Azospermi hakkında bilgisi olan, kızlar acil bilgisi olanlar yazabilir mi

eda2901

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2023
180
74
25
Kızlar yaklaşık 2 ay önce eşimin azospermi olduğunu öğrendik bitkisel hap verdiler 2 ay boyunca onu kullandi. Eşi azospermi olup kendiliğinden hamile kalan var mı yada nasıl bir tedavi yöntemiyle ilerlediniz

Arkadaşlar eşim sanırım azospermi, hormon değerleri normal, genetik testi daha bakılmadı, sperm testinde tek tük sperm çıkışları var. İlk testte 2 hareketsiz, 2.sinde sperm yoğunluğu 1 milyon olduğu için tespit edilemedi hareketlilik yüzdesi tam saptanamadı ama yüzde 45 olarak belirlenmiştir yazıyor. Bu ne demek oluyo? Daha yeni öğrendik ne yapacağımı bilmez bi halde bilgi toplamaya çalışıyorum. Anladığım kadarıyla direkt mikro tese olmamalı? İlaçlarla doğal yolla çıkış olabilir mi? Yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar yaklaşık 2 ay önce eşimin azospermi olduğunu öğrendik bitkisel hap verdiler 2 ay boyunca onu kullandi. Eşi azospermi olup kendiliğinden hamile kalan var mı yada nasıl bir tedavi yöntemiyle ilerlediniz
Merhaba canim, benimde esim azospermi ve yaklisik bunu 1 ay once ogrendik. Doktorumuz tek cagremizin Mikro Tese ameliyati oldugunu soyledi suan ameliyat tarihi bekliyoruz

Tıkanıklık mi vardı canim sizin
Daha belli degil canim suanlik sadece sperm bulundugunu soyledi doktor. Haftaya pazartesi kontrolumuz var. O gun bilgilendirim sizi. Ama gercekten ameliyatan hic korkmayin cok ufak bir operasyon 1 saat suruyor sadece ve sonuclarida normalde hemen ameliyat sonrasi aliyorsunuz

Canim hicbi değişiklik yok yani dolandirildik gibi bişey oldu ne arayan var ne soran değerlerimiz yine 0 hakan özkula güvenmeyin

Hangi doktorda oldunuz canim teseyi
Hakan Ozkuluk hic bir ilaci ilac degildir.. benim annemannem ondan ilac almisti kendisi kanser hastasiydi guya onun bize verdigi bitkisel ilac fayda edecekti ama yalan anneannemi bundan 5 ay once kayip etik...

Sonuclarima gelecek olursak canim dun doktor muanemiz guzel gecti tam 7 tup sperm bulunmus dondurulmus 8ci ayda tup bebek tedavisine basliyacam allahin iziniyle. Benim doktorum yurt disinde Belcikada ama kendisi Turkiyeden gelme.
Ama bi tanidigim Istanbulda bahceleli evler tup bebek kliginde yaptirmisti tese ameliyati cok guzel gecti.. orayida onere bilirim

merhaba benim eşimdede sperm hiç çıkmadı ertan cevizciye gitmeyi düşünüyoruz nasıl ilerliyor süreç acaba bilgi alabilirmiyim
4.5 aydır tedavi görüyo eşim bi test verdi hareketsiz 2 sperm çıkışı olmuştu sonra tüp bebek merkezine gittik ordada test verdi sonuç sıfırdı ekstra doktorumuzda bi kaç ilaç verdi takviye olarak 3 hafta sonra falan test vericek yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…