❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Insirah suresini ezberle canim hem zaten kolay ezberleniyor ben genelde namazlarimda şu ara hem humezeye hem insirah süresini okuyorum unutmamak icin.

Kızlar yorgunluk değil şuan önemli bi karar aşamasındayım stresliyim,gerginim kusura bakmayın
chentiq canisi

Kasas süresi 60.Ayet
Vema ütiytüm min şey in femeteaul hayatiddunya vezinetuhe vema indallahi hayruvveebga efela teagilun.
Size verilen şeyler dünya hayati icin faydali nesneler ve güzelliklerden ibarettir. Allah katinda olanlar ise daha hayirli ve kalicidir. Aklinizi kullanmaz misiniz ?
Ezberledigimi düşünüyorum hatam var mi bakar misiniz rica etsem

Ben ezbere bilmiyorum ki onu ezberleyeceklerim de o. Ezberlediklerimde olsa tukan senin

Ben haftasonu oturup ezberlemediklerimin hepsini ezberleyeceğim listeden çikarmayın.

Ezberlenecek ayetler hakkında da bişey soymemek istiyorum.Kurani kerimdeki dua ayetlerinden ezberlesek hem dua ederken o ayetlerle dua ederiz.
Mesela tevbe 128, ayet dua edilmesi ve bu duanin makbul olduğu söyleniyor kızlar

Aferin seni tebrik ediyorum ve opucuklerimi yolluyorum :) simdiye kadar ezberlemis olman gerekliydi ezberledin mi sekerim
ama ben 2 hafta icinde 3 ayet ezberledim. Daha yeni geldim bilmem unuttun mu :))

Bu haftanın ayeti hangisi ?
Yoğun bir hafta geçirdim pek gelemedim..

Rad süresi 28.ayet canim
Kasas degil miydi ya. Ne zaman rad oldu. Halbuki hepsini de okudum gecmisin..

Araf 126 ezbeeri vericem toplasin :)) kocamdan once size vereyim. Yoksa gene rezil olcam
.

Kasas önce denildi sonra rad suresi denildi canim bende önce kasas suresinim ayetini ezberledim

Kasas önce denildi sonra rad suresi denildi canim bende önce kasas suresinim ayetini ezberledim
Ben de oyle gideyim bari. Feraceli olmayınca karisti desene. Ben kocama ezber verdom verdim begenmedi gene.. tutukluk olmayacakmis. okurken dusunuyorum da bundan sonra ne gelecekti diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…