Ayrintili ultrasonlarr

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
evettt şubat hamişlerii güzel bayanlarr sanırım ayrıntılı ultrason zamanımız geldi. ben salı günü inşallah gireceğim sizleerde durum nedir veya giren oldumu bbeeğimizi uzun uzun göreceğiz. hangi hastanede giriyorsunuz ayrıntılıya hadi paylaşalım ben salı saat 14:30 da giriyorum yaşam hastanesindeee ya sizlerr a.s.

Benim doktorum 23. haftaya kadar yapıldığını söylemişti biz 20. haftamızda yaptırdık 2. Düzey USG yi

ozaman 368 gr boyuna da sanırım 30 cm demişti.

Haftaya 4. Düzey USG yaptırmak istiyorum bu bizim isteğimize bağlı cd ye falan aktarıyorlarmış hatıra

kalsın bebişime istiyorum. Hospitalium Çamlıca Hastane sine gidiyorum ama orda doppler pahalı

başka biyer buldum Ümraniye de bir görüntüleme merkezine gidicem

canım hadii bakalımm inşallah herşey yolunda gider ve bebeğinin cinsiyetini tam olarak öğrenirsin :) ben daha girmiyorum yani dr bana bu konuda bilgi vermedi.ama her kontrolumda çok uzun bakıyor ve cd ye çekmeye başladık bebeğimi :) bol bol izleme imkanım oluyor böylelikle.sende söyle dr eğer böyle bir imkanın varsa çok güzel bir anı olucak.

slm kızlar ist avrupa tarafında 4D ultrasonu cd ye çeken neresi var ve ücretleri nedir bilen varmı? ben özel bi muaynehanede sordum 200ytl dediler,daha uygun bi yer arıyorum.

cd li olması çok güzel hepimize bir anı ben salıyı 4 gözle bekliyorum doya doya bakıcam kuzuma

KIZLAR SELAM HERKESE SAĞLIKLI HAMİLELİKLER DİLİYORUM.
BEN DE KISMET OLURSA 5 MAR DOĞUMUM ŞUBAT SONUDA OLABİLİR SİZE Bİ SORUM OLACAK AYNI ZAMANDADA YARDIMINIZA.
şimdi biz şırnakta oturuyoruz burda hastaneler gelişmiş değil inanın 2 doktor var ve özeldede aynı.ben devlet hastahanesine 1 kere gittim ağlyarak geri geldim pislikten.özeldeki doktorum çok iyi çok şükür ve bu aya kadar doktorumdu ve tayini çıktı yerine gelecek olandaarkadaşı ve çok iyiymiş.neyse bana 20 ile 22 hafta arsı ayrıntılı ultrasayona girmek istersen gir dedi fakat burda yani şırnakta yok yakın il olarak sadece diyarbakırda varmış bende gifdemiyecem mahvoluyorum yolculukta resmen doktorumda gidebiliyosan demişti.ŞİMDİ İSE SİZDEN RİCAM DOKTORUNUZA BENİM İÇİN SORARMISINIZ NORMAL ULTRASYONDA HERŞEY NORMAL OLMASI 2Lİ TESTİN ENSE KALINLIĞI FİLAN NORMALSE AYRINTILI ULTRASYONA GİRMEZSE BİŞEY OLURMU DİYE SİZDEN RİCA EDİYOUM LÜTFEN

KIZLAR SELAM HERKESE SAĞLIKLI HAMİLELİKLER DİLİYORUM.
BEN DE KISMET OLURSA 5 MAR DOĞUMUM ŞUBAT SONUDA OLABİLİR SİZE Bİ SORUM OLACAK AYNI ZAMANDADA YARDIMINIZA.
şimdi biz şırnakta oturuyoruz burda hastaneler gelişmiş değil inanın 2 doktor var ve özeldede aynı.ben devlet hastahanesine 1 kere gittim ağlyarak geri geldim pislikten.özeldeki doktorum çok iyi çok şükür ve bu aya kadar doktorumdu ve tayini çıktı yerine gelecek olandaarkadaşı ve çok iyiymiş.neyse bana 20 ile 22 hafta arsı ayrıntılı ultrasayona girmek istersen gir dedi fakat burda yani şırnakta yok yakın il olarak sadece diyarbakırda varmış bende gifdemiyecem mahvoluyorum yolculukta resmen doktorumda gidebiliyosan demişti.ŞİMDİ İSE SİZDEN RİCAM DOKTORUNUZA BENİM İÇİN SORARMISINIZ NORMAL ULTRASYONDA HERŞEY NORMAL OLMASI 2Lİ TESTİN ENSE KALINLIĞI FİLAN NORMALSE AYRINTILI ULTRASYONA GİRMEZSE BİŞEY OLURMU DİYE SİZDEN RİCA EDİYOUM LÜTFEN

cnm öncelikle durumuna üzüldüm ama korkma senin için salı günü doktoruma soracağım özellikle ve salı günü ilk işim sana yazmak olacak sanırım akşama doğru 5 gibi yazabilirim ama sen üzülme tamammı

Sevecan allah razi olsun canim....bizde görev nedeniyle burdayiz inan hiç hastahane koşullari yoook yaaa düşünsene bitane bile yenidoğan ünitesi yoook allahtan bişey olmazsa memleketime gitcem doğumuma yakin doktorum burdaki yenidoğan bebeklerde çok sorunlu olanlari şehirdişina gönderiyorlarmiş çoğuda ölüyomuş hastaliği olanlar tabiii.canim cevabini bekliyeceğim benim 2li testler normal çikti ense kalinliğimiz 1.9 çikmişti doktorumz herşey yolunda güzel diyoo ama benim içim rahat değil ilk bebeğimi kaybettiğim içinKORKUYORUM...

Sevecan allah razi olsun canim....bizde görev nedeniyle burdayiz inan hiç hastahane koşullari yoook yaaa düşünsene bitane bile yenidoğan ünitesi yoook allahtan bişey olmazsa memleketime gitcem doğumuma yakin doktorum burdaki yenidoğan bebeklerde çok sorunlu olanlari şehirdişina gönderiyorlarmiş çoğuda ölüyomuş hastaliği olanlar tabiii.canim cevabini bekliyeceğim benim 2li testler normal çikti ense kalinliğimiz 1.9 çikmişti doktorumz herşey yolunda güzel diyoo ama benim içim rahat değil ilk bebeğimi kaybettiğim için

Sevecan allah razi olsun canim....bizde görev nedeniyle burdayiz inan hiç hastahane koşullari yoook yaaa düşünsene bitane bile yenidoğan ünitesi yoook allahtan bişey olmazsa memleketime gitcem doğumuma yakin doktorum burdaki yenidoğan bebeklerde çok sorunlu olanlari şehirdişina gönderiyorlarmiş çoğuda ölüyomuş hastaliği olanlar tabiii.canim cevabini bekliyeceğim benim 2li testler normal çikti ense kalinliğimiz 1.9 çikmişti doktorumz herşey yolunda güzel diyoo ama benim içim rahat değil ilk bebeğimi kaybettiğim için korkuyorum

Sevocan çok sağol canim yaacevabini bekleyeceğim.
Ilk bebeğimi kaybettiğimiz için çok korkuyorum
bebeğimin ense kalinliği1.9 2kili testimiz de çok şükür temiz çikti doktorumuz herşey yolunda güzel dedi fakat gelde için rahat olsun ilk bebeişimin psikolojisi işte ne yapayim...inan hiç imkan yokya bizde burda görev nedeniyle burdayiz

Sevecan allah razi olsun canim....bizde görev nedeniyle burdayiz inan hiç hastahane koşullari yoook yaaa düşünsene bitane bile yenidoğan ünitesi yoook allahtan bişey olmazsa memleketime gitcem doğumuma yakin doktorum burdaki yenidoğan bebeklerde çok sorunlu olanlari şehirdişina gönderiyorlarmiş çoğuda ölüyomuş hastaliği olanlar tabiii.canim cevabini bekliyeceğim benim 2li testler normal çikti ense kalinliğimiz 1.9 çikmişti doktorumz herşey yolunda güzel diyoo ama benim içim rahat değil ilk bebeğimi kaybettiğim için korkuyorum

cnm duan için teşeküür ederim. 1.9 bildiğim kadarıyla kötü değil benimkide öyle birşeydi galiba ama dr sorucam merak etme

sevocan bende sana ayrıntılı için geç değilmi dicektim ama takviminde yanlış galiba 24 haftalık görünüyosn:)))

kızlar benim doktor o zaman ense kalınlığı iyi demişti ama bana şu kadar diye bir şey söylemedi şimdi ben bu hafta gittiğimde sorsam olur mu

ya kıslar bu ayrıntılı ultrason nedir? ben bişey anlamadım inanın. her ay özelde girdiğim ultrason değilmi ayrıca bişey mi? zamanlama acısından mı farklı yoksa

Uzuuun bir tatil sonrasında herkese günaydın,
Ayrıntılı ultrasona yarın gireceğim ben de. 21.haftamdayım.Cinsiyeti de kesinleşecek. İnşallah sağlıklı ve sorunsuz olduğuna dair bir sonuç alırım.
Bu aralar ayrıntılı ultrasona giren var mı?

Uzuuun bir tatil sonrasında herkese günaydın,
Ayrıntılı ultrasona yarın gireceğim ben de. 21.haftamdayım.Cinsiyeti de kesinleşecek. İnşallah sağlıklı ve sorunsuz olduğuna dair bir sonuç alırım.
Bu aralar ayrıntılı ultrasona giren var mı?

cnm bende senin gibi yarın giriyorum a.s.

X