❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Amin.. Feraceli Feraceli Allah senden razi olsun.Rabbim ilmimizi artırsın sevdigi kullari arasina katsin sevdigi kullarini sevdirsin inşallah..
Taktikler cok iyi bu arada benim ezber taktiklerim bir cok sure ezberledim bu sayede tavsiye ederim.

Bu arada belirtmek isterim Araf suresini ezberledigim icin kaf kaldi onumuzdeki haftaya araya sigdiririm.

Ya ben ezberliyorum çok güzel, tekrar ediyorum bu da tamam ama bir süre sonra tekrar okumaya çalışıyorum bir bakıyorum unutmuşum.
Yarım yamalak oluyor. Elimden geldiğince çabalıyorum, inşallah unutmam ya :KK43:

Amin.. Feraceli Feraceli Allah senden razi olsun.Rabbim ilmimizi artırsın sevdigi kullari arasina katsin sevdigi kullarini sevdirsin inşallah..
Taktikler cok iyi bu arada benim ezber taktiklerim bir cok sure ezberledim bu sayede tavsiye ederim.

Bu arada belirtmek isterim Araf suresini ezberledigim icin kaf kaldi onumuzdeki haftaya araya sigdiririm.
Cünlemizden inşallah
Ya ben ezberliyorum çok güzel, tekrar ediyorum bu da tamam ama bir süre sonra tekrar okumaya çalışıyorum bir bakıyorum unutmuşum.
Yarım yamalak oluyor. Elimden geldiğince çabalıyorum, inşallah unutmam ya :KK43:
Canım unutkanlık mı var acaba sende beyin jimnastikleri yapsan

NAVLEE NAVLEE bu gece uyumak yok. Yarin sabah uyumak yok. Kaf suresini ezberlemek var. Belalin ben olacagim haberin ola... hangi topigi acsam nereye yazsam hep yanindayim demistin. Bu sözü asla unutmayacagim. Unutturmayacagim
unutma ve unutturma ama bu gece ezberleyeceğimi sanmıyorum ama deneyeceğim Allahdan umut kesilöez

Feraceli Feraceli bu ayetleri namazlarda okusam unutmamak icin olur mu kisa mi acaba ben kaza namazi kilmaya çalışıyorum en azindan onlarda okusam sen daha bilgilisin diye sana danisayim dedim

Feraceli Feraceli bu ayetleri namazlarda okusam unutmamak icin olur mu kisa mi acaba ben kaza namazi kilmaya çalışıyorum en azindan onlarda okusam sen daha bilgilisin diye sana danisayim dedim
estağfurullah görende birşey sanacak beni :KK70: Kendi kendine birşey yapmaya çalışan bi günhkarım sadece. . kuzum tabikide okuyabilirsiniz. .

Canım bişey soracam chentiq chentiq kaf süresi demiş de bu hafta başka süre değilmiydi ki kafam karıştı şimdi ben hangisini ezberliceğim kaf çok uzun

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Kovulmuş Şeytan’ın şerrinden Allah’a sığınırım. Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adı ile..
Eki Görüntüle 1940891 Selamın Aleyküm ve rahmetullah ve berakatuh. .

Arkadaşlar bu topikte hep beraber ayet ve hadisleri ezberlemek için açmak istedik. .
Güzel disiplinli bir programla
ayetleri ve hadisleri ezberleyeceğiz inşallah ben varım benide ekleyin diyenler mesaj atabilir tam düzeni oturtunca başlayalım inşallah. .

:KK36:Hayırlı Olsun:KK36:
Kurallar
(Disiplinli olmak için kurallar şarttır canlarım:KK66:)
– Ezber Süresi 1 haftadır berilenen ayet yada hadis 1 hafta içinde ezberlenmeli !

Her pazartesi sayfaya gelip herkes ödevini verecek.

– Ezberlemediği halde ezberledim diyenlerden nasıl vebal altına gireceklerini söylememe gerek yok. .

–2 hafta üst üste ezberlemeyen gruptan çıkarılacak

–Dini ve Siyasi Tartışmalar yasak sorun ve problemlerinizi özelden halletmeye özen göstermenizi rica ediyorum..

Bu hafta Ezberleyeceğimiz ayet:KK66:

Araf Suresi 126.Ayet

وَمَا تَنقِمُ مِنَّا إِلاَّ أَنْ آمَنَّا بِآيَاتِ رَبِّنَا لَمَّا جَاءتْنَا رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَيْنَا صَبْرًا وَتَوَفَّنَا مُسْلِمِينَ

Ve mâ tenkımu minnâ illâ en âmennâ bi âyâti rabbinâ lemmâ câetnâ, rabbenâ efrıg aleynâ sabran ve teveffenâ muslimîn
MEALİ
Sen ancak Rabbimizin ayetleri bize gelince onlara inandık diye bizden öç alıyorsun. 'Ey Rabbimiz, üzerimize sabır yağdır ve müslüman olarak al canımızı.Eki Görüntüle 1943541
Bende katilabilir miyim

X