Ayrıntılı usg zararlı mııı?Zorunlu birşeymi?

Nerede oturuyorsunuz?

Ke kesinlikle yaptır derim ben yaptırmadığım için ne sıkıntılar yaşadım bilemezsin eğer bebeğinin bir problemi varsa anında müdahale için hazırlık yapıyor doktorlar sen doğum yapar yapmaz mudahaleyide yapıyorlar zararına gelirsek etrafımızda bize zarar veren o kadar çok radyasyon var ki en azından bu bir amaç taşıyor zararı olduğunu da duymadım bilmiyorum

Sgk anlaşmalı özel hastaneler de ayrıntılı usg uygun fiyata yapılıyor.
Hangi şehirde yaşadığınızı yazarsanız sizi yönlendirecek birileri mutlaka olacaktır.
Ayrıntılı Usg için devlet yeri eğitim ve araştırma Hastanesi tavsiye ederim.

arkadaşlar merhaba bende 20 haftalık bir anneyim izmirdeyim haftaya falan benimde ayrıntılı usg yaptırmam gerekiyor yarın normal kontrolüm var çiğli kordon mete beye gidiyorum izmirde önerebileceğiniz bir hastane varmı ayrıntılı için?

bence gerekli ama iyi bir yerde yaptırın, benim yaptırdığım yerde oğlumun kalp sorununu göremediler maalesef...
faydası zararından daha fazla bu tetkikin, o sebeple ben sorgulamadım, yine hamilekalsam yine yaptırırımbu tetkiği çünkü başta kalp anomalileri olmak üzere birçok hastalık teşhis edilebiliyor ve önlem alınıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…