avukat arkadaslar yorumlariniza ihtiyacim var

Perlitik

.
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
3.833
4.778
Merhaba guzel bayanlar,
Oncelikle uzun olabilir ve insallah dogru aktarabilirim size. Benim kuzenim babamla ayni isi yapiyor serbest meslek. Fakat çok kotu ve tuhaf islere bulasti hatta hapise girdi cikti. Biz ailecek gorusmeme karari almistik. Hatta kendi oz kardesleri bile 3 senedir gorusmuyorlar. Kuzenimun ismi rahmetli dedemin ismi babam hep belki oyuzden korudu onu belki abisine destek olmak icin bilmiyorum. Babam dunya tatlisi dunya iyisi bir insandir. Sabah 7 de isinin basina gider 5 te evdedir. Bizsiz disari hayati yoktur. Is yerinde zaten yeterince arkadaslarimla gorusuyorum der.Herkes sever sayar. Kalp ve prostat hastasi gunde 7tane ilac iciyor. Bunlari niye anlatiyorum birazdan anlayacaksiniz.

2 gun once babam evde televizyon izlerken. Bu kuzen mustefdesi babami ariyor ve diyorki amca babam cagiriyor birsey konusacakmis seninle evin onundeyiz iner misin? Babam iniyor erkek kardesim ve annem bakiyor arabaya alip babami gidiyorlar. (arabada amca ve kuzen bozuntusu var) babama diyorki kuzen pisligi amca benden harac istiyorlar buyugum olarak konusur musun? Babam ne oldugunu anlamadan bizim bir arka sokakta indiriyor burasi diye babama birden 10 kisi saldiriyor amcam ve kuzen mustefdesi arabayla kaciyorlar. Babam bayilana kadar yuzunden darbe aliyor. Iclerinden birinin arkadasiymis babam. Babami farkedince uzerine yatiyor ve vurdurmuyor. Diyorlar yanlis adam. Ambulans cagirip babami ambulans ile hastaneye gonderiyorlar. Bu arada annemler habersiz. Ambulans goruyorlar ama babami gormedikleri icin anlamiyorlar. 5 dakika sonra kuzen pisliginin is yeri tam bizim evin karsisinda. Bunun dukkanin camlarini indirmeye birileri geliyor. Annemler supheleniyor babama ulasamadiklari icin. Birilerini ariyorlar ve o kisilerde sizi telesa sokmak istemem ama x abi öldü diyorlar diyor. Tabi erkek kardesim telefonla konusmus anneme birsey demiyor ve sadece kavga olmus hastanelere bakalim diyorlar. Cevredeki 2. Hastanede babami taburcu olmaya yakin buluyorlar. O ara erkek kardesim sinir krizi geçiriyor babami öldü dedikleri icin birikmis birden karsisinda yuzu mosmor burnu sis gorunce ve tek gorunce senin ne isin var baba burada diyip elini tasa vuruyor parmagi kiriliyor. Ben bunlardan hep habersizim.

Kardesim parmagini alci yapiyorlar. Babam ifade vermeye arkadasiyla gidiyor. Kardesim annem eve geciyor. Serefsiz amcam ve pislik kuzen babama kurduklari resmen kumpas babami yem yapmislar.iyiligin bedeli bu mudur? Zehir zikkim olsun benim babam o serefsiz kuzenime kendi uzerine 120 bin kredi cekti o is yerini kurdu.

Herkes cok sinirli tabi. Neyse ertesi gun oluyor yani dun. Ben her sabah babamla konusurum. Babami ariyorum dukkandakiler cikiyor noldu babamhasta mi diyorum ve yuzeysel anlatiyorlar. Nutkum tutuldu. Okadar uzgunum ki sesim kisildi. O sinirle serefsiz amcami aradım ve babami kendi islerinize bulastirmayacaksiniz artik dedim. Ama babamin yuzunu gormedim okadar kotu sanmadim. Cunku bana bu kadar anlatmadilar. Neyse aksam annemlere gittim babami gordum basladim aglamaya. Dayim babami doven cocuklari bulmus taniyormus babamin mevzu kapanmis babamlik bir durum yokmus zaten yok. Birde asil mevzuyu ogrendik babama anlatilandan cok cok farkli babam bilsem gider miydim diyor. Hastanede babama tomografi cekmemisler.bugun icim rahat etmedi hastaneye goturdum. Hem kardesimi hem babami. Babamin gozunun alninin arkasi hep kan, kalbi yine aritmi artmis. Burnunda catlak var. Okadar uzuldum ki. Tum vucuduna baktim morluk yok. Adli raporolarak duzenlediler. Bu ne demek?pislik kuzenim ve serefsiz amcami gece polisler almis ifade icin babami bir daha cagirmadilar. Babam ifade ne verdi bilmiyoruz zaten depresyona girdi.kendini kandirilmis hissediyor 60 yasinda dayak yedi resmen. Babamla ilgili bir is kaldi mi? Birde biz babamin yanina amcam kuzenim.gelsin istemiyoruz uzaklastirma isteyebilir miyiz? Hep zararlari dokunuyor.amcam bize gelmis kardesim agzina geleni soylemis ve kovmus. Ben bir daha asla gorusmem. Ailemde gorusmez. Yorumlarinizi rica ederim. Babamin hicbir alakasi yokken bu konuda bir zarar gorur mu . Pislik islerle ilgisi yok. Hatasi onlara inanmak. Tesekkurler.

Bu arada resmen babam yasadigi icin dayak yedigine ekstra bir cisim vb. Yaralanmadigi icin sukur ediyoruz. Ne kadar uzucu.

Ay nasıl kardeş bu ?
Kardeş değil düşman sanki.Uzaklastirma aldırmakta çok haklısınız. Babanıza da kendinize de dikkat edin .Amca ve oğlu çok tehlikeli..
Çok geçmiş olsun.

Cok tesekkur ederim. Uzaklastirma nasil aldirabiliyorum. Bunlar hakli sebepler midir kanun gozunde. Arastiriyorum suan.cok sagolun

Allahım nasıl sinir oldum, sırtımı kastım istemsizce okurken. Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Bu nasıl kardeş, nasıl yeğen? Hangi kitaba hangi insanlığa sığar yaptıkları?? Umarım gerekli cezayı alır o iki pislik.

Uzaklaştırma için babanızın başvurması gerekir diye düşünüyorum. Umarım başvurur ve o iki pislikten şikayetçi olur. İfade verdiği yere gidip memurlarla konuşmayı deneyebilirsiniz belki?

Cok tesekkur ederim. Uzaklastirma nasil aldirabiliyorum. Bunlar hakli sebepler midir kanun gozunde. Arastiriyorum suan.cok sagolun
aldirabilisiniz diye düşünüyorum. Çünkü babanızın resmen canına kastetmisler ve ayrıca oraya kandırarak götürme var bu da suçtur yani .Resmen tuzak kurmuşlar.

Büyük konuşmak ya da tahrik etmek istemem ama aynı şey bizde olsa kan çıkardı!

Hukuki kısmını bilemiyorum, çok geçmiş olsun babanıza...

... hiçbir iyilik cezasız kalmaz ... diye boşa dememişler

Ne yapabilirizki. Benim ailem o pislik islerden anlamaz ki cevremizde oyle serseri bile yok. Biz kovduk telefonla hakaret ettik. Ben suan sadece tekrar babami kandirip gorusmelerini istemiyorum. Babam gorusmem diyor asla ama ya musallat olurlarsa surekli is yerine gelirlerse babam iyilesip kardes diye bu kallesligi affederse. Ben o zaman almam aldirmam babami eve. Cok pislik islerebulasmis kuzenim yazmayaben utaniyorum. Dayim zaten babani dovenler kuzen pisliginin pesini birakmayacaklar dedi. O kisileri dayim erkek kardesimle konusturdu. Ozur dilediler ama ne care. Kuzenini utancimizla bur yakalayalim 2 kat dovcez demisler naparlarsa yapsinlar umrumda degil. Tanimiyoruz bile o kisileri. Biri dayimin yaninda babami onceden gordugu icin babami tanimis olay esnasinda babamin ustune yatmis ambulans cagirmis.

Allahım nasıl sinir oldum, sırtımı kastım istemsizce okurken. Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Bu nasıl kardeş, nasıl yeğen? Hangi kitaba hangi insanlığa sığar yaptıkları?? Umarım gerekli cezayı alır o iki pislik.

Uzaklaştırma için babanızın başvurması gerekir diye düşünüyorum. Umarım başvurur ve o iki pislikten şikayetçi olur. İfade verdiği yere gidip memurlarla konuşmayı deneyebilirsiniz belki?

Evet bugun hep babamlaydim. Azcik gunes gozlugu takti hastane sonrasi gezdirdim. Ifade verdigi karakolu ogrendim konusmaya yarin gitcem

Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun. Kasten babanızı dövdürtmüşler. Geçmiş olsun

Allahım dehşetle okudum gerçekten verilmiş sadakadır varmış ya silah bıçak kullanılsaydı :/ inan senin yerine kendimi babanın yerine babamı koydum cinnet geçirirdim yazık günah kaç yaşında adam ne hale gelmiş. Lütfen bu işin peşini bırakmayın o döven insanlardan da şikayetçi olun sonuçta onlarda kör kütük kimi dövdüklerini bile bilmeden linç yapmışlar.

O kuzen ve amca olacak haysiyetsizden siz anneniz kardeşleriniz de şikayetçi olsun. Ortada inanılmaz dehşet verici olaylar var.

Canım bu kadar olmasa da kardeş kalleş liği bizim de başımıza geldi. Hani millet der ya sen ne yaptın ki o sana bunu yaptı? Alakası yok, bazen iyilik yapıyor, sonsuz güveniyorsun ama bunu sana yaşatıyorlar.

Sizin yapacağınız iş serin kanlı olmak ve kimseyi dolduraşa getirmemek olmalı. Abini, babanı sakinleştirmelisin. Ben bir kaza bela çıkmasın diye şehir değiştirdim.

Çok acıtıyor ama kimseyi doldurma, kötü şeyler yaşanmasın Allah korusun. İnanki ilahi adalet var.

Allahım dehşetle okudum gerçekten verilmiş sadakadır varmış ya silah bıçak kullanılsaydı :/ inan senin yerine kendimi babanın yerine babamı koydum cinnet geçirirdim yazık günah kaç yaşında adam ne hale gelmiş. Lütfen bu işin peşini bırakmayın o döven insanlardan da şikayetçi olun sonuçta onlarda kör kütük kimi dövdüklerini bile bilmeden linç yapmışlar.

O kuzen ve amca olacak haysiyetsizden siz anneniz kardeşleriniz de şikayetçi olsun. Ortada inanılmaz dehşet verici olaylar var.

Birde bizi dusunun ailecek psikolojimiz bozuldu. Kiz kardesim sali gelecek universitede disarda. Haberi yok. Gelince nasil uzulecek

Sakin kafayla dusunuyorum arastiriyorum. Uzaklastirma kesin isteyecegim. Dovenler esrarkesmis onlarla ugrasmak kotu olabilir Allah a havale ettik.ama o iki şerefsiz icin uzaklastirma sikayet isteyecegiz

Bence önden alıştırın çünkü ben babamı o halde görsem düşer bayilirdim en azından yüzeysel bir şekilde alıştırın sizi bu hale düşürenler beter olsunlar :KK43:

Amin insallah. Allah im bin beter yapsin cikarsin hepsinden beter olsunlar. Eger öldu diye soylenti cikmasaydi daha kotu olabilirdik suan resmen yanimizda diye sukrediyoruz. Ilk defa boyle bir olay yasadik ama yasadigina sukrediyoruz

Canım bu kadar olmasa da kardeş kalleş liği bizim de başımıza geldi. Hani millet der ya sen ne yaptın ki o sana bunu yaptı? Alakası yok, bazen iyilik yapıyor, sonsuz güveniyorsun ama bunu sana yaşatıyorlar.

Sizin yapacağınız iş serin kanlı olmak ve kimseyi dolduraşa getirmemek olmalı. Abini, babanı sakinleştirmelisin. Ben bir kaza bela çıkmasın diye şehir değiştirdim.

Çok acıtıyor ama kimseyi doldurma, kötü şeyler yaşanmasın Allah korusun. İnanki ilahi adalet var.

Cok uzuldum sizin adinizada. Zarar gorsunler istiyorum.

X