ayaklar ve eller

kızlar bendede el ve ayaklarda çook fazla şişme oluyo doktoruma sordum şişmeyle beraber tansiyon yükseliyosa erken doğum riski var ama benim tansiyonum hamileliğimden beri hep düşük yani bi sorun teşkil etmiyomuş bebiş gelene kadar olacakmış katlanıcaz ne yapalım şişmesi olan arkadaşlar tansiyonunuzu ölçün...

evet bendede şişme oluyor doktor tansiyonun 9-14 den fazla çıkarsa tehlikeli dedi benimki 7-11 çıktı:uhm:

bende 36 hftalık hamileyim benim de yaklaşık 3 haftadır şiş ayaklarım ne yaptıysam geçmedi doktorun resmen başının etini yedim niye geçmiyor diye oda hep normal dedi preeklemsi olayından çok korktum
şu internet bazen çok kötü oluyor herşeyi bilmekte iyi değil internette okudukça korktum etrafımdakilerde çok abarttılar çok şişmiş diye gerçi tansiyonum hep iyi çıktı bide idrar tahlillerimde protein atımı çıkmadı şu albümin olayı ben bu kadar kaşınınca doktorum kafaya çok takıyorsun bide ayak ultrasonu çekelim dedi 100 ytl ona verdik renkli dopler çekildi damar yetmezliği çıktı ve büyük konuştum ben giymem demiştim doktorum vasris çorabı verdi külotlu ve çok sıkı bir çorap sabahları eşim zorla giydiriyor karnımdan giyemiyorum yatarak giyilmesi gerekiyormuş beni daha çok bunaltıyor ama sıcakta akşam çıkarıuyorum yatana kadar giyemiyorum ama bayağa faydası oldu şişlikler indi sanki biraz ben 37 den 42 ye falan çıktım ama doktorum hep bilekten yukarsında diz altına baktı hep oralarda ödem olursa tehlikeli dedi bastırınca çukur oluşacak Allah korusun tabii hepimizi bebişlerimize kavuştursun hayırlısıyla tuzlu ılık suya kekikde koyabilirsiniz tv de doktor söylemiş

ayyyyyyy canım gecmişolsun sıkma canını benimde öle şişki dokundugum yer batıyo:dilcikar:

geçmiş olsun canlarım ben şişlikten geçtim.sabah uyanıyorum kollarım uyuşmuş yattım yerim uyuşmuş yarım saat uyuşuklugunun geçmesini bekliyorum ama agrıdan gözlerimden yaş geliyo valla.bide altımdaki kemigi balyozla kırmış biriside kırık kemikle oturuyormuşum gibi oluyo benim agrılarım.sigortadan yararlanmama az kaldı hep onu düşünüyorum cuma günü kartım çıkacak allahın izniyle inş.oglum cumaya kadar gelmez hep dua ediyorum.insan yine karşılar bi şekilde ama ne bilim sigortam olunca daha rahat ederiz gibi geliyo çünkü hep özele gittim bu zamana kadar valla saglık güvencen olmayıncada insana verdigi para agır geliyo.tabi bebegim için deger ama devletten bişe görmeyince verdigim para battı açıkcası.hamişler öptüm güzel günlera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…