Az once konu acmistim

Birazmi ya baya buyuk 48 kiloyum acaba kilo alsam burnum dahami buyur yoksa yuzum kilo alinca burnum dikkat cekmezmi😂
Sizin kendinizle problemleriniz var öz güven eksikliği psikolojik bu durum kendinizle uğraşmayın lütfen sevin kendinizi🙂

Ayşecim gayet güzel bir genç kadınsın. Ancak psikolojik sorunların ve kendine güven problemin var. Her şeyden önce bu sorunlarını çözmelisin.

Bir kadın güzelse ilk bakışta dikkat çeker, sen de çekersin. Ancak insanlarla doğru ve etkili iletişim kurmanın yolu güzellik değil genel kültürdür. Şu yazdığın yazı senin yaşında bir kıza hiç yakışmıyor. Ne nokta var ne virgül, cümlelerinin başı sonu belli değil, karman çorman yazmışsın. Sana önerim bol bol kitap okuman. Pembe dizi gibi aşk romanlarından bahsetmiyorum. Sana bir şeyler katacak, ufkunu genişletecek, özgüvenini tazeleyecek kitaplar okumalısın. Sonra kurslara git kendini geliştirmeye çalış. Anladığım kadarıyla üniversite okumuyorsun, çalışmak istiyorsun. Doğru düzgün bir iş bulabilmen için kendini geliştirmen gerekiyor. Makyaj yapmak her zaman öğrenilir ya da öğrenilmese de bu bir eksiklik değildir. Ama kültür ve iyi bir iş sahibi olmak sana çok büyük artı kazandırır. Şimdi lütfen dış görünüşünle uğraşmaktan vazgeçip hayata bakışını ve hayata karşı durduğun yeri değiştirmeye çalış.

Kadin dedigin boyle akli basinda olacak iste. Bana bile guc verdi bu yorum.

Bana bi kere çok aşık olduğum çocuk burnumla ilgili bir şey söylemişti
1 gün falan düşündüm acaba öyle mi diye

Sonra baktım yo benim burnum güzel yani
Zerre etkilenmedim o laftan
Biri sana bir şey diyorsa ve bu hemcinsin falansa 30 yaşında anladım ki kıskandığı için yapıyor
Ay canım sen şunu şöyle yapsana aman kilo mu aldın yok çok zayıfsın vs

Takmamak lazım
İçten gelen kuruntunsa özgüvenine odaklanman lazım
Onu geliştir aklını geliştir dünya görüşünü geliştir
İki cümle kuracak bir kapasiten olsun
Erkeklerin ya da kadınların yanında nice nice aman bu bununla basıl beraber dediğimiz insanlar oluyor

Sence nasıl oluyor her şey kaş göz burun mu

Bana bi kere çok aşık olduğum çocuk burnumla ilgili bir şey söylemişti
1 gün falan düşündüm acaba öyle mi diye

Sonra baktım yo benim burnum güzel yani
Zerre etkilenmedim o laftan
Biri sana bir şey diyorsa ve bu hemcinsin falansa 30 yaşında anladım ki kıskandığı için yapıyor
Ay canım sen şunu şöyle yapsana aman kilo mu aldın yok çok zayıfsın vs

Takmamak lazım
İçten gelen kuruntunsa özgüvenine odaklanman lazım
Onu geliştir aklını geliştir dünya görüşünü geliştir
İki cümle kuracak bir kapasiten olsun
Erkeklerin ya da kadınların yanında nice nice aman bu bununla basıl beraber dediğimiz insanlar oluyor

Sence nasıl oluyor her şey kaş göz burun mu
Aynen bu sözleriniz çok doğru. Mesela, Barış Arduç sevgilisi Gupte Özay kimse yakıştırmıyordu onları ama çok güzel ilişkileri vardı, hala var mı bilmiyorum.

az once konu acmistim sivilce delikleri burnum buyuk diye bide gozlerim sasmis yeni farkettim saka gibi makyaj yapmayi bilmiyorum fotografta bulanik cikmis ama gozuktugu kadar artik yuzumun seklini buyuk buldugumdan genelde saclarimi hep one atarim yanaklarima yani dikdortgenmi yuvarlak yuzlumuyum bilemiyorum sizce nas makyaj yapmaliyim gozlerimin rengini seviyorum ama şaşim galiba ya yada fotograf cekilmeyimi bilmiyorum aynada şas gelmiyodu bana yeni dikkat ettim onerilerinizi bekliyorum eyeliner cekmeyi falan cok seviyorum ama yapinca seytana benziyorum tobe estafurullah yapmayi bilmiyorum iste ne hangi tarz baba yakisir falan gozlerimin seklini bile cozemedim nas baysn oldum ben onuda anlamiyorum ya hic makyaja becerim yok
Diğer konunu okudum ama yazmamistim
Ama yüzünü gerçekten merak etmiştim
Nasıl bişe olabilir ki en fazla insanlar acıyarak bakıyor yazmişsin
Sen takıntı haline getirmişsin aşırı bı şekilde,
İnsanların acıyarak neden baktığını anlamadım.
Gayet güzelsin yani
Öyle bir anlatmişsin ki fotoyu yanlış attın sandım 🤔

Diğer konunu okudum ama yazmamistim
Ama yüzünü gerçekten merak etmiştim
Nasıl bişe olabilir ki en fazla insanlar acıyarak bakıyor yazmişsin
Sen takıntı haline getirmişsin aşırı bı şekilde,
İnsanların acıyarak neden baktığını anlamadım.
Gayet güzelsin yani
Öyle bir anlatmişsin ki fotoyu yanlış attın sandım 🤔
Aslında bu sorun bende liseyi bıraktıktan sonra başladı ben bunu kendimce saklamaya çalıştım ama biliyordum yani. Bide benimde kusurlarım var mükemmel değilim ama güzel yanlarımı gerek huy olarak gerek gözlerim ya da saçım olarak ortaya çıkartırsam doğru bir şekilde kusurlarımında arka planda kalcağını düşünüyorum.

Yanlış anladınız sivilce deliklerim yüzünden iş bulamıyorum değil, iş çok var. Sadece insanların sorgu suali kötü etkiliyor beni.
bu yuzden işsiz kalip bu durumada cozum bulamiyorsunuz maddi anlamda gucsuz kaldiginiz icin
yerinizde olsam insanlarin soyledikleri sacmaliklara kulaklarimi tikayip ekmegime bakar hem ailemr yardimci olur hemde bu problemi halledebilecek maddi imkani elde ederim

hayır sası degılsınız telefonda bır noktaya bakmaya calısırken cektıgınız ıcın oyle durmus açı meselesı

bırde o renk ruj banu alkanın genclık zamanında kaldı lutfen surmeyın kızlar demode duruyor
konu sahıbı sıze nude tonlar yakısır

X