var ikisini de koyacaklar adetini bekliyorum.
Allah'ım bu yolda emek veren herkesin kucağını doldursun inşallah

Çok mutlu oldum adınıza en başından beri yüreğim ağzımda okudum iletilerinizi:) bende bugün trasfresimin 3. Günündeyim nolur banda dua edin bebeğim bana tutunsun
Çok teşekkür ederim oy hayırlı olsun canım ara ara evde kalk yavaşça yürü biraz yine uzan inşallah sımsıkı tutunsun bebeğin güzel haberlerinle dön bana inşallah bu yoldaki herkese nasip olsun inşallah

Çok teşekkür ederim gerçekten Allah ol deyince oluyor inşallah ilk seferde tutunsun bebişlerin sımsıkı sana transfer günü rahat ol stressiz ol olacağına inan inşallah olacak canım bu yolda emek veren herkese nasip olsun inşallah kimsenin kucağı boş kalmasın

Allah razı olsun aynı öyle yapiyorum iş yapmıyorum ama yürüyüş yapıyorum arada eğilip kalkarken dikkat ediyorum dua ediyorum sürekli Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın 1hafta sonra sonucum belli olacak Allah sevindirsin inşallah hepimizi

Canım o kadar sevindim ki sağlıkla evladını kucağına al insallah Burda tavsiye veren arkadaştan, bize yol gösteren tedavi eden doktorlardan Allah razı olsun Bi de küçük bir tavsiye: konu başlığını değiştir bence, bu umut hikayeni özetleyici birşey yap belki birilerine faydası olur :) sevgiler :)

Amin inşallah pozitif haberlerini vermek nasip olsun inşallah bir belirtin var mı kasık batması vs gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…