Avon

En son köpük fondoten aldım çok memnunum
Duş jelleri nefis kokuyor ve çok güzel
Parfümlerinden de var kullandıklarım
ruj far falan kullanmadım ama saç kremi durulanmayan şekil veren kremi berbaaaaaaattttt

hiçbir ürününden memnun değilim kalitesiz bir marka bence sadece adı çıkmış neden en iyi markalar avon gibi kapı kapı dolaşılıp satılmıyoda eczanelerde uzmanlar tarafından satılıyo dersiniz

cnm o senin cildinden kaynaklanıor da olabilirim avonun katalogtaki nerdeyse tüm ürünlerini kullandım ve bana hiç bi zararı olmadı

a.s.
yani krem far diilmi canım:uhm:

meraba,bende avonun urunlerınden kullanıyorum.gercı k.k.t.c ye geldıgımden berı urunlerınden alamıyorum.onlıne kataloguna baktım cok farklı urunler var ama ben kendı kullandıklarımdan fıkrımı soyleyebılırım.colortrend'ın krem farını ılk aldıgımda hıc begenmemıstım fakat su an cok hosum gıdıyor.onu gozlerınıze parmagınızla surmenızı tavsıye ederım,fırcayla surdugun zaman oldugu yerde kalıyor.precısıon glımmer goz farlarıda super.pur blanca ve lıttle black dress memnunum.metalık lıkıt rujları,ayak bakım urunlerı,dus jellerı bence cok ıyı.cılt temızlık urunlerı,cocuk
ve erkekler ıcın olan urunlerı,fondoten,normal ruj ve ojelerını bılmıyorum, sampuanlarını ozellıkle naturals serısı pek begenılmıyor gıbı.3-ın-1 dıye bır kalemı var oda guzel.ısımlerını yazmamın sebebıde daha kolay bulabılmenız ıcın.
Benım fıkrım bunlar,cok fazla oldu galıba daha elımde olup kullanmadıgım urunler var onlarıda kullanınca yazarım.

kızlar k-4 kataloğu ve panaromasında çok güzel şeyler varrr :sm_cool: k-4ten bronzlaştırıcı incilerden almayı düşünüyorum kullanan var mı ? memnun musunuz?

bronzlaştırıcı inciler bugün elime geçti ben begenmedim turuncumsu rengi var çok koyu geldi bana beyaz tenliyim ama çok degil ..birde indirimde oldugu için sanırım içindeki toplar yarısı kadaardı nerdeyse..:kızgın:

aarkadaşlar k4ler geldimi ya ,
bende kullandıklarımı paylaşmak istiorum veya kuıllanılanları(erkekler ürünlerde dahil)
saç bakım kremi,
senses duj jelleri,
rahatlatıcı etkili ve ışıltı veren fondöten,
pro-to-go-ruj,
far away,
essence,
pur blanca,
blue rush,
little black dress,
just play,
perceıve,
surrender,
flower by cynthia rowley edp,
el kremi,
nemlendirici vücut losyonu,
pırıltılı likit ruj,
anew selülit görünümünü düzgünleştirici,
hata düzelticili mascara,
makyaj temizleyici,
colortrend kapatıcı,far,
ışıltılı likit eyeliner,ışıltılı rimel,
ferahlatıcı traş sonrası balm,

bronzlaştırıcı inciler bugün elime geçti ben begenmedim turuncumsu rengi var çok koyu geldi bana beyaz tenliyim ama çok degil ..birde indirimde oldugu için sanırım içindeki toplar yarısı kadaardı nerdeyse..:kızgın:

valla tatlim aynisini bende düsündüm...... ambalajindan yarisi ya dolu ya dolu degil yani üstelik sanki banada cok koyu gibi geldi ki ben esmerim

Kızlar K3ten 3.siparişimi verdim nerdeyse herşeyden aldım denilebilir.planet spa serisi mükemmel hemde banyo süngeri hediyeli.pro-to-go baby lips harika almadan duramıyorum delikafadulden herşey bu kadar uygun fiyatlı ve güzel olabilir mi yahu? :sm_cool:

kızlar aranızda perfect wear uzun süre kalıcı ruj kullanan var mı? memnun musunuz?hangi rengini kullanıyorsunuz ? almak istiyorum önerileriniz neler canlarım?

ben avon gloss stick kalem ruj aldım bırde kalem cift taraflı far aldım fakat kullanıma baglı bunlar azaldı ucu ama nasıl acılır bır bılgım yok tamamı kullandıgımız kadarmıydı yoksa devamı varmıdır yanı bır yerden ucu acılıyormudur bana bılgı verırsenız sevınırım.

avonun kalemtraşı var onu alırsan kalemlerini açabilirsin.bi normal kalem boyutları için küçük bi de tombul kalemler için büyük kısmı var.

X