aynaya baktığımda gördüğümü taniyamiyorum

evet kendime pıslık yapan kendim oldum bu adamla devam ederek . ben şöyle düşünüyorum çocuğu ona dogurmadim o benim canımdan bi parça .
çok sevindim arkadaşınızın adına aynen bizde öyle sürekli kontrollerdeyiz bu kez ne çıkacak diye diye kendimi yiyorum fizik tedaviye başlayacağız bi ameliyat algılama işlemi var ondan sonra başlayacağız 3 ay altıda kalacak hatırlıyor musunuz bebek ne kadarlikken başlandı fizik tedavi
Bebeğine ve tüm hastalara Allahım acil şifalar versin inşallah.
amin inşallah sagolub

Yine "Bir derdim var''da okuyup dertlendigim bi konu.
Seni hic tanimiyorum, hic bi topicte gormedim daha once. Ama sevdigim bi arkadasim bana anlatip dertlesiyormus gibi uzuldum
Allah bebise saglik sihhat versin.
Hic bir bebek cocuk hasta olmasin Allahim, olanlara da sifa ver. Amin

Üzgünüm ama hiç sizin gibi düşünmüyorum..
Mutsuz bir annesi var . Çocuk daha anne karnındayken bile annesinin hislerini hisseder , güvensizliğini ,mutsuzluğunu .
Sizin hamile olduğunuz andan bu yana çocuk hislerinizi hissediyor anlıyor ve buna göre bir ruh hali geliştiriyor .
Bunun için kimse mutsuz bir anneyi hak etmez . Kimse kötü bir ebeveyn ilişkisi içinde doğmayı hak etmez. Çocuğu onun için doğmadım diyorsunuz . Çocuğu kendiniz içinde doğamazsınız. Çocuk kendi başına bir birey .

İsrarla çocuk çocuk çocuk... Ne gerek vardı ki zaten kötüymüş evliliğiniz. Ben çektim biraz da çocuk çeksin demek mi bu nedir yani?

Ailen arkandaymis. Çekme madem.

İki üç aylıktı.. bebeğin durumuna göre doktor kendi veriyor. belki sizde tedaviye lüzum bile görmezler..

amin çok teşekkür ederim yüreğinize sağlık

tabiki fikrinizi saygı duyarım. kötü anne baba ilişki göstermiyoruz zaten onun bilincindeyim beni hissediyor da olabilir bilemiyorum, ama ben bebeğime hep mutlu şarkılar söyleyen ve eglenmesini bilen bir anne izlenimi veriyorum olumsuz hiç bir düşüncemi duygumu hissimi ona yansıtmıyorum. önceden o yokken kafamı gömer uyurduman ağlardım saatlerce şimdi onu yapmaya fırsatım yok baktım bebeğim uyandı hemen heyecanla ve sevinçle alıyorum kucağıma oyunlar oynuyorum onunla guzel hayaller kurduğumu anlatıyorum. şükür mutlu bir bebek çok guleryuzlu huzursuz sürekli ağlayıp bunaltan bi bebek değil ,.kendim mutsuz olabilirim ama bebeğime bu durumu yansıtmam evet bu konuda kendimi güçlü gördüğüm tek durum bu annelik vasfiyla yüklenen bi durum sanırım.

İsrarla çocuk çocuk çocuk... Ne gerek vardı ki zaten kötüymüş evliliğiniz. Ben çektim biraz da çocuk çeksin demek mi bu nedir yani?

Ailen arkandaymis. Çekme madem.
ISRARLA ÇOCUK ÇOCUK ÇOCUK ! dediğimi hatırlamıyorum. bebek ilk evlendiğimizde çok istedikhevesimiz vardı anlamında söyledim vajinismus , sonra insanların konuşması bebek olmuyor mu diye bu yaraladı. hatırladığım kadarıyla siz bekarsiniz , yaşamadan dışarıdan henüz bekarken aynı sizin gibi çok kolay konuşuyordum, ben çektim çocuk çeksin mantığında neden olayım? bunun mantıklı açıklaması mi var ? varsa buyrun yapın bende bileyim . ailem arkamda bebeğimi tedavi ettirmeye maddi güçleri yetmez bunu söyledimi konuyu bir daha okuyun isterseniz
İki üç aylıktı.. bebeğin durumuna göre doktor kendi veriyor. belki sizde tedaviye lüzum bile görmezler..
gördüler ama doktora çok güvenmiyorum alcilama sonrası yapılacak fizik tedavi dendibekliyorum inşallah geç kalmayız çok teşekkürler

Size kıymet vermeyen insanlara eşin gönlü olsun diye kıymet vermeyin.
Yıkın sizi çökerten bu düzeni.

Gördüğünüz gibi böyle de memnun edemiyorsunuz kimseyi.
Yılın 9 ayı küslük..

Madem kendiniz olun, sağlığınızdan gitmesin.
Evlilik de nereye varırsa varsın.

Eşinize de bu evlilikten vazgeçtiğinizi söyleyin.

Değişiminizle konuşun.
Parasını yiyin, kullanın.
Yavrunuz iyileşip, siz kendinize geldiğinizde de güle güle deyin.

Evladınıza acil şifalar dilerim.

teşekkür ederim bunu yazacağım bi kenara mantigimda hep bi var umarım pratiğe de dökebilirim

ailen arkandaysa yada ayakların yere basıyorsa çekme kardeş, bu zamana kadar adam olmayan bundan sonrada adam olacak değil ya? bebeğine Allah tan şifa diliyorum, o kocan olacak kütük ve ailesini de Allah ıslah etsin diyorum, Allah yarına bırakır ama yanlarına bırakmaz...

derlerki bizde yeğin at çamura düşsede kalkar sen güçsüz hasta gibi göründükçe onlar hiç acımaz kendini toparla parasınada acıma ye sen depresif davrandıkça ne bebeğine faydan olur ne kendine onlar yine keyfine bakar

Allah bebeğinize acil şifalar versin çok bunalmışsınız yaşadıklarınızdan haklısınız herkes mutlu yuva hayali kurar. Boşanmasanıza bir süre aile yanında kendinizi toparlarsınız. Kendinizi iyi hissettirecek şeyler yapın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…