Avon

evet bahsettiğin ürünü biliyorum avon temsilcisiyim ve kalemtraşla açan arkadaşları da biliyorum canım.dediğim kalemtraşlarla açılabiliyo.bye

Plastik olması ve kalemtrasla acılıyor olması bana garıp geldıgı ıcın ve emın olmak ıcın tekrar sordum bu kadar tepkı vermene gerek yoktu, acmassan cope at falan, eger boyle tepkı verıceksek en basıt seyde bıle lutfen paylasım yapmayalım.

2 defa kalemtraşla açılıyo dememe rağmen bana inanmamışsın gibi hissettim.eğer kalemtraşla açılabileceğine hala ikna edemediysem çöpe atabilirsin dedim çünki o halde işe yaramazlar.böyle dedim çünkü artık sana önerebileceğim bişey kalmadı.kırdıysam kusura bakma ama senden de bana inanmanı beklerdim.

kıslar avonun makyaj fırçaları inidirme girmiş kullanan varmı?

fikirlerinizi bekliyorum

avonun fırçalarını kullanmadım ama sertmiş diye bi duyum almıştım( tabi bunu diyenler daha çok mac..vs fırçalarını kullanıp avonun fırçasıyla kıyas yapanlar) ama iyi yönde yorum yapanlar da var.(mesela allık fırçası açılıymış ve yüze güzel dağıtıyomuş allığı) daha birilerinden bu konu hakkında yorum alırsam seni bilgilendiririm cnm.

canım bilgi için tşk ederim nisan katoloğunda indirime girmiş olumlu fikirler alabilrsem fırçaları almayı düşünüyorum ya bende de çift taraflı kalem far var (big colour eye pencil)diye geçiyor bunlarda kalemtıraşla açılıyormu cok beyendim ama cabuk bitecek diye ödüm kopuyor

QUOTE=PEMBEYAZ_06;5781460]evet kalemtraşla açılabiliyo canım.o farlardan memnun musun çizgi halinde toplanıyo mu gözünde?kalıcılığı felan nasıl?[/QUOTE]

[

Canım ben resimdeki kalemin yeşilini aldım. ben kalem niyetine sürüyorum gözüme far gibi dağıtarak kullanmıyorum bir ton acık yada koyu renk farla kullanıyorum, yeşilini cok beğendim taviye ederim

Avonun normal kalem farlarınıda kullanıyorum onları hafif parmağımla dağıtıyorum çizgi halinde durmuyor gayetde kalıcı onlarıda tavsiye ederim hem daha pratik oluyor malum sabahın köründe kalkıp işe geldiğimde toz farı kullanmak daha zahmetli geliyor bana hemen kalem parımı çekiyorum bitiyor, cantanda rahat rahat taşıyabiliyorsun, toz farlar sağolsun hemen kırılıp paramparça oluyor

kapaklı kalemtıraş( 7028-5) k-4 te indirimde değil 5.70 tl k-3te indirimde mi onu bilmiyorum elimde katolog yok canım.yerimsenibenyerimseniben

bende avon ruj kullanıyorum bi ara ruj aldığımı unutmuştum geçen sabah sürdüm kahvaltıdan önce kahvaltı yaptıktan sonra bana eşim sen ruj mu sürdün diye sordu bence çok iyi ruju kalıcı benim hoşuma gitti

arkadaşlar bu topicten katalog takibi yapalım aramızda bilgi alışverişi yapalım daha güzel olur :) mesela şuan gündemde K3 kataloğu var hihoyyyt burdan tavsiye ediceklerimizi söyleyelim aldıklarımızdan pişman olmayız kaydirigubbakcemile5

kimse bana katılmıyor sanırım benneyaptımki

kızlar ben k 3 kataloğundan en arka sayfada bi kampanya var 3 ürün seçiyosun 30 tl ye ondan tercih ettim henüz elime gelmedi ama bakalım gelince fikirlerimi paylaşırım

kızlar ben k 3 kataloğundan en arka sayfada bi kampanya var 3 ürün seçiyosun 30 tl ye ondan tercih ettim henüz elime gelmedi ama bakalım gelince fikirlerimi paylaşırım

güle güle kullan sevdemm yerimseniben hangi parfümü tercih ettin acaba ben avonun perceive parfümüne bayılıyorum oda k4 te indirimde birde 007 parfümünü çok merak ediyorum indirime geçsin hemen alıcam hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…