Azosperm Embriyo gelişimi

gencanneolmakisteyenler

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
141
48
22
Merhaba arkadaşlar eşim azospermi teşhisi konulmuştu tese oldu benden de yumurta toplandı 8 yumurtadan 5 tanesi dolu çıktı fakat 3 tanesi döllendi 3. Gün aradılar 3ünün de geliştiğini söylediler merkez 5. Güne kadar izliyor yarın 5. Gün az sayıda biraz tedirginim , yarın haber verecekler benzer durum yaşayan var mı lütfen deneyimlerinizi paylaşın

Ben de senin gibiyim canim 4yumurta toplandı,3 u dollendi,bugün birini dondurdular 9 hücreli olan,8 ve 6 Hücreli olanları 5 . Güne götürmeye çalışacaklar,ilk kez bu aşamaya geldim,açıkçası merak ediyorum bende,sizinkiler kaç hücreli?

Yüzde 75 gelişme olmuş gayet iyi bi oran okuduğum kadarıyla inşallah pozitifi görürsünüz Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın

Benim eşimde hem azosperm hemde varikosel varmış sayı oranımız gayet iyi benden 28 yumurta toplandi pazartesi günü bugün aradılar 16 tanesi döllenmiş 13 tanesi orta kaliteli Perşembe günü dondurmak için haber vericekler tekrardan umarım bebislerimiz tutunur bize

Ne güzel Allah devamlılığını getirsin inşallah umarım tutulur

biz çok çaresiz durumdayız. 3 tüp bebek denememiz oldu. 2. denemede tesa ile sperm alındı ama değişen birşey olmadı. sperm sayısı çok düşük ve spermlerde şekilsel bozuklukta var. embriyolar 5. güne gitmiyor. 3. günden sonra gelişimi durduruyor. andropoloji üroloji doktorlarına da göründük. klomen ve felixon dışında ilaç verilmedi. standart tüp bebek ilaçları verildi. memorial ve brüksel tüp bebek merkezlerine gittik. en son tıbbı olarak denenebilecek birşey kalmadı dediler. önerebilecegiz erkek infertilitesi üzerine bir doktor bir çare var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…