Göz Makyajı avoncuLar sizce hangisi ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Linna_

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
107
2
yeni maskara aLıcam ve spectra Lash,shock, curlacious arasında kaLdım kuLLananLar hangisinden memnun kaLdınız hangisi kötü yardım ederse cok sevinirim :lepi:

tam bende bunu soracaktım konuyu gördüm delikafadulden
şimdi aklımda avon'un 3 tane maskarası var
-super curlacious 16.10 tl
-color trend plump out the mascara - 5.50 tl
-superfull (ekstra dolgun görünüm veren maskara) 12.10 tl

zaten 2 ay öncenin katalogunda color trend maskara 4.30 tl gibi bişeydi sanırım.Ama o sipaarişi son günde verdiğimiz için alamadık kaydirigubbakcemile3 ama yine fiyatı çok cazip olduğu için sipariş verebilirim
super curlacious'u da zaten geçen ayın siresinde sipariş ettim onu da 10 veya 12 tl gibi bir fiyattan alırım alırsam
superfull da bugün gördüm hiç bir fikrim yok sadece indirimi dikkatimi çekti
eveettt biri bize ayrdımcı olsun lütfen :lepi:

ben bir de bu ay color trend'de süper indirimler olduğu için ruj da alacağım 3.70 tlmiş
ben amethyst almıştım geçen ay değilde önceki ay da 4.15 tl'di rengi çok hoş.Tavsiye ederim zemuszemus
bu ay da vino disco alacağım katalogda rengi hoş duruyor ama bilmiyorum sürünce nasıl durur kaydirigubbakcemile3
benim aslında bu ay sipariş etmek istediğim bir sürü ürün var ama hepsini edersem 1 yıl boyunca sanırım hiç kozmetik alamayacağım kaydirigubbakcemile3
bir de colortrend 2si birarada göz farı&eyeliner var 3.90 tl ryality'si hoşuma gitti
acaba bu saydığım ürünler hakkında fikri olan var mı :uhm:

SuperFulll ve Curlacious tavsiye ediyorum (=
Ayrıca Vino disko da süper bi renk bayılcaksn cnm (=

SuperFulll ve Curlacious tavsiye ediyorum (=
Ayrıca Vino disko da süper bi renk bayılcaksn cnm (=

teşekkür ederim tatlım opuyorumnanaktan
zaten curlacious'u sipariş ettim ama iyi değilse veya diğerleri daha iyiyse iptal edecektim
vino disco da sanırım biraz koyu günlük kullanamam ama arada bir lazım oluyor yerimseniben sositososito

yeni maskara aLıcam ve spectra Lash,shock, curlacious arasında kaLdım kuLLananLar hangisinden memnun kaLdınız hangisi kötü yardım ederse cok sevinirim :lepi:

kesinlikle spectra ben tam 3 tane aldım avoncuyum süper maskara tek geçerim

chock aldım bir sorun yaşamadım diğerlerini kullanmadım ama clor trend iyi değil

bana kalırsa kesin rımeli al indirime girince geçen kampanyada indirimdeydi şimdikinde değil ama kampanya 14 kesin olur gibime geliyo iyi düşün:)

kesinlikle spectra ben tam 3 tane aldım avoncuyum süper maskara tek geçerim

ya bi kac qndür acamıorm sınavLarım vardı =) bqün bakayım dedim smdi bn bu ay sipariş vrdim 50 oLdu xD bnde k13 katoLoqu var orda shock 23 indirim ktoLoqunda fLan nasıL biLiomusun bu ay için fazLa qeLicek yerimseniben

X