Azosperm kaynaklı tüp bebek tedavisinde 3. gün embriyosu transferi

Kızlar bugün idrar testi yaptım negatif çıktı çok üzüldüm, sabahtan beri ağlıyorum nasıl toparlanıcam bilmiyorum
Kaçıncı gününüz acaba birde ilk denemeydi dimi sizin lütfen kan testine kadar bekleyin canınızı da sıkmayın hiç bende bu ay negatifi aldım inanın üzülmek normal ama hemen ayağa kalkmak gerek

Kaçıncı gününüz acaba birde ilk denemeydi dimi sizin lütfen kan testine kadar bekleyin canınızı da sıkmayın hiç bende bu ay negatifi aldım inanın üzülmek normal ama hemen ayağa kalkmak gerek
İlk deneme 3. Gün embriyosu dün 9. Gündü hayalet çizgi çıktı sonrasında bi 20 dk sonra. Bu Sabah kan verdim sonuç bekliyorum. Hayırlısı olsun hakkımızda ama gerçekten çok zormuş, çok zorlandım

Aa çok iyi hayalet çizgi olması 3. Günler biraz daha geç çıkıyor inşallah hayırlı haberler alırsınız bize de haber verin

Hadi hayırlısı olsun inşallah neden bu kadar geç çıkıyor ki
Bugün öğleden sonra çıkar dediler, eve yakın sağlık ocağında kan verdim. Yani saat 8 de kan verdim inanki akşam 6ya kadar sayfayı yenilemekten helak oldum. Sinirimi bozdular, belirsizlik en kötü şey bu arada sen naptın, hemen başlayacak mısın tedaviye

Hadi hayırlısı olsun inşallah neden bu kadar geç çıkıyor ki
3.27 çıktı beta değerim, normalde yarın kan testi vermem gerekiyor bi umut yükselmesini beklicem, 27 şubatta hsg çekimim vardı öncesinde beta değerim ölçülmüştü ve <1 çıkmıştı, bilmiyorum gerçekten yarın değerimde artış olmazsa negatiftir zaten.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım ben doktorumla konuştum ilkinde tutmaması normal olabilir ikinci adette başlayabiliriz dedi bende tamam dedim bu süreçte rahim filmi çektim emin olmak için şükür bir şey ikinci adetim bayrama denk geliyor sonra sanırım 12 gün ilaç kullanıp rahim kalınlaşmasına göre transfere gideceğiz

Benimki taze transferdi 2 ay sonra filan başlarım büyük ihtimalle. Hayırlısı olsun hakkımızda ikincisinde olur inşallah

Sizin kaçıncı gün embriyosuydu ve beta değeri kaç çıkmıştı

Sizin kaçıncı gün embriyosuydu ve beta değeri kaç çıkmıştı
Benimde 3. Gün embriyosu ve taze transferdi betam 12. Gün 0.1 lerde çıkmıştı canım öncesi iki tane erken gebelik testi yapıp negatifi gördüm ve kendimi negatife bir nevi hazırladım sonra 12. Gün kan verdim negatif olduğunu öğrendim ilaçları bıraktım iki gün sonra koyu lekelenme başladı iki gün leke sürdü sonra tam adet oldum ikinci adetimde yani Nisan 8-9 gibi başlayacağız Allahın izniyle genelde 3. Gün ve taze transfer de negatifler daha fazla sanki bilemiyorum aksi durumlar da vardır tabi aslında Rabbimin takdiri bende batmalar hafif sancılar olunca tutunuyor sanmıştım

Baya baya aynı şeyleri yaşıyoruz benimde yarın 12. Günüm, bakalım sonuç ne olacak 2 tane embriyom kaldı benim belki gürgana taşırım embriyoları, sen memnundun demi gürgandan

En azından tutana kadar hiçbirini kullanmamakta fayda var tabiki sizin terciniz Allah kavuştursun herkesi bebişlerine inşallah

Baya baya aynı şeyleri yaşıyoruz benimde yarın 12. Günüm, bakalım sonuç ne olacak 2 tane embriyom kaldı benim belki gürgana taşırım embriyoları, sen memnundun demi gürgandan
Bugün 4.60 çıktı değer anlam vermiyorum gerçekten ne umudumu tam anlamıyla kesebiliyorum nede tam anlamıyla mutlu olabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…