❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Rad süresi 28. Ayet
Ellezine amenü vetedmeinnü gulübühüm bi zikrillah. Ela bi zikrillahi tedmeinnül gulüb.
Bunlar iman edenler ve Allahi zikrederek gönülleri huzura kavusanlardir. Bilesinizki gönül ancak Allahi anarak huzura kavusur.
Feraceli sanirim oldu

Dahlia_
@Minik peri Hannaz @kayacans yezdaasya NAVLEE -Kristal-

chentiq (yavrum seni saymıyorum cansuyla sen aktifsiniz zaten)

Kızlar ben yapamıyorum aktof olamıyoeum beni gruptan çıkar diyen varsa söylesin az olalım ama öz olalım benimde yoğunluğum vardı çok boşlanmış burası cansi ve chetiq hariç kimse gelmemiş etmemiş ha bide@Minik peri yi biliyorum o yazıyor

Çok özür dilerim.. Hiç adetim değildir böyle birşey yapmak ama kötü zamanıma denk geldi..
Günlerdir Kuranı açıp tek ayet okuyamadım ezber hak getire...
Hakkını helal et canım, ayrılsam iyi olucak..

Canım liste bi duruldu bi temizlik yapmak lazım bi kaç kişiyi çıkarmak zorunda kalabiliriz tabi sizinde fikirlerinizi alıcam
şöyle ki daha önce söylenmişti aslında ama bende fikrimi beyan edeyim.
Arka arkaya 2 ayet yada kısa olursa 3 ayet ezberlesek diyorum namazlarda okuyarak pekiştirmiş oluruz .
Hem de namazlarımızı Rabbimin farklı ayetlerini okuyarak kılmış oluruz .
Ama olmaz derseniz seçtiğiniz ayeti ezberleriz Feraceli örrrrrttttmenimmmm

yirim sini anladım demek istediğini olabilir kuzum

bende kariayı ezberlemeye çalışıyordum :) adetten sonra bırakmıştım aklıma getirdin şimdi bende okumaya başlayım bari teşekkür ederim canım
oo ne guzel. Birbirimizi agirloyoruz :)) cok mutlu oldum.. berabet devam ederiz

ay evet onu ben dediydim defalarca. Ben bile unutmusum.. iyiki dile getirdin. Feracelo de kabul ettim ben de sana tesekkur ederiii.m

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…