Avon

ben avonun tüm ürünlerini kullanıyorum çokta memnunum heleki parfümü vede fondeteni falan ama bende kalıcı rujunu aldım sadece ondan memnun kalmadım kalıcı değil kesinlikle hemen çıkıyor sadece ondan memnun kalmadım o kadar yoksa diğer tüm ürünlerinden memnunum şahsen

bende lacivert rimelini kullanıyorum çok güzel güzel göz kalemleride güzel yumuşak kolay sürülüyo mavi -yeşil-siyah olanlar farlarındanda mavi gri gibi bi rengini kullanıyorum oda güzel.bide siyah jel far la siyah toz farı kullanıyorum.fondotenleri iğrenç sadece stick kapatıcısı güzel pudralarınıda beyenmiyorum.rujlarından bi tanesi beyendim vişneli bişe oda.kırmızı ruj almıştım bordo çıktı katalog çok yanıltıcı ayrıca

Ben rujunu kullandım memnun kalmadım kalıcı değil. Rimellerinden bir şikayetim yok. 2 parfümü ve gliserinli el kremi var beğenerek kullandığım. Ha bu 4 ürün dışında (rimel gliserinli el kremi 2 de parfüm var beğendiğim) kalanını at çöpe desem pek de abartmamış olurum ben genel olarak markayı pek beğenmedim. Rimel de güzel olmaya güzel ama piyasada da bulunabilir açıkçası.

ben genelde avoncuyum ama geçen ay bir krem aldım alerjiden doktora zor yetiştim.onun için krem tövbelisiyim diye biliriz.ama parfüm rimel ve el kremlerinden çok memnunum

super shock maskarasını kullandım memnun kaldım yalnız çabuk kuruyo gibi..
gliserinli el kremleri iyi fakat kokusu daha güzel olabilir bence ..

avon şampuana asla asla diyorum...kremleri zaten kimyasal..
tek sevdigim şey kokuları ve duş jelleri senses duj jeli mükemmeldir mor ve pembesini tavsiye ediyorum..

rimellerini kullanıorum gayet güze ibtanesini kulandım kirpikleriini kullandım am değiştirdim undahiç dökülmedim gayet menunum ..

Duş jelleri senses pembeyle moru güzel severek kullanıyorum.
El kremi dry skin sos çok güzel kuru ise elleriniz tavsiye ederim.
Gögüs bölgesi için şekillendirici krem aldım ama kullanmadım üşengeçliğimden. Başlarım bi ara sürmeye.
yaşı 35 in üstümde olan bi arkadaşım biçimlendiren göz çevresi bakım sisteminden çok çok memnun kaldı.hala kullanıyoo.
Anew serisindeydi galiba kalça ve karın bölgesi için toparlayıcı bi krem vardı o da iyiydi.
Ama bayadır yok kataloklarda. Çıkarırlarsa alırım o ürünü.
Bi kaç çeşit ruj ve rimel de mevcut bende ama sürmediğim için fazla yorum yapamıcam.

duş jelleri süper kokuyo köpürmesi de güzel
avondan takı almayın bence istediğiniz ürünün benzerini gönderiyolar ya da yüzüğü verdiğiniz ölçüye alakası olmayan bi yüzük gönderiyolar
parfümlerinden crystal aura(çok ağır bi kokusu var adamı bayıyo) summer white(kokusu kolonya gibi) timeless(bu da tütün kolonyası gibi) hariç diğer tüm edt ve edp lerin hepsi çok güzel bana göre özellikle pur blanca 1.ci
3 yıl avon temsilciliği hayatımda el kremleriyle ilgili olumsuz bi yorum almadım müşterilerim gayet memnun ben de buna dahilim
color trend ürünlerinden 2 li farından var ben de 2 tane biri mor biri yeşil ilk başta beğenmiştim sonra sertleşti nedense
ayak ürünleri güzel
yüz temizleme,tonik vss gibi cilt ürünlerini kullandım faydasını görmedim ama cilt tipine göre değişiyo demekki benim cildim kabul etmedi ürünü diye düşünüyorum bir de cilt tipinizi iyi bilmeniz gerekiyo ona göre ürünlrinizi seçin

benden şimdilik bu kadar çok konuştum sorularınız varsa sorabilirsiniz akidişler
hepinizi öpüyorum kaydirigubbakcemile3

cynthia rowley nasıl bir koku tarif edebilecek var mı canlar? odunsu kokuları genelde severim ama şüpheye düştüm. fiyatı da epey yüksek tavsiye eder misiniz?

dudak dolgunlaştırıcı rujları hakkındakki fikirlerinizi de merak ediyorum?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…