Ay ile yaşam..!

gliserinden vazgeçme derim , hem ucuz hem gerçekten çok ama çook etkili. banyodan sonra saçların nemli iken saç dipleri hariç diğer yerlere istediğin miktarda sık. nemi saçına hapsediyor çok memnun kalacaksın . Eczanelerde satılır. Onların kullandıkları oluyor 8-9 lira civarı. açık alabilirsin:KK34:

sinemaki de bende kaşıntı yapmadı, sana yaptığına göre cilt tepki veriyor, belirli bir uzama görmediysen bırak derim :KK31:

anladım canım deneyeceğim :) zaten eczaneye uğramam lazım alcaklarım var :KK9::KK34:
kaşıntı psikolojikte olabilir ben mesela bi böcek göriyim biyerde kaşınırım istem dışı sanki üstümdeymiş gibi. ilk hafta oldu bayada şuan yok 2. kürü yaptım dün. uzama oluyo gbi geliyo bana tabi 1 haftada okdr etki etmez ama öyle gibi geldi, ama kaşıntı aynen devam ederse bırakıcam :KK31:

anladım canım deneyeceğim :) zaten eczaneye uğramam lazım alcaklarım var :KK9::KK34:
kaşıntı psikolojikte olabilir ben mesela bi böcek göriyim biyerde kaşınırım istem dışı sanki üstümdeymiş gibi. ilk hafta oldu bayada şuan yok 2. kürü yaptım dün. uzama oluyo gbi geliyo bana tabi 1 haftada okdr etki etmez ama öyle gibi geldi, ama kaşıntı aynen devam ederse bırakıcam :KK31:

fazla kaşıntı saç derisini mahveder, kaş yapayım derken göz çıkarma:KK50: psikolojik olduğunu sanmıyorum, böcek görünce kaşınma hali bende de mevcut, çoğu özelliğimiz benziyor aslında ya sen benim ruh ikizim olmayasın:KK52:

fazla kaşıntı saç derisini mahveder, kaş yapayım derken göz çıkarma:KK50: psikolojik olduğunu sanmıyorum, böcek görünce kaşınma hali bende de mevcut, çoğu özelliğimiz benziyor aslında ya sen benim ruh ikizim olmayasın:KK52:

Olabilirr :)))) :KK31: şuan kaşıntım mevcut değil umarımda olmazz:KK76: :KK16::KK16: ruh ikizimmm:KK52:

dur bak napalım senle biliyo musun :KK1: önce 2-3 tane konu başlığı daha açacağım. o başlıktaki bilgilere ve tariflere göre ay ile yaşam bilgilerini uygulayalım. sen sinemaki kürünü bırak , bende turplu suyu. zaten 26 sında dolunay olacak ve uzatma etkili kürler 26 sından sonra etkisiz olacak:KK34:

Yani zaman hangi bakıma geldiyse onu yapalım. ve yorumlarımızı atalım ? ne dersin :KK19:

dur bak napalım senle biliyo musun :KK1: önce 2-3 tane konu başlığı daha açacağım. o başlıktaki bilgilere ve tariflere göre ay ile yaşam bilgilerini uygulayalım. sen sinemaki kürünü bırak , bende turplu suyu. zaten 26 sında dolunay olacak ve uzatma etkili kürler 26 sından sonra etkisiz olacak:KK34:

Yani zaman hangi bakıma geldiyse onu yapalım. ve yorumlarımızı atalım ? ne dersin :KK19:

aslında güzel olur :) ama 1. turumu bitirseydim bari :KK1::KK1: okadar heveslendim başladımm ama ben :KK43: sen konu başlıklarını hazırla ben ona da katılırımmm :))) zaten takipçiniiimm :KK16::KK16: hem bende topik açmıştım kızlarla sinameki yapıyoruz yarı yolda bırakmııyım şimdi olur mu canımmmm:KK31::KK54:

aslında güzel olur :) ama 1. turumu bitirseydim bari :KK1::KK1: okadar heveslendim başladımm ama ben :KK43: sen konu başlıklarını hazırla ben ona da katılırımmm :))) zaten takipçiniiimm :KK16::KK16: hem bende topik açmıştım kızlarla sinameki yapıyoruz yarı yolda bırakmııyım şimdi olur mu canımmmm:KK31::KK54:

tamam işte saç uzatma kürlerini de bu zamanlarda yaparsın:KK34: daha saç nemlendirme, saç yağlama ve protein-vitamin-mineral kürleride var. uzatma kürlerini de araya sıkıştırırız:KK19:

saçlarım tatil yapsın o zaman :KK64::KK64:

evet dinlendir birazcık :KK19: yeni konu başlıkları açıyorum ve ay ile yaşam konu başlığının ilk mesajında bakımları bulabileceğiniz linkler olarak ekliyorum. size de uygun olursa her bakımı linklere göre uygulayacağız. senin adetin bitince linklerde hazır olmuş olur :KK3:

tmm cnm ellerine emeğine sağlık :KK71:

bu bakım günlerini ilk sayfayı güncelleyerek mi yazacaksın yoksa devam eden sayfaya mı ekleyeceksin

canım emeğine sağlık :KK8: bu takvim çok işimi görür benim :KK6: hem bakımlarım düzene oturur hemde yaptığım bakımlar daha etkili olur...

ayın etkisine inananlardanım bende bizde mesela yeni ayda turşu kurmayız tutmaz denemişliğim de var... ayın bu etkilerini olumlu yönde değerlendirmek oldukça mantıklı.

yapabildiğimce takipteyim. :13:

canım emeğine sağlık :KK8: bu takvim çok işimi görür benim :KK6: hem bakımlarım düzene oturur hemde yaptığım bakımlar daha etkili olur...

ayın etkisine inananlardanım bende bizde mesela yeni ayda turşu kurmayız tutmaz denemişliğim de var... ayın bu etkilerini olumlu yönde değerlendirmek oldukça mantıklı.

yapabildiğimce takipteyim. :13:

sen de hoşgeldin aramıza canım :KK16:

dik yamaçlarda şifalı ot toplamaya gittim bugün, öyle yorgunum ki nasıl hazırlayacağım :KK43: ama sizi hiç yarı yolda bırakmam merak etmeyin:KK16: akşama doğru hazır olur canım :KK52:
ooo yorulmuşsundur canım :KK43: . biliyorum yarı yolda bırakmazsınn :) hatırlatmak istedimmm :)

X