Aym ion ped kullanan var mı?

2Nota1Beste

Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
775
1.082
Arkadaşlar aym ion ped ile nette karşılaştım araştırma yaptım yorumlara baktım ama emin olamıyorum malum sanal ortam, reklam da olabilir.
Var mı kullanan ve faydasını gören?
Gerçekten adet sancısına iyi geliyor mu iltihap, kist vs. gideriyor mu?

Bunu bende merak ediyordum iyon bantli ped olarak geçiyor benim araştırdığım winalite marka olandı ama hemen hemen aynılar diye tahmin ediyorum. Kullanan varsa yazarsa bende memnun olurum :KK54:

merhaba ben ve tüm yakın çevrem aym ion ped kullaniyoruz 2 yetiskin kizim var yaslari 20 ve 13 aslinda onlar icin siparis vermistim arastirma yaptiktan ve kulladiktan sonra emin oldum ve simdi urune uyeyim zaten 1 defa kullanınca bir daha başka ped kullanamıyorsunuz adetlerimiz düzene giriyor erken menopozu önlüyor tüm katmanları pamuklu olduğundan kullanım esnasında darlığını bile hissetmiyorsunuz

merhaba ben ve tüm yakın çevrem aym ion ped kullaniyoruz 2 yetiskin kizim var yaslari 20 ve 13 aslinda onlar icin siparis vermistim arastirma yaptiktan ve kulladiktan sonra emin oldum ve simdi urune uyeyim zaten 1 defa kullanınca bir daha başka ped kullanamıyorsunuz adetlerimiz düzene giriyor erken menopozu önlüyor tüm katmanları pamuklu olduğundan kullanım esnasında darlığını bile hissetmiyorsunuz
Yanlış anlamayın siz kullandığınız için belki üye oldunuz ama üyeliği olanlar sadece yazınca ve sadece üyelikle satılınca insan şüphe duyuyor malesef.Diger pedler gibi piyasaya açılsa daha güvenilir geliyor insana.

Valla ben ilk kez duydum bilmiyorum. Ama çok şu içersen çamaşır suyu kullanmayı bırakırsan azaldığı doğru kendim denedim

Konu neredeyse 3 aylık bir konu ama başka merak eden olabilir belki. Ben hep bu ürünü kullanıyorum ve artık marketlerden ped almak istemiyorum. Ürünler biraz pahalı ama gerçekten benim adet ağrılarım azaldı, sızma yok desem yeri. Emiciliği iyi olduğu için sanırım. Daha önce Winlite vardı, bir arkadaşım sayesinde öğrenmiştim, Türkiye'den çekilmiş. Bana isim değiştirdi dediler-aym ion oldu dediler ama bana fark var gibi geldi sanki önceki daha iyiydi. Denemekte fayda olduğunu düşünüyorum. Bir de araştırma yaparken monema anion diye ped gördüm, onun fiyatı daha uygun, onu da deneyip karar vercem.

Miyomlara iyi geldiğini okudum doğru mu bilmiyorum. Kullananlar daha önceki donemle simdiyi karsilastirsaniz neler değişti ? Hemen fark edilen değişiklikler mi yoksa uzun süreli kullanımda mı anlıyorsunuz?

Miyomlara iyi geldiğini okudum doğru mu bilmiyorum. Kullananlar daha önceki donemle simdiyi karsilastirsaniz neler değişti ? Hemen fark edilen değişiklikler mi yoksa uzun süreli kullanımda mı anlıyorsunuz?

merhaba biraz geçmiş ama ben kullanıyorum. diğerlerine göre en önemli özelliği pamuk dokusu. ben alerjen bi yapıdayım kesinlikle kaşıntı, mantar yapmıyo. adet ağrılarımı gideriyo, süper emici. ben 1 gün boyunca değiştirmiyorum. en önemlisi düzensiz adetim düzene girdi ve kistim sökülüp atıldı sorunsuz

merhaba biraz geçmiş ama ben kullanıyorum. diğerlerine göre en önemli özelliği pamuk dokusu. ben alerjen bi yapıdayım kesinlikle kaşıntı, mantar yapmıyo. adet ağrılarımı gideriyo, süper emici. ben 1 gün boyunca değiştirmiyorum. en önemlisi düzensiz adetim düzene girdi ve kistim sökülüp atıldı sorunsuz
Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim.dogumdan sonra denicem inşallah bana da faydası olur

Arkadaşlar aym ion ped ile nette karşılaştım araştırma yaptım yorumlara baktım ama emin olamıyorum malum sanal ortam, reklam da olabilir.
Var mı kullanan ve faydasını gören?
Gerçekten adet sancısına iyi geliyor mu iltihap, kist vs. gideriyor mu?
Ben düzenli olarak 2 senedir kullanıyorum ve acayip faydasını gördüm güvenle kullanabilirsiniz bana göre :) arada mecburen piyasa pedi kullandığımda artık çok rahatsız oluyorum

ya inanılmaz geliyor bana kistlerin miyomlarım yok olması. Deneyeceğim ne kaybederim ki diye düşünüyorum. Ama sitelerine girince fiyat falan yazmıyor nereden satın alıcaz. Gittigidyordan falan mı ? Oralarda da fake ürünler çok oluyor. Alan arkadaşlar nereden aldınız

Şimdi internetten eğey araştırdım da alışveriş yapmak için kesinlikle senin de üye olman gerekiyor birisinin referansı ile ya da üye olmuş satıcılardan alış veriş yapacaksın.Bu benim güvenimi sarstı. Yani normal bi internet siteleri yok mu doğru düzgün güvenerek alım yapalım

İon pes kullanmak isterseniz yardımcı olurum.

X