Ayda 4 bin tl ile gecinilirmi

kimseyi alıntılamadan yazıyorum üstüne alınmasın kimse.Ben misafirlerime değer veririm kendi yediklerimden kalitelilerini ikram ederim durumları çok iyi olanlara da alıştıkları kalite de ikram yaparım.mecburlar mı hiç yemedikleri şeyleri benim hatırıma yemeye?kendimiz de bazen lüks yeriz bazen makarna kaşıklarız.bazen tüm pahalı kuruyemiş çeşitlerimiz olur bazen çekirdek bile olmaz evde.bunların sorgulanacak nesi var çözemedim yeminlenn
Sorgulanacak hiçbir şeyi olmamasi lazim. Tam içimden gecenleri yazmışsın. Misafirine deger veriyorsan ona göre ikramini yaparsin. Kimi gelir bi kahve sunarsin bu sürekli görüştüğün biriyse, kimi de uzun zamandır gelmemiş ya da ilk defa geliyordur ya da dedigin gibi zor zamaninda büyük destekleri olmuş ne yapsam ne sunsam diye elinden geleni yaparsin. Bu benim düşüncem.

Sorgulanacak hiçbir şeyi olmamasi lazim. Tam içimden gecenleri yazmışsın. Misafirine deger veriyorsan ona göre ikramini yaparsin. Kimi gelir bi kahve sunarsin bu sürekli görüştüğün biriyse, kimi de uzun zamandır gelmemiş ya da ilk defa geliyordur ya da dedigin gibi zor zamaninda büyük destekleri olmuş ne yapsam ne sunsam diye elinden geleni yaparsin. Bu benim düşüncem.
aynen öyle pandemi olmasa sık sık komşularım gelirdi kahveye.sık gördüğüme bir kahve yanına da a101bim keki koyuyordum valla.ama 2 yılda bir gelene de konmaz biz öyle gördük ailemizden.

aynen öyle pandemi olmasa sık sık komşularım gelirdi kahveye.sık gördüğüme bir kahve yanına da a101bim keki koyuyordum valla.ama 2 yılda bir gelene de konmaz biz öyle gördük ailemizden.
Evet yani uzun zamandır gelmemiş biriyse utanirim öyle bisküvi ya da basit abur cubur koymaya. Bu insanın zengin olduğunu göstermiyor ki, bu misafir agirlama adabidir. Gücüne göre yaparsin tabi. Ayrıca para senin misafir senin kimseyi rahatsiz etmemesi lazim. 😄

Evet yani uzun zamandır gelmemiş biriyse utanirim öyle bisküvi ya da basit abur cubur koymaya. Bu insanın zengin olduğunu göstermiyor ki, bu misafir agirlama adabidir. Gücüne göre yaparsin tabi. Ayrıca para senin misafir senin kimseyi rahatsiz etmemesi lazim. 😄
Hayir efenim, bindan sonra ev baskinlari seklinde kurabiyeler denetlenicek, kurabiye bimden alinmadiysa vay halinize 😆

burayı okuyorlarsa bir daha gelmezler zatennn :KK45:

Hayir efenim, bindan sonra ev baskinlari seklinde kurabiyeler denetlenicek, kurabiye bimden alinmadiysa vay halinize 😆
Evet ya kendi harcamamizi yaparken de maddi durumumuzu özellikle belirtmek zorunda kalacagiz galiba 'bak ben fakirim ama misafirim şurdan geldi o yuzden bu sunumu yaptim' dıye.Kaç yorumdur kadin özellikle belirtiyor ama yok durumu yoksa misafire iyi pastadan alamazmış. 😄

Evet ya kendi harcamamizi yaparken de maddi durumumuzu özellikle belirtmek zorunda kalacagiz galiba 'bak ben fakirim ama misafirim şurdan geldi o yuzden bu sunumu yaptim' dıye.Kaç yorumdur kadin özellikle belirtiyor ama yok durumu yoksa misafire iyi pastadan alamazmış. 😄
Bana fenalik geldi bacim, ama sorsan ben uzatiyorumhdhshhs

Fakirsen findik fıstık alamazsın yiyemezsin. Buna hakkin yok. 😂
uzunn yıllar önce fındık fıstığı hayvanat bahçesi için satın alıyorduk çocuk aklımızla besliyorduk hayvanları eğlenerek.şimdilerde kendimize alamıyoruzz .misafire de alamadım demişmiydimmm? :KK45:

Bu arada ben hala emziriyorum ve 3 haftadır filan bebe sürekli emmek istiyor gece 10 kez uyanıyor meme diye Gücüm kalmadı . Doktora gittim magnezyum d ve b12 sınıra gelmiş . Doktor kan tahlili isteyeceğim ama ayrıntılı ücreti biraz fazla tutar dedi . Yüreğime inecekti valla 😱 yüzde 20 indirimli 500 TL ödedim sadece kana 😃

Ben tamamlayici sigorta yaptiriyorum gecen yil 1300 tl idi ama cok kolaylik 15 tl verip cikiyorum hic kullanmasam dis kontrolu ve checkup var yoksa su an gidemem 15 gun suren ishal yasadim 3 serum birsuru kan tahlili hepsinde pesimde yardimci gezdi
Sirtimin beni canimdan bezdirdigini biliyorsun aile hekimine gittim bi ise yaramadi sonra 15 dkda isimi halledip ciktim aninda rahatladim. Sigortam olmasa su anda hayatta gidemem kasimda bitiyor simdiden ates basiyor nasil yaptirsam diye

uzunn yıllar önce fındık fıstığı hayvanat bahçesi için satın alıyorduk çocuk aklımızla besliyorduk hayvanları eğlenerek.şimdilerde kendimize alamıyoruzz .misafire de alamadım demişmiydimmm? :KK45:
Aynen çok pahali. Ben de arada alıyorum sık alamıyorum pahalı olduğu için. Bu arada evet misafire alamadığını söylemiştin net hatırlıyorum. 😁

Aynen çok pahali. Ben de arada alıyorum sık alamıyorum pahalı olduğu için. Bu arada evet misafire alamadığını söylemiştin net hatırlıyorum. 😁
çocuğa alıyoruz 250 şer gram odasında duruyor .kendimize de ayda bir kez alabiliyoruz az miktarda gene.gerisi mısır patlatarak oluyor

X