Ayaz`a Umut olalim..Lutfen Allah rizasi icin bakin.

Amin kuzummm bebegimize şifa hemen olacağını bilsem uyumam sabaha kadar yine çekerim. Bu sabah namazindan sonra özellikle onun icin dua edecem. Sende İçini ferah tut Rabbim ona acı hissettirmiyordur

cok kucuk insanin ici ona dayanmiyor canim..
her hastaneye yatista 116 saat araliksiz kemoterapi ne demek
ilikleri iflas etmis durumda yavrunun,normalde yakalandigi kanser turu sinir sistemini etkileyen bi tur ama aldigi ilac ve gordugu kemoterapilerden bunye altust olmus zavallinin,suan ailesi cirpinarak ilik ariyor bi taraftanda..
zaten tedavi esnasinda narkozla uyutuluyor.
ama eve donduklerinden bikac gun sonra atesleniyormus genelde ya da herhangi biseyden enfeksiyon kapiyor zavalli yavru..
Allahin hukmunden sual olmaz,isyan kesinlikle degil..dilegimiz bu sIkintinin uzerinden kalkmasi yavrunun..
yer gok dua,azcik faydamiz olsa ne ala..
ama taktir Allahin tabi..
tekrar cok tesekkurler canim,Allah razi olsun.

ariyana kardeşim ve ben 20.000 okuduk canim

dilinize gonlunuze ruhunuza saglik canim benim.
nasil makbule geciyor bu dualar,Allahim senden de kardesinde razi olsun,iki cihanda da yuzunuzu guldursun,amel defteri sag elinden verilenlerden eylesin insallah.
cok mutlu oldum,Ayaz sizin gibi agzi duali Allah dostu insanlardan dua aliyor.
Sagolun varolun canim.
Rabbim gonlunuze sIkinti dusurmesin insallah.

canlarim benim Allah iki cihanda yuzunuzu guldursun cok sagolun.
rudecute ,senin hakkini odeyemem,Allah razi olsun tam desteksin cok sagol cnm.
Rabbimin rahmeti bereketi uzerinizde olsun.

Ne demek canım Rabbim Ayaz'a şifa versin güzel mutlu bir ömür bahşetsin yeter. Rabbim dua eden tüm arkadaşlarımızDan razı olsun

Cnm ariyana aldgm 5000 i tamamladm Allah in izniyle.yarn yogun bigun olacak ama okuyabilirsem yazarm yine.rabbim tum sifa bekleyenlere safi ismi yuzu suyu hurmetine sifa versn insallah.amin

Cnm ariyana aldgm 5000 i tamamladm Allah in izniyle.yarn yogun bigun olacak ama okuyabilirsem yazarm yine.rabbim tum sifa bekleyenlere safi ismi yuzu suyu hurmetine sifa versn insallah.amin

3000 daha okudum canım

ariyana 3000 aldım cnm rabbim tez zamanda şifasını verir inşallah

gunaydin canlarim,
Allah hepinizden razi olsun cok sagolun.
siz Ya Sekur esmasi cektikce Rabbim hayatinizda sukredeceginiz nimetlerini cogaltsin insallah.
cok sagolun.

@tkglcn canim benim dusunmen yeter,musait olunca yine dualarina katarsan kafi,Allah razi olsun.

ariyana öyle güzel dualar ediyorsun ki okuyanlara karşı insan mutlu oluyor. İnşallah Ayaz da iyileşir tez zamanda.

amin canim insallah iyilesir..
cok zorlu bi surec.
anne baba yipranmis herseyden onemlisi Ayaz cok yorgun,normalde 4 haftalikken teshis edilen kanser turu sinir sistemini etkileyen bi tur ama aldigi zehir gibi tedavilerden kemik iliklerinde de kontrolsuz buyumeler meydana gelmis ve suan ayni zamanda kemik iligi kanseri zavalli
aile yana yana kemik iligi ariyor ama suana kadar uyan hic cikmadi.
Rabbim sifa verendir,bu cektiklerini unutturur insallah kucucuk yavrunun.
dualari da icimden gele gele ediyorum canim.
bugun kimse kimsenin kapisini acmazken tanimadigim insanlar yardim cagrima cvp veriyor,ne guzel gonullu insanlarsiniz sagolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…