Göz Makyajı avoncuLar sizce hangisi ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
merak edenler icin söyliym gercekten gzel ben cok severek kullanıyorm :))

benimki super full. 2 senedir hep onu kullanıyorum.çok iyi bence

alıp deneyecegim bende.maskaralardan yana hiç sansım yok çünkü.birde bunu deneyeyim bakayım

bana gelen spectra çok kötüydü kirpiklerim birbirine giriyodu kalıntılar bırakıyodu ama süperfull harika ona dicek bişeyim yok

Ben de super shock'u önermem, çok çabuk kuruyor. Kirpikte mucize etkisi yaratsa da çok kısa sürede kuruduğu için verimli değil bence. 1 kere kullandım, bir daha asla...

bana kalırsa super shock en iyi maskarası avonun.şimdi kullanmıyorum ama kullandığım zamanlar çok beğeniyordum ve herkes tarafından da beğeniliyordu. olumsuz tarafı çabuk kuruması ama denemeye değer

aynı hatayı yapıyoz..her tarafta avoncular var diye gidip o saçma sapan ürünleri alıyoz.ben onca zaman uzak durmaya çalıştım biçok şeyinden ama rimelden noolcak dedim.şimdi de sağ gözümde kuruluk batma filan oluştu.kimyasalı çok fazla avonun.alternatifin varsa başka bişi kullan derim.yine de sen biliiin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…