❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Eger 2 kisi kalmissak. Ve oylama hakkimiz varsa.. ve de cansucan da kabul ederse..

• Once karia suresini
  • Sonra bastaki ezberledigimiz ayetlero 3 e tamamlamayi
  • Sonra kisa surelerden bilmediklerimizi
  • Sonra da kehf i ezberlemeyi teklif ediyorum
:)

Evet cok mantikli :) ama insirah süresini ben biliyorum: ) ikinizin dedigi de olur kehf süresinin ilk 10 ayeti de olur chentiqin söyledikleri de olur siz karar verin ben herseye uyarim elimden gelenin fazlasini yapmaya hazirim

Chentiqin söylediklerinin icinde senin ezbere bildiklerim varsa sen düzenleme yap yoksa chentiqin dedigini uygulamaya koyabiliriz gercekten burasi bana güç ve ilham veriyor Allah hepinizden razi olsun sağolun varolun
Benim için farketmez canlar sizde beni çok motive ediyorsunuz Allah senden razı olsun inşallah

Benim için farketmez canlar sizde beni çok motive ediyorsunuz Allah senden razı olsun inşallah
Canim simdi karia süresini okurken ornek veriyorum " mebsus" kimi mebsusu diye okuyor .
Cim duraklarinda birleştirip okuyoruz. la duraklarinda da mi birlestirmemiz gerekiyor yoksa uzatmamiz mi gerekiyor bana bi yardim edin ora kafama takılıyor

kızlar kehf suresini ezberleriz isterseniz kehf suresini ezberlemenin faziletlerini bi araştırın isterseniz C cansu_tr chentiq chentiq
Evet bende cok istiyorum faziletlerini arastirmistim ilk on ayetini ezberlemek Decalin gazabından koruyor.Hepsini ezberleyebilirmiyiz ki ??
Yasin ezber yapsak sizin varmi benim biraz var beraber kolkola verip tamamlasak cok mutlu olurum tek basima yapiyorum disiplinli ve ekip olarak insan daha cok basariyor.

Evet bende cok istiyorum faziletlerini arastirmistim ilk on ayetini ezberlemek Decalin gazabından koruyor.Hepsini ezberleyebilirmiyiz ki ??
Yasin ezber yapsak sizin varmi benim biraz var beraber kolkola verip tamamlasak cok mutlu olurum tek basima yapiyorum disiplinli ve ekip olarak insan daha cok basariyor.
Deccalin gazabından mi koruyor bunu bilmiyordum ezberleyelim o zaman memnuniyetle ay şimdiden icimde bisiler kipir kipir etti sanki

Evet kızlar kehf suresi ilk 10 ayeti ezberlemek çok faziletli namazdada okuruz hatta hafta hafta ezberleriz ilk hafta 3 ayet ikinci hafta 2 ayet diye diye

Evet Her cuma okurum faziletleri cok ve cok buyuk faziletide Decalin gazabından koruması ilk on ayetini ezber yapmak istemistim burada da paylasmak istedim.
Iste oldugum icin okuyamiyorum yalan soyleyemem bide uzun zor oluyor okumasi Allah kabul etsin insallah elele verip destek olursak ezberleriz evelallah

Evet kızlar kehf suresi ilk 10 ayeti ezberlemek çok faziletli namazdada okuruz hatta hafta hafta ezberleriz ilk hafta 3 ayet ikinci hafta 2 ayet diye diye
Bence sinirlama koymayalim kehf süresinin ilk 10 ayetini ezberlemek hedefimiz. Bi hafta sure verelim birbirimize bakalim ne kadar ezberleyebiliyoruz ayetleri ezberledikce buraya yazalim mesela feraceli ben ilk ayeti ezberledim sen naptin feraceli de ben 3 ayeti ezberledim desin böylelikle daha güzel olur diye düşünüyorum tabii fikirlere acigiz :)

Bence sinirlama koymayalim kehf süresinin ilk 10 ayetini ezberlemek hedefimiz. Bi hafta sure verelim birbirimize bakalim ne kadar ezberleyebiliyoruz ayetleri ezberledikce buraya yazalim mesela feraceli ben ilk ayeti ezberledim sen naptin feraceli de ben 3 ayeti ezberledim desin böylelikle daha güzel olur diye düşünüyorum tabii fikirlere acigiz :)

Bencede canım çok güze fikir :KK66:

hangi soruya kuzum gözümüzden kaçmış olabilir
Canim simdi karia süresini okurken ornek veriyorum " mebsus" kimi mebsusu diye okuyor .
Cim duraklarinda birleştirip okuyoruz. la duraklarinda da mi birlestirmemiz gerekiyor yoksa uzatmamiz mi gerekiyor bana bi yardim edin ora kafama takılıyor
Bunu sormustum canim

X