❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Amin.. Feraceli Allah senden razi olsun.Rabbim ilmimizi artırsın sevdigi kullari arasina katsin sevdigi kullarini sevdirsin inşallah..
Taktikler cok iyi bu arada benim ezber taktiklerim bir cok sure ezberledim bu sayede tavsiye ederim.

Bu arada belirtmek isterim Araf suresini ezberledigim icin kaf kaldi onumuzdeki haftaya araya sigdiririm.

Ya ben ezberliyorum çok güzel, tekrar ediyorum bu da tamam ama bir süre sonra tekrar okumaya çalışıyorum bir bakıyorum unutmuşum.
Yarım yamalak oluyor. Elimden geldiğince çabalıyorum, inşallah unutmam ya

Cünlemizden inşallah
Ya ben ezberliyorum çok güzel, tekrar ediyorum bu da tamam ama bir süre sonra tekrar okumaya çalışıyorum bir bakıyorum unutmuşum.
Yarım yamalak oluyor. Elimden geldiğince çabalıyorum, inşallah unutmam ya
Canım unutkanlık mı var acaba sende beyin jimnastikleri yapsan

NAVLEE bu gece uyumak yok. Yarin sabah uyumak yok. Kaf suresini ezberlemek var. Belalin ben olacagim haberin ola... hangi topigi acsam nereye yazsam hep yanindayim demistin. Bu sözü asla unutmayacagim. Unutturmayacagim
unutma ve unutturma ama bu gece ezberleyeceğimi sanmıyorum ama deneyeceğim Allahdan umut kesilöez

Feraceli bu ayetleri namazlarda okusam unutmamak icin olur mu kisa mi acaba ben kaza namazi kilmaya çalışıyorum en azindan onlarda okusam sen daha bilgilisin diye sana danisayim dedim

Feraceli bu ayetleri namazlarda okusam unutmamak icin olur mu kisa mi acaba ben kaza namazi kilmaya çalışıyorum en azindan onlarda okusam sen daha bilgilisin diye sana danisayim dedim
estağfurullah görende birşey sanacak beni Kendi kendine birşey yapmaya çalışan bi günhkarım sadece. . kuzum tabikide okuyabilirsiniz. .

estağfurullah görende birşey sanacak beni Kendi kendine birşey yapmaya çalışan bi günhkarım sadece. . kuzum tabikide okuyabilirsiniz. .
Kendini böyle tanitma lütfen idolumsun sen benim teşekkür ediyorum cevap için bundan sonra en azindan kazalarda okumaya calisacagim bu arada ben ayeti ezberledim :)

Canım bişey soracam chentiq kaf süresi demiş de bu hafta başka süre değilmiydi ki kafam karıştı şimdi ben hangisini ezberliceğim kaf çok uzun

Bende katilabilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…