Az once konu acmistim

Birazmi ya baya buyuk 48 kiloyum acaba kilo alsam burnum dahami buyur yoksa yuzum kilo alinca burnum dikkat cekmezmi
Sizin kendinizle problemleriniz var öz güven eksikliği psikolojik bu durum kendinizle uğraşmayın lütfen sevin kendinizi

Çok güzelmişsin gerçekten ufak tefek kusurlar herkeste olur.,
Biraz mantıklı düşününce zaten kimse mükemmel değil bugün baya umutsuz stresliydim. Ama buraya yazdıktan sonra daha iyi hissettim. Beğenmediğim yerlerimide ilerde çalışır kazanır düzeltirim

Kadin dedigin boyle akli basinda olacak iste. Bana bile guc verdi bu yorum.

Bana bi kere çok aşık olduğum çocuk burnumla ilgili bir şey söylemişti
1 gün falan düşündüm acaba öyle mi diye

Sonra baktım yo benim burnum güzel yani
Zerre etkilenmedim o laftan
Biri sana bir şey diyorsa ve bu hemcinsin falansa 30 yaşında anladım ki kıskandığı için yapıyor
Ay canım sen şunu şöyle yapsana aman kilo mu aldın yok çok zayıfsın vs

Takmamak lazım
İçten gelen kuruntunsa özgüvenine odaklanman lazım
Onu geliştir aklını geliştir dünya görüşünü geliştir
İki cümle kuracak bir kapasiten olsun
Erkeklerin ya da kadınların yanında nice nice aman bu bununla basıl beraber dediğimiz insanlar oluyor

Sence nasıl oluyor her şey kaş göz burun mu

Aynen bu sözleriniz çok doğru. Mesela, Barış Arduç sevgilisi Gupte Özay kimse yakıştırmıyordu onları ama çok güzel ilişkileri vardı, hala var mı bilmiyorum.

Diğer konunu okudum ama yazmamistim
Ama yüzünü gerçekten merak etmiştim
Nasıl bişe olabilir ki en fazla insanlar acıyarak bakıyor yazmişsin
Sen takıntı haline getirmişsin aşırı bı şekilde,
İnsanların acıyarak neden baktığını anlamadım.
Gayet güzelsin yani
Öyle bir anlatmişsin ki fotoyu yanlış attın sandım

Aslında bu sorun bende liseyi bıraktıktan sonra başladı ben bunu kendimce saklamaya çalıştım ama biliyordum yani. Bide benimde kusurlarım var mükemmel değilim ama güzel yanlarımı gerek huy olarak gerek gözlerim ya da saçım olarak ortaya çıkartırsam doğru bir şekilde kusurlarımında arka planda kalcağını düşünüyorum.

Yanlış anladınız sivilce deliklerim yüzünden iş bulamıyorum değil, iş çok var. Sadece insanların sorgu suali kötü etkiliyor beni.
bu yuzden işsiz kalip bu durumada cozum bulamiyorsunuz maddi anlamda gucsuz kaldiginiz icin
yerinizde olsam insanlarin soyledikleri sacmaliklara kulaklarimi tikayip ekmegime bakar hem ailemr yardimci olur hemde bu problemi halledebilecek maddi imkani elde ederim

Saçmalama çok güzelsin bence.Burnunu aşırı kafana takıyorsan eğer ilerde yaptırırsın.10.günde iyileşiyorsun zaten.Çok kafana takma.

hayır sası degılsınız telefonda bır noktaya bakmaya calısırken cektıgınız ıcın oyle durmus açı meselesı

bırde o renk ruj banu alkanın genclık zamanında kaldı lutfen surmeyın kızlar demode duruyor
konu sahıbı sıze nude tonlar yakısır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…