❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Feraceli Feraceli canım kusura bakma benim de yoğunluğum vardı hiç uğrayamadım buraya çok üzgünüm. çıkarılmam gerekiyorsa tabiki, sorumluluğunu yerine getirmeyip ezber yapmamanın bahanesi olamaz.

@AKovser
@Minik peri @hannaz Sahihuban Sahihuban yezdaasya yezdaasya @NAVLEE @-Kristal-

chentiq chentiq (yavrum seni saymıyorum cansuyla sen aktifsiniz zaten)

Kızlar ben yapamıyorum aktof olamıyoeum beni gruptan çıkar diyen varsa söylesin az olalım ama öz olalım benimde yoğunluğum vardı çok boşlanmış burası cansi ve chetiq hariç kimse gelmemiş etmemiş ha bide@Minik peri yi biliyorum o yazıyor

Evet canım ben biraz uzak kaldım maalesef
Şu sıra o kadar yoğun yorucu ve hızlı akıyor ki zaman bi şeylere yetişmek çöl zor.. bu ay ki cüzlerimi bile hala okumadım ay ortası geçti bile...

Hakkınızı helal edin..
hemen toparlanıp ezbere başlayacağım..

Size zahmet ezberlenen ayetleri bana yazar mısınız..
ya da bu haftayla birlikte yeniden başlayayım...

Bismillahirrahmanirrahim
El kariah. Mel kariah. Vema edrake mel kariah. Yevme yekününnesü kel feraşil mebsüs. Vetekünül cibalükelıhnil menfuş. Feemmemen segulet mevazinüh. Fe hüve fiy ıy şetirraziyeh. Veemmemen haffet mevazinüh. Fe ümmühü heviyeh. Vema edrake mehiyeh.narun hamiyeh.

Ahanda ezberledim belki 100 kere okudum böldüm cikarttim carptim neler ettim 10 kereden fazla yazdim sonunda basardim alkis istiyorum lütfen: ) bu gazla bakarayi bile ezberlerim ben ucuyorum :) Feraceli Feraceli chentiq chentiq

Canim simdi karia süresini okurken ornek veriyorum " mebsus" kimi mebsusu diye okuyor .
Cim duraklarinda birleştirip okuyoruz. la duraklarinda da mi birlestirmemiz gerekiyor yoksa uzatmamiz mi gerekiyor bana bi yardim edin ora kafama takılıyor
Bunu sormustum canim
kuzum yotubeden bak kariler kuran okuyanlar nasıl okuyorsa doğru olan odur

Bismillahirrahmanirrahim
El kariah. Mel kariah. Vema edrake mel kariah. Yevme yekününnesü kel feraşil mebsüs. Vetekünül cibalükelıhnil menfuş. Feemmemen segulet mevazinüh. Fe hüve fiy ıy şetirraziyeh. Veemmemen haffet mevazinüh. Fe ümmühü heviyeh. Vema edrake mehiyeh.narun hamiyeh.

Ahanda ezberledim belki 100 kere okudum böldüm cikarttim carptim neler ettim 10 kereden fazla yazdim sonunda basardim alkis istiyorum lütfen: ) bu gazla bakarayi bile ezberlerim ben ucuyorum :) Feraceli Feraceli chentiq chentiq
masallah kuzuma........ aklima esim geldi. Ilk ayeti ezberleyip de sevincten uctugumda hafiz olacam dedim de gulduydu.

Ben de gidixem bölecem carpacam. Kac dk da ezberledin..

masallah kuzuma........ aklima esim geldi. Ilk ayeti ezberleyip de sevincten uctugumda hafiz olacam dedim de gulduydu.

Ben de gidixem bölecem carpacam. Kac dk da ezberledin..
Adetten önce okumuslugum vardi yani asinaydim biraz bi saatte falan herhalde önce her ayeti 20 defa okudum birlestire birlestire sonrada yazdim simdi kulakligi takip hem.okuyorum hem dinliyorum ikindi namazimi da karia humeze insirah sureleriyle kildim :) sizin sayenizde kisa zamanda iki süre ezberledim yarinki hedefim kehf süresinin ilk ayeti :) sen ezberle sonra tekasur süresini de ezberleyelim olur mu

Iki şekilde de okuyan var canim bende bildigim gibi ezberledim baktim bikac yere hem yazilisina hem okunusuna . Teşekkürler canim benim bu topigi iyiki actin Allah razi olsun sagol varol canim ööörrrtttmmmeeennniiimmm
yok kız birşey yaptığım yok birileriyle ilgilenmekten hayatım kısıtlandı yeminle :KK70:

Adetten önce okumuslugum vardi yani asinaydim biraz bi saatte falan herhalde önce her ayeti 20 defa okudum birlestire birlestire sonrada yazdim simdi kulakligi takip hem.okuyorum hem dinliyorum ikindi namazimi da karia humeze insirah sureleriyle kildim :) sizin sayenizde kisa zamanda iki süre ezberledim yarinki hedefim kehf süresinin ilk ayeti :) sen ezberle sonra tekasur süresini de ezberleyelim olur mu
allah ayirmasin. Hakkaten boyle bir birliktelikten inanilmaz keyif aliyorum. Anlatamam. Her seye varim diyorum. Varim varim.. bu topikten ve birbirimizden kopmayalim. Tek basima hayatta yapamiyor hep erteliyor ve asla olmaz saniyirdum. Feracelo biliyor masil korkuyordum ilk geldigim hafta. Bir de ben 33 yasindayim sizler gibi tazecik degil hafizam.

Darisi basima. Allah im inşallah. Su 10 surenin haricimde bir seyler de eklemek istiyorum namazima.

Amin.....

allah ayirmasin. Hakkaten boyle bir birliktelikten inanilmaz keyif aliyorum. Anlatamam. Her seye varim diyorum. Varim varim.. bu topikten ve birbirimizden kopmayalim. Tek basima hayatta yapamiyor hep erteliyor ve asla olmaz saniyirdum. Feracelo biliyor masil korkuyordum ilk geldigim hafta. Bir de ben 33 yasindayim sizler gibi tazecik degil hafizam.

Darisi basima. Allah im inşallah. Su 10 surenin haricimde bir seyler de eklemek istiyorum namazima.

Amin.....
Bende cok.küçük sayilmam 25 yaşındayım canim nisanliyim temmuzda dugunum var evim tadilat olacak kosturmacanin icinde olacagim. Evlenirken isten cikacagim yeni bir is yeni bir ev ve beni bekleyen bi evlilik . Herkese yetismeye calisiyorum bu aksam is cikisi nisanlimin evine gittim apartmandaki merdivenlerin duvarlarindaki boyalari kazidik yorgunum ama bi o kadar mutluyum sabah is var insallah yeni işim saat olarak daha uygun ve karakter olarak daha nazif insanlarla calisirim. .. hayirli geceler

Kizlar persembe cuma isler cok yoğundu cumartesi gelinlik bakmaya gittik pazarda temizlik yaptik okumam gereken cüzüm vardi onu bitirdim kehf süresine baslayamadim inanin 5 dk boslugum olmadi siz naptiniz chentiq chentiq @Minik peri Feraceli Feraceli
Canım Allah yardımcın olsun bu işler ne kadar zormuş biz henüz bakma araştırma aşamasındayız benim beynim sulandı artık ne kadar alınacak şey var. .

Canım Allah yardımcın olsun bu işler ne kadar zormuş biz henüz bakma araştırma aşamasındayız benim beynim sulandı artık ne kadar alınacak şey var. .
Allah razi olsun canim aslinda gelinlikciyi buldum cok şükür baska biyere gitmeden oradan halledeyim diyorum gelinlik bindalli kina sepeti gelin taci gelin çiçeği 2bin lira ve bindallilari harika acayip ya icim gitti orada giyip eve gelesim geldi iki hafta sonra baslayacagiz provalara canim

Allah razi olsun canim aslinda gelinlikciyi buldum cok şükür baska biyere gitmeden oradan halledeyim diyorum gelinlik bindalli kina sepeti gelin taci gelin çiçeği 2bin lira ve bindallilari harika acayip ya icim gitti orada giyip eve gelesim geldi iki hafta sonra baslayacagiz provalara canim
Ohh ne güzel kuzum merak ettim özelden bulursan at bana resimlerini. .

Ben giymicem gelinliklik:KK48: Kına zaten yapmıcaz :KK53: Gene neye kasıyorsam artık :KK70:

Gunaydin. Ayet ezberleme calismalarina devam ediyorum ancak uzun zamanim olmuyor. Ara ara ne kadar bskabilirsem artik.

X