Avon

öncelikle ben DrySkinSOS body LOTİON.vucud ve el kremine bayıldım..12 yaşımdan beri nivea kullanırdım bana mısın demiyodu..çok kuru cildim var ama bu krem harika ..tenim banyo yapana kadar hep nemli artık..PUR BLANCA prfümüne hastayım süper bir koku bence..takılarında hiç almadım çünkü çok pahalı ,katalogtaki resimler çok farklı ama elinize alınca hayal kırıklığına uğruyosunuz..bu son aylarda 2 set geldi onlarada bayıldım yüzükler taşlı olanlar.DU JELLERİNDEN sürekli alıyorum..şimdide mavi rimel almaya düşünüyorum AYRICA şampuanları hep küçüktü bu ay büyük boyları gelmiş almanızı tavsiye ederim...saygılaaar

bronz top allıgını kullanan varmı sipariş vermeyi düşünüyorum bu ay %50 indirime girmiş hem..beyaz tenliyim aa yakışır diye düşünüyorum siz ne dersiniz?

hemen hemen bir çok ürünüü var ama en sevdiğim ürünü göz kalemlerii benimm gözlerim çok çabuk alerji oluyo ama avonun ürümnleri çok iyi geldii göz kaleminin kahvei siyahı moru grisi hemen hemen her rengi var color trendin 2 li göz farlarının hepsi var özelikle kahvesini çok sevyorum 4lü bi far serisi var siyah tonlarında onuda çok güzel top bronzlaştırıcı allıkğı müthiş saten rujundan birçok tonu var cappichino özellikle çok seviyorum sadece anew serisinin son çıkan bi rujları var o serisini kullanamadım ağır bir koku varr birde şkerli gibi olan fırçalı lipgloslarını sevemedim birde colortrend serisinin fondotenini beğenemedim

nerdeyse 1 yıldır avon kullanıyorum ve çokta memnunum
banyo köpüğü greyfurtlu kullanıyorum duş jeli lagoon ve bunlar çok kalıcı
boyalı saçlar için saç kremi kullanıyorum elmalı yulaflı saç açıcı sprey ve saç uçları için serum kullanıyorum artık saç uçlarım çok güzel çatal çatal kırılmıyorlar.
genital bölge temizleyici kullanıyorum ondanda çok memnunum sürekli dışarılarda wc ye giriyoruz dikkat etmek lazım değil mi? :)
parfüm olarak favorim far a way ama diğerlerinide deniyorum little black dress oda bir şahane
maskaralarını kullanıyorum birkaç tane denedim hepsinden memnun kaldım nemlendiricim ve el kremimde avon ondanda memnunum cilt temizleyicim gece kremim gündüz kremim ve göz kremim göz makyajı temizleyicim göz kalemim dudak parlatıcım 4 lü farım(toz) hepsinden memnunum
ama tabiki her cilt memnun kalmayabilir bende bir sorun olmadı hem kaliteli hemde ucuz :)
annemde kremlerini kullanıyor parfüm gibi kokuyor a new ultimate ve çok güzel nemlendiriyor ama aynısını teyzem kullandı mahvolmuş cildi bu işi anlamadım
kullanmadan önce test edin ve indirimleri bekleyin derim hem kullanıcı hem de satıcı biri olarak asla müşterilerime pahalı aldırmam indirimleri takip ederim beğenmediklerimide aldırmam :)

kızlar değerli görüşlerinize ihtiyacım var.parfüm almak istiyorum sizce hangisini alıyım??:uhm:

today-tomorrow-little black dress-true glow-insandessence-perceive-make me wonder-

kızlar değerli görüşlerinize ihtiyacım var.parfüm almak istiyorum sizce hangisini alıyım??:uhm:

today-tomorrow-little black dress-true glow-insandessence-perceive-make me wonder-

canım bildiklerimi söyleyim..
incandessence cok güzel..
little blackk harikaa..en favori kokularımdan biridir..
make me wonder güzel değil bence..
perceive de mükemmelllll

kızlar yaban mersini kokulu banyo köpüğü var ya..
ben onu duş jeli olarak kullanıyorum
yok böyle bi koku..
bu kadar mı muhteşem olur yaa
kesinlikle herkes denesin..
kesinlikle..

teşekkür ederim canım.
Ben de o banyo köpüklerinden almıştım duş jeli gibi kullanmak için ama hiç köpürmüyodu biraz kullandım sonra bi kenara attım duruyo.acaba benim aldığım mı böyleydi (çiçek kokulu olandan).senin yabanmersinli iyi köpürüyo mu ?

teşekkür ederim canım.
Ben de o banyo köpüklerinden almıştım duş jeli gibi kullanmak için ama hiç köpürmüyodu biraz kullandım sonra bi kenara attım duruyo.acaba benim aldığım mı böyleydi (çiçek kokulu olandan).senin yabanmersinli iyi köpürüyo mu ?

köpürüo canımmkaydirigubbakcemile
life döküyorumm onla yıkanıyorummkaydirigubbakcemile5
ama cok mükemmel bişey yaaa
banyodan cıkası gelmio insanın
hihoyyyt

tamam canım senin hatırına aldım gitti yabanmersinliyi :teytey:
haydi kızlar oylamaya.. birinci parfümü seçiyoruz ve ben o parfümü aliciymm :hooray:

not:eek:ylama için son 2 gün

canım o parfüm bende var hemde 3. şişeyi kullanıyorum şu an.biraz sıkıldım bu kokudan değişiklik istiyorum diğer ismini saydıklarım arasında beğendiğin yok mu?:uhm:

kızlar şuan avonun pur blancası var kullanmıyorum şişe ölece duruyor ..suft musk ıda begeniyorum çok hafif bir koku aslında çogu parfümü güzel özellikle yeni çıkanlardan sports mu ne öle bi koku vardı tarzı spor olan bayanlar için bayıldım bidahaki ay ona bakıcam tavsiye ederim sizlerede kızlar.

little black dress i dene canım cok güzel bi kokusu var...

istersen ankte sayfasına açalım kaç kişi oy vermiş görebilirsin daha ii olr :)

kızlar şuan avonun pur blancası var kullanmıyorum şişe ölece duruyor ..suft musk ıda begeniyorum çok hafif bir koku aslında çogu parfümü güzel özellikle yeni çıkanlardan sports mu ne öle bi koku vardı tarzı spor olan bayanlar için bayıldım bidahaki ay ona bakıcam tavsiye ederim sizlerede kızlar.

bende pur blanca alcam canımm

aslında parfüm tkası yapsak ne güzel olur du :)

X