❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Evet arkadaslar bu haftaki ayetimiz uzun azar azar ezber yapmaya calisin zorlanmayin diye, çok tekrar yaparak.

Ay cok heyecanliyim elim titriyorezber veriyorum dikkat dikkat...

Kaf 16

Ve legad halagnel insane ve nalemu ma tuvesvisu bihi nefsuh. Ve nahnu agrabu ileyhi ve """hablil verid"""

Andolsun biz insani yarattik ve ona nefsinin ne vesvese verdigini de biz biliriz. Ve biz ona sah damarindan daha yakiniz

Oldu muu

ileyhi "min"hablil verid olacak. .Maşallah ne çok iyi öğrenmişsin

ileyhi "min"hablil verid olacak. .Maşallah ne çok iyi öğrenmişsin
Esime bugun ayet ezberledim çok mutluyum dedim. Hangisini dedi soyledim. Sonra boyle giderse birkac sene sonra hafiz olacagim dedim. Oyle bir kahkaha atti ki sirf inadına daha cok gaza geldim. Dalga gecti adam yaa... sonra da ezber vereyim sana dedim. Tabi ben her seyi unuttum. Sessizce okuyorum icimden. Yazmasi da kolay. Ama sesli okumaya gelince okuyamadim. Bunun icin de yontem var mi?

NAVLEE bdv ler de degil ezber basindasin dimi cicim

Sesli sesli oku sürekli canm. . Erkekler aynı hep *-*

Evet arkadaslar bu haftaki ayetimiz uzun azar azar ezber yapmaya calisin zorlanmayin diye, çok tekrar yaparak.
Online gordugume yapisip birakmayacagim icimden cok guzel okuyorum. Sesimi duyunca heyecan yapip karistiriyorum. Esime gene ezber veremedim ya.. sesli okuyunca çorba oluyor. Medet..

Online gordugume yapisip birakmayacagim icimden cok guzel okuyorum. Sesimi duyunca heyecan yapip karistiriyorum. Esime gene ezber veremedim ya.. sesli okuyunca çorba oluyor. Medet..
Yakin bi arkadasin varsa onun yanina git oku . Ben gecen yil komsuma tecvid öğrenmeye gidiyordum calistigim icin hocaya gitmeye vaktim olmuyor komsuma gittim asla kimseye okuyamazdim elim ayagim titrerdi ona okurken kalemle takip ederdim titremekten kuranikerimi karalardim suan mevlutlerde kendi komsularimizla okumalarda bütün süreleri korkmadan okuyabiliyorum bin şükür Rabbime .

bende çalışıyorum umarım başarırım
mealini de ezberleyecekmiyiz

Sesli sesli okudum. Hem de dunya kadar. Simdi oyle bir haldeyim ki her bos animda okuyorum. En son esim iceriden bagirdi biraz ara ver istersen ayetleti karistiriyorum diye

Demem o ki hallettim. Hatta dur suraya da yazayim.

Ve legad halaqnal insane ve naglemu ma tuvesvisu bihi nefsuh. Ve nahnu aqrabu ileyhi ve min hablil verid

Simdi hangiaine geceyim Feraceli

Bir de soyle bir fikrim var. Bir ayeti ezberledigimIde oncesi veya ardindan 2 taneyi de eBerleyelim de namazlarda da okuyabilelim. Hani ya kisa zammi sure yada 3 ayet okuyoruz ya..

Sonradan geldi bir suru sey soyluyor bidi bidi dwmeyin de..

Iatek parca aliyor musunuz

Kasas 60

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…