aynı ortamda eski flört ve yeni hoşlantı ( yardım edin ne yapayım)

zuzus1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
25
1
27
Arkadaşlar 3 gün önce yakın arkadaşımın flörtü, arkadaşımı bağ evine davet etti. onlar 3 kişilermiş arkadaşım da tek gitmemek için beni çağırdı ben de kabul ettim ama sonrasında bazı aksilikler yaşandı ve çocuğun merkezdeki evinde oturduk. 3 kişiden biri benim arkadaşımın flörtü, diğer kişiden birinin ismi F, ben F ile yaklaşık 4-5 ay öncesinde sosyal medya üzerinden tanışıp konuştum ama gerçek hayatta hiç buluşmadık. sosyal medya üzerinden biraz yakınlaştık daha sonrasında konuşmamız pat diye kesildi anlam veremedim yazmadım da çünkü kendi çabamla aslında sevgilisi olduğunu öğrendim ve belli bir zamandan sonra bu kişiyi sildim fakat sildikten 2-3 gün sonra geri ekledi. 3. kişinin adı ise T, T ile ilk kez karşılaştık. Akşam güzel geçti ve T ile sohbetim ilerledi yani baya şakalaşıyorduk. Diğer F ile ise seviyeli bi konuşma yaptım hal hatır sorma ve günlük iş konuşmaları yani. sonra gecenin sonuna doğru ne olduğunu anlamadım karşımda oturan F Birden yoruldum diyip koltuğa geçti ben ise o an kalktığı sandalyeye geçmeyi teklif ettim sorun olmadığını söyledi. Ben T ile sohbeti ilerlettirken birden F kafasını kucağıma koymaya çalıştı. şok oldum böyle durumlarda tepki veremiyorum kalkamadım (kalkmam gerekirdi) ama teması kesmek için yastık aldım ve resmen yastığı kafasına vurdum. bunu arkadaşım da gördü güldü hatta. o kadar rahatsız oldum ki anlatamam hızlı düşünmeye çalıştım. ben bunu yaparken F rahat durmadı gizli bir şekilde bacağımı ellemeye çalıştı huylandım yapma dedim sonra pantolonumun üstünden elini kalçama doğru götürdü bunu yaptığı an ayağa kalktım gidelim diye. T eve bırakmayı teklif etti ben ve arkadaşım kabul ettik. ben evden nasıl çıktığımı hatırlamıyorum arkadaşım ben hızlı hızlı inince bana nereye gittiğimi, beni tek bırakma dediğini duydum. F ise bu olaydan sonra tuvalete gitti. ( ortam içkiliydi fakat kimse sarhoş değildi bunlar olurken) biz 4 kişi aşağı indik. F evde kaldı arabada bekledik o da kendi arabasına geldi. Arkadaşımın flörtüyle 3-4 dk arabadan ötede konuştular. Geri geldiğinde önce arkadaşımı bıraktık. Arabada T sohbeti açtı. Sen dedi izmire gelsen bana nasıl ulaşacaksın dedi ben de güldüm, instagramına geç cevap verdiğini söylemişti gece yaptığımız bir sohbette, ben de buna dayanarak dedim ki gelirsem artık instagramdan yazarım sen de 3-5 aya görürsün, sonra anladım ki numaramı istiyor. hoşuma gitti bu durum çünkü F bana yakınlaşmaya çalışırken yastıkla vurmamı anladığını düşündüm. Numaramı verdim. 2 gündür yaşadığım şehirdeydi. öncesinde burada üniversite okumuşlar çocuk da mezun olunca memleketine dönmüş, neyse çocuk dedi ki aslında çok mutluydum ama artık seni daha önce tanımadığım için aşırı pişmanım acaba geri dönmesem mi. Ben de güldüm arabada o ben ve arkadaşımın flörtü vardı. Beni eve bıraktı el salladı. Sonra beni ne aradı ne sordu yaklaşık 3 gün geçti.

Neden sizce aramadı? Arkadaşımın flörtü arkadaşıma zuzuş f ile daha önce konuşmuş onla daha yakındı ben çok şaşırdım T nasıl numarasını aldı dediğini öğrendim. evet önceden konuştum olmadı fakat o gece o kişiyle asla yakın konuşmadım konuşsaydım zaten hem arkadaşım söylerdi hem de T beni bu durumda eklemezdi. ben F nin çocuğa bir şeyler dediğini düşünüyorum çünkü çocuk cidden ilgisini belli etti

Çocuğun numarası bende var, aramak istiyorum ama benim düşünceme göre erkek ilk adımı atmalı, seven erkek hoşlanan erkek her şeyi yapar.

eksik anlattığım yerleri tamamlatacağım
- T araba kullanacağı için içki içmedi, geri kalan da 1-2 kokteyl içti

Son düzenleme:
Ay tacize uğramışsın resmen derdiniz bu mu? F nin canına okumadınız mı?
Ortam içkiliyken sonra arabalara dağilmaniz peki. Sizin ki neyse de başka insanların canını düşünün biraz.
Ergenlikten çıkın biraz büyüyün.
Kusura bakmayın olay uzun olduğu için eksik anlatıyorum yani çok olay var şu an bile aklıma gelen. T hiçbir şekilde araba kullanacağı için içmedi

Buneyaa zeka oyunu gibi ..
İnanın ben de etkisindeyim yani taciz edildiğimin farkındayım neden kalkmak yerine direkt çok ağır tepki vermedim diye acı çekiyorum. Bir yandan birini çok beğendim karşı tarafın da ilgisinden eminim ama bir geri dönüş yaşanmadı

Cevap acik degil mi? Tacize ugramis sesinizi cikarmamissiniz haliyle F ile flort ediyor, T'ye de telefon numaranizi veriyor durumuna dusmussunuz. Haliyle hafifmesrep olarak kodlanmissiniz ortamda.
Bunu düşündüm fakat F ile flört etmedim orada böyle bir durum olsa T nin arabasına neden bineyim direkt F'nin arabasına binerdim orada ilgimi gösterirdim. karşı taraf tepkimi görerek numaramı istedi. Yani taciz edilmem hiçbir şekilde görülmedi ben direkt kalktım

İnanın ben de etkisindeyim yani taciz edildiğimin farkındayım neden kalkmak yerine direkt çok ağır tepki vermedim diye acı çekiyorum. Bir yandan birini çok beğendim karşı tarafın da ilgisinden eminim ama bir geri dönüş yaşanmadı
Orda taciz edilerken tepkını bellı etmemenden dolayı
Dıgerıde bende ne ıstersem yapabılırım gıbı bır ızlenım olusup
Bıseylerın pesıne düşmüşte olabılır
Ikısındende uzak dur !!

Orda taciz edilerken tepkını bellı etmemenden dolayı
Dıgerıde bende ne ıstersem yapabılırım gıbı bır ızlenım olusup
Bıseylerın pesıne düşmüşte olabılır
Ikısındende uzak dur !!
Bunu ben de düşündüm fakat T şahsı elimi sıkmak dışında hiçbir temasta bulunmadı aksine çok kibardı ve böyle bir düşüncesi olsa direkt bana ulaşmaz mıydı zaten

Bunu düşündüm fakat F ile flört etmedim orada böyle bir durum olsa T nin arabasına neden bineyim direkt F'nin arabasına binerdim orada ilgimi gösterirdim. karşı taraf tepkimi görerek numaramı istedi. Yani taciz edilmem hiçbir şekilde görülmedi ben direkt kalktım
Karar verin bi donup kaldim diyorsunuz bi tacize ugramadigimi kendimi korudugumu gordu diyorsunuz.

Size birsey daha soyleyim, karsinizdaki ne kadar kibar da olsa en nihayetinde toksik ataerkil zihniyet tarafindan buyutulmus bir erkek, siz 2 kiz 3 erkegin oldugu ickili bag evine giderek bastan kendinizi yanlis tanitmissiniz zaten.

O tarz ortamlardan uzak durun, aradiginiz guzel flortu oralarda bulamazsiniz.

Niyetiniz farklı olabilir ancak dışarıdan bakınca :ilgi gösteren ve yürüyene karşılık veren ve bundan hoşlanan bir insan imajı çizmişsiniz. Bu da uzun soluklu ilişkilerde şahsen bana güven vermez ,size yaklaşsalar bile amaçları farklı olabilir

Karar verin bi donup kaldim diyorsunuz bi tacize ugramadigimi kendimi korudugumu gordu diyorsunuz.

Size birsey daha soyleyim, karsinizdaki ne kadar kibar da olsa en nihayetinde toksik ataerkil zihniyet tarafindan buyutulmus bir erkek, siz 2 kiz 3 erkegin oldugu ickili bag evine giderek bastan kendinizi yanlis tanitmissiniz zaten.

O tarz ortamlardan uzak durun, aradiginiz guzel flortu oralarda bulamazsiniz.
Donup kaldım dediğim kısım uzanmak istemesinde yaşandı ve yastıkla kafasına vurdum resmen
Bağ evine gidilmedi merkezde buluşuldu ve bunda yanlış bir şey yok akşam cafeler kapanıyor vakit geçirmekte ne var, bir şey yaşanmadı yaşanması da imkansızdı

Niyetiniz farklı olabilir ancak dışarıdan bakınca :ilgi gösteren ve yürüyene karşılık veren ve bundan hoşlanan bir insan imajı çizmişsiniz. Bu da uzun soluklu ilişkilerde şahsen bana güven vermez ,size yaklaşsalar bile amaçları farklı olabilir
Haklısınız ama öyle biri değilim yani böyle bir şüphesi bile olsa sorsa kendimi açıklayabilirim. Bana ulaşmasını bekliyorum sadece ama bunu yapmadı

Donup kaldım dediğim kısım uzanmak istemesinde yaşandı ve yastıkla kafasına vurdum resmen
Bağ evine gidilmedi merkezde buluşuldu ve bunda yanlış bir şey yok akşam cafeler kapanıyor vakit geçirmekte ne var, bir şey yaşanmadı yaşanması da imkansızdı
Ben bulustugunuz yerleri elestirmiyorum, isterseniz gidin ormanda buluşun, isterseniz bir cafede bunun bence elestirilecek yani yok, ama toksik ataerkil zihniyetin bunu "orada o saatte ne işin varmis?" diye kodladigini ve ona gore davrandigini hepimiz iyi biliyoruz. Uzgunum ama icinde bulundugumuz ulke ve bakis acisi bu sekilde. Siz bize neden ghosting cekiyor diye sordunuz, ben
de t ve f'nin (kim kimdi karisti diye ikisini de yazdım) zihniyetini tarif ederek sorunuza cevap verdim.

Taciz konusu

Ilk mesajda dedinizki, kucagima uzandi ses edemedim, popomu elledi, bacaklarimi elledi dediniz, bu tacize susmaktir. Yine basa donuyoruz, t ve f Turk erkegi, siz kendiniz oksanirken (taciz edilirken) ses etmeyince hosunuza gittigini dusunmuslerdir.

Dolayisiyla yediginiz ghostingin cevaplari o gecede sakli, dua edin ghosting yemissiniz, eger sandiginiz gibi florte devam etseydiniz burada acacaginiz konu, neden ghosting yedim degil, taciz edildim cok korkuyorum olurdu.

Gecmis olsun, hem t hem de f ile herhangi bir sohbetlesme dahi dusunmeyin birak flortu.

Ben bulustugunuz yerleri elestirmiyorum, isterseniz gidin ormanda buluşun, isterseniz bir cafede bunun bence elestirilecek yani yok, ama toksik ataerkil zihniyetin bunu "orada o saatte ne işin varmis?" diye kodladigini ve ona gore davrandigini hepimiz iyi biliyoruz. Uzgunum ama icinde bulundugumuz ulke ve bakis acisi bu sekilde. Siz bize neden ghosting cekiyor diye sordunuz, ben de t ve f'nin (kim kimdi karisti diye ikisini de yazdım) zihniyetini tarif ederek sorunuza cevap verdim.

Taciz konusu

Ilk mesajda dedinizki, kucagima uzandi ses edemedim, popomu elledi, bacaklarimi elledi dediniz, bu tacize susmaktir. Yine basa donuyoruz, t ve f Turk erkegi, siz kendiniz oksanirken (taciz edilirken) ses etmeyince hosunuza gittigi dusunulmus.

Dolayisiyla yediginiz ghosting cevaplari o gecede sakli, dua edin ghosting yemissiniz, eger sandiginiz gibi florte devam etseydiniz burada acacaginiz konu, neden ghosting yedim degil, taciz edildim cok korkuyorum olurdu.

Gecmis olsun, hem t hem de f ile herhangi bir sohbetlesme dahi dusunmeyin birak flortu.
Teşekkür ederim ben sizi anlıyorum hak veriyorum sadece uzun süre sonra birinden ciddi anlamda hoşlandım ve bu şekilde son bulması canımı çok sıktı, güzel şeyler yaşanabilirdi çünkü T (Hoşlandığım) kişiden bu enerjiyi aldım. Ben arabadan inmeden önceye kadar onunla iletişimim çok güzeldi acaba arkadaşımın flörtümü bir şey söyledi diye düşünüyorum

Teşekkür ederim ben sizi anlıyorum hak veriyorum sadece uzun süre sonra birinden ciddi anlamda hoşlandım ve bu şekilde son bulması canımı çok sıktı, güzel şeyler yaşanabilirdi çünkü T (Hoşlandığım) kişiden bu enerjiyi aldım. Ben arabadan inmeden önceye kadar onunla iletişimim çok güzeldi acaba arkadaşımın flörtümü bir şey söyledi diye düşünüyorum
Cok basit birsey soyleyim, hoşlandım dediginiz adam siz taciz edilirken hoop birader ne oluyor diye diklenebilirdi ama diklenmemis. Onun sizden hoslandigini dusunmuyorum.

X