Azospermi hakkında bilgisi olan, kızlar acil bilgisi olanlar yazabilir mi

4.5 aydır tedavi görüyo eşim bi test verdi hareketsiz 2 sperm çıkışı olmuştu sonra tüp bebek merkezine gittik ordada test verdi sonuç sıfırdı ekstra doktorumuzda bi kaç ilaç verdi takviye olarak 3 hafta sonra falan test vericek yine
adetin 2.yada 3. günü tüp bebek için z.k devlet hastanesine gidip işlemleri başlatmamı söylediler eşimdede ameliyatla sperm varsa ameliyatla alcaklarmış ama hiç hormon testi yapılmadı ilaç takviye verilmedi anlamadım

adetin 2.yada 3. günü tüp bebek için z.k devlet hastanesine gidip işlemleri başlatmamı söylediler eşimdede ameliyatla sperm varsa ameliyatla alcaklarmış ama hiç hormon testi yapılmadı ilaç takviye verilmedi anlamadım
Bizim hormon testi yapılmıştı ilaç tedaviside görmüştü eşim tedaviye başlamıştık malesef eşimin ameliyatı başarısız geçti sperm bulamadılar sonra ertan cevizciye başladı

4.5 aydır tedavi görüyo eşim bi test verdi hareketsiz 2 sperm çıkışı olmuştu sonra tüp bebek merkezine gittik ordada test verdi sonuç sıfırdı ekstra doktorumuzda bi kaç ilaç verdi takviye olarak 3 hafta sonra falan test vericek yine
Bizde başladık ama tedirginiz 2 aylık kur gondercem dedi bazı ilaçlar 6 aylık anlamadım eşim diyor 2 aylık gönderdi iki ay sonra test istemezde ilaç satmaya çalışırsa devam etmicem diyor sizin nasıl oldu

X