❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Tabikide olur çıkartmıcam seni sen yavaştanda olsa yanımızda ol gene

Bu haftanın kini değil geçen haftanın ki cnm ama daha takıldığım bi kaç yer var

Ben ezberleyemedim aslinda zor ayetler değil bir türlü başina geçemedim maalesef

bence gitme. Daha da uzaklasirsin.agir da olsa ilerleriz. Ben de listeden cikmayi hic istemiyorum mesala.

ben yazdim canim. Muhtemelen gozunden kacmis. Ben ilk haftadan itibaren ezberlemeye basladim. Simdi daha yeni geldim 3. Ayete

Ben ezberleyemedim aslinda zor ayetler değil bir türlü başina geçemedim maalesef
basina gecince kolay ezberleniyor. Hadi bir gayret birakma..

Müsaden varsa benim önermek istedigim ayetler var.Hep ezberlemek istemistimde kısmet olmamıştı.Bu vesileyle beraber ezber yapariz inşallah.
oner kardesim. Benim de ezberlemek istedigiklerim var. Feraceli musade ederse ben de paylasmayi cok istiyorum

Sen daha önce Feraceli girmediginde kasas 60 ezberlenebilir ben onu söylemiştim dedin diye ben zaten onu ezberliyorum suanda daha sonra rad suresinin ayetine yetisirim :)

Sen daha önce Feraceli girmediginde kasas 60 ezberlenebilir ben onu söylemiştim dedin diye ben zaten onu ezberliyorum suanda daha sonra rad suresinin ayetine yetisirim :)
Ben de okurken bu ezberlenebilir dediklerimi hep not aliyorum. Feraceli ben yorgunum siz onerin dedigi an yapistiracam

Ben de okurken bu ezberlenebilir dediklerimi hep not aliyorum. Feraceli ben yorgunum siz onerin dedigi an yapistiracam
Memnuniyetle bekliyorum canim . Sen suan hangisindesin Biraz zaman gecsin nasip olursa böyle gidebilirsem bazi sureleri ezberlemeye calisacagim . Mesela humeze suresini ezberledim simdi sirada karia süresi var :)

Memnuniyetle bekliyorum canim . Sen suan hangisindesin Biraz zaman gecsin nasip olursa böyle gidebilirsem bazi sureleri ezberlemeye calisacagim . Mesela humeze suresini ezberledim simdi sirada karia süresi var :)
Benim planimda su sekilde. Simdi 3. Haftanin ayetideyim. O da bitince kasas60. Oda bitince ferace bisi vermezse insorah. Verirse onunliler. Bir de verdigi ayetlerin basina ve sonuna 2 ser daha eklemek istiyorum. Boylece namazlarimda okuyabilirim donusumlu. Ve hic ujutmam. HALLEYS al sana taktik. Ezberlediklerinle amel et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…