Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum

Dertlesmeye ihtiyacım olan bir konuyu paylaşmak için üye oldum. Bir yıllık bir ilişkim var 29 yaşındayım. Sevgilim her şeyi yaşamış biriydi ve ilişkinin başında da bana evlenmek istediğini söylüyordu. Ben evlenmek için hazır olmadığımı ayrıca her şeyi yaşayamayacağımı açık bir dille ifade ettim. Kabul etmişti. Sürekli evlerimizde buluşup öpüşüp sevişiyorduk. Bakire olduğum için iç çamaşırlarımız çıkmıyordu. Bir keresinde çok yükseldiği için iç çamaşırları çıkararak sürtünelim bekaretine zarar vermeyeceğim dedi. Hayır dedim. Sonra ısrarla en azından göreyim vs bir şekilde ikna oldum çıkardım. Böyle söyleyince nasıl kandın diyenler aptalca bulanlar olacaktır ama o an o yükselmelerine ısrarlarına karşılık daha fazla yükseltip öfkelendirmemek için bir şekilde uyum sağlamak zorunda hissediyorsunuz.

Sonrasında sarılma bahanesiyle hafif hafif sürtündüğünü fark ettim. Afedersiniz cins organının neredeyse üzerimde olduğunu fark ettim. Sinirden ağladım ben ağlayınca üzerini giyindi ve uzaklaştı. Penetrasyon olmadı herhangi bir fiziki zorlanma zedelenme vs yaşamadım. Ama bu ısrarı ve zoraki hareketleri aklımdan çıkmıyor. Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum.
Öpüşüp sevişmenin sonu zaten böyle biter. Sınır koymamissiniz ki ? Ayrıca rızan olmadan yapması da suç. İstersen şikayet et.

Benim fikrime katılmayan çok kişi olacaktır. Ama iş son noktaya geldiğinde bile, dur dendiyse her iki taraf da durmak zorunda. Başlarken isteyip o anda gerilip hayır diyebilir kişi, karşı taraf ısrarla devam ederse bunun sonu tecavüze kadar gider.
Ha diyeceksiniz ki ha bire böyle yapıp yapıp adamı/kadını yarı yolda bırakmak etik mi? Değil, o zaman o kişi de ayrılmakta özgür.
Kesinlikle. Istemiyorum dendigi an bitmeli olay. Bu kadar net.

Dertlesmeye ihtiyacım olan bir konuyu paylaşmak için üye oldum. Bir yıllık bir ilişkim var 29 yaşındayım. Sevgilim her şeyi yaşamış biriydi ve ilişkinin başında da bana evlenmek istediğini söylüyordu. Ben evlenmek için hazır olmadığımı ayrıca her şeyi yaşayamayacağımı açık bir dille ifade ettim. Kabul etmişti. Sürekli evlerimizde buluşup öpüşüp sevişiyorduk. Bakire olduğum için iç çamaşırlarımız çıkmıyordu. Bir keresinde çok yükseldiği için iç çamaşırları çıkararak sürtünelim bekaretine zarar vermeyeceğim dedi. Hayır dedim. Sonra ısrarla en azından göreyim vs bir şekilde ikna oldum çıkardım. Böyle söyleyince nasıl kandın diyenler aptalca bulanlar olacaktır ama o an o yükselmelerine ısrarlarına karşılık daha fazla yükseltip öfkelendirmemek için bir şekilde uyum sağlamak zorunda hissediyorsunuz.

Sonrasında sarılma bahanesiyle hafif hafif sürtündüğünü fark ettim. Afedersiniz cins organının neredeyse üzerimde olduğunu fark ettim. Sinirden ağladım ben ağlayınca üzerini giyindi ve uzaklaştı. Penetrasyon olmadı herhangi bir fiziki zorlanma zedelenme vs yaşamadım. Ama bu ısrarı ve zoraki hareketleri aklımdan çıkmıyor. Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum.
Şu an pişmanlık yaşıyorsunuz bunu anlayabiliyoruz. Ve bunun çözümü bunu acı bir tecrübe olarak görüp tekrarlamamak ders çıkarmaktır.
Taciz kısmına gelecek olursak anlattığınıza göre bu bir taciz değil kişisel fikrimce. Sizin istemediğiniz anda durmuş.

.

Eklentiler

• IMG_2327.jpeg
    IMG_2327.jpeg
    116,3 KB · Görüntüleme: 23
İşte konu sahibi brokoliye öldürecek gibi bakmamış bence. Şu durumda karşı tarafın kafasının karışması, sinyalleri yanlış yorumlaması normal ve bu bir insanı tacizci/tecavüzcü yapmaz diye düşünüyorum.
İşte olayı tam bilmiyoruz. Geçmişleri de önemli. Eğer adam hayır dendiğinde kötü davranmaya başlıyorsa mesela, bunu yapmışsa en azından burada rıza inşasından konuşabiliriz belki. Konunun uzmanı değilim, sadece kafama yatan kısmına ve hoşuma gitmeyen yerlerine göre konuşuyorum biraz ben.

Benim fikrime katılmayan çok kişi olacaktır. Ama iş son noktaya geldiğinde bile, dur dendiyse her iki taraf da durmak zorunda. Başlarken isteyip o anda gerilip hayır diyebilir kişi, karşı taraf ısrarla devam ederse bunun sonu tecavüze kadar gider.
Ha diyeceksiniz ki ha bire böyle yapıp yapıp adamı/kadını yarı yolda bırakmak etik mi? Değil, o zaman o kişi de ayrılmakta özgür.
Sizin dediğiniz doğru ama konu sahibi dur dememiş ki, hissedince sinirden ağladım o da uzaklaştı diyor.

Ne olursa olsun bir taraf dur diyorsa karşı taraf durmalı. Bu ayrı mesele.
Ama benim anlayamadığım her şeyi yapıp penetrasyona bu kadar karşı olmak niye? Bekaret? Şimdi siz bakire misiniz?

Herkes bekarete takılmış. Konu sahibinin bu kadar takıldığını düşünmüyorum açıkçası. Bu kadar takan kişi soyunup yanına girmezdi değil mi ? Ayrıca uyum sağlamak zorunda kalmak diye bir şey olamaz. O sinirlendi diye istemediğin biseye müsade mi edeceksiniz ?

Yetişkin bir bireysiniz - ne yasayacaginiz size kalmış. Kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz ama sonuçta partnerizin sizi zorlaması gibi bir durum yok ortada. Eğer aynı şeye tekrar maruz kalmak istemiyorsanız çok kesin şekilde reddeceksiniz ve fiziksel yakınlasmalardan uzak duracaksınız

İşte olayı tam bilmiyoruz. Geçmişleri de önemli. Eğer adam hayır dendiğinde kötü davranmaya başlıyorsa mesela, bunu yapmışsa en azından burada rıza inşasından konuşabiliriz belki. Konunun uzmanı değilim, sadece kafama yatan kısmına ve hoşuma gitmeyen yerlerine göre konuşuyorum biraz ben.
Valla burda yazılanlara göre ben baya baya tacizci ve hatta tecavüzcüymüşüm onu anladım. Bundan sonra yazılı rıza onayı almayı planlıyorum sevişmeden önce 😂

Okurken ben yükseldim yaa. Adam o durumda iyi ki daha ileri gidip bekaretinize zarar vermemiş. Tebrik ederimmmm. Hala bakiresiniz.

Ucuz kurtulmussunuz derim ve bir daha böyle girişimlerde bulunmamanizi tavsiye ederim.

Bu kadar korktuğunuz bir adamla neden tekrar bir evde yalnız kalıyorsunuz? kusura bakmayın ama cinsel organını resmen üzerimde hissettim ne demek, siz sevişir ya da soyunursanız, bu maksatla yatağa girerseniz partnerin cinsel organının hareketlenir, tabii eğer sağlıklı bir bireyse. siz erkek cinsel organı hakkında fikir sahibi değil misiniz? Her şeyi geçtim neden ağlamak yerine toparlanıp bu kadar yeter istemiyorum demiyorsunuz da dünyayı yeni tanıyan genç kız gibi davranıyorsunuz? erkek olsam bu denli hayatı eline almamış yaşı 29 olmuş bir kadınla asla birlikte olmazdım çünkü ergen tribini ergenden çekerim ama belli bir yaştaki kadından çekemem saygım azalır. bu rıza inşası kavramı gerçekten kafa karıştırıcı, bundan sonra romantizm falan tarihe gömmek gerekiyor sanırım. birlikte olmadan önce bir anlaşma imzalayıp, erkeğin de ilişkinin her safhasında doktor muayenesi gibi kabulun var mı, açık onayın var mı diye sık sık tekrarlaması lazım.Elbette manipülasyon ve gizli tehditle yapılan şeyler var ve bunlar karşıdan da anlaşılabilir ama bu olayda soyunup yatağa girip, partnerin cinsel organı hareketlendi ve o esnada sarıldı diye bu rıza inşasına girer mi bilemiyorum.

29 yas kendi kararlarını vermek ve sonuçlarına katlanmak için yeterli bir yaş. Siz bir ne istediğinizi düşünün bence çünkü bu olaylar bu raddeye gelene kadar ortada bir rıza göstergesi var sayılabilir ama tabiki hickimse size istemediğiniz hiçbir şeyi yapamaz yaptıramaz. O an dur dediyseniz durması lazım ki anladığım kadarı ile de bunu yapmış siz çamaşırı çıkardığınız için izin verdiğinizi veya sizin de o an sehvetle kabul edeceğinizi düşünmüş olabilir. Belliki bu durumu kaldiramamissiniz bence bir daha sevgili iken hicbir şekilde yatak odasi muhabbetine girmeyin evde bile bulusmayin çünkü siz çok üzülmüşsünüz .

X