Avon

onlar işe yaramıyo arkadaşım.boşuna paranızı vermeyin.hem de cilt bakımı için daha kaliteli ürünler kullanılmalı bence.

bndede sparkling blush var dier ürünlerinden o kdr memnun kalmadım ama bu ii rengide çok tatlı

evet canım little black parfüm çok güzel ben kullanıyorum percivede çok güzel ama uçuyor yaa

Cilt için olan ürünleri kötü.
El kremleri güzel.
Göz kalemleri kötü.
Rimelleri ve rujları günlük kullanım için iyi.
Parfümleri de günlük kullanım için iyi bence.
Far, fondoten kullanmıyorum ama kullanacak olsaydım daha kaliteli bir marka seçerdim.

Son düzenleme:
avon ürünlerinde clear skin setinden temizleme jelini ve toniğini kullanmıştım eğer devamlı kullanırsan iyi ama bırakırsan kötü :roflol:
roll-on kullandım ama sevmedim ...
full maskara kullandım mavi olanından güzeldi memnun kaldım..
pudra ve fondoteni kullanıyorum memnunum...
colour tred siyah göz kalemi kalıcı ve çok güzel ..
pırıltılı likit ruju kullandım pale pink shine harikaydı...tadıda öyleydi :roflol:
el kremleri çok güzel gliserinli olanlar...
duş jelleri çok güzel özelliklebeyaz zambak kokulu olan harika..

süper shock ve süper full dışındaki rimeller ii değillll :)
roll on lardandaa parfümlerin roll on ları güzell bi de vücut kremlerii harika kokuo parfümden daha kalıcı :)
sparkling blush rujuma aşık oldum amaaa durup durup sürüyorummmmmm :)

Son düzenleme:
ben kullandığım avon ürünlerinden gayet memnunum valla.
color trendin rimelini, renkli parlatıcılarını (angel ve start up pink) kullandım çok memnunum. Parlatıcıları çok kalıcı.
açılıp kapanan göz kalemini kullanıyorum ondanda memnunum.
banyo köpükleri gerçekten çok güzel.
şampuanlarıda hoş özelliklede kepeğe karşı spreyi
gliserinli el kreminide yıllardır kullanıyorum.
celebrenin roll on u çok güzel
parfümleride cidden güzel.

parfümleri dışında bir şeyini kullanmıyorum avonun, bana çok kalitesiz geliyor.en azından denediğim ürünleri.

ben avonun parfümlerinden ( far away özellikle) memnunum. onun dışında duş jelleri ve vücut kremleri de güzel. super full maskarayı yeni kullanmaya başladım bütün arkadaşlarım rimelimi soruyor. ben rujlarını ve glosslarını da beğeniyorum. far almadım hiç yorum yapamayacağım. ama rahatlatıcı etkli fondötenini de sevdim. el kremi ( gliserinli) gayet güzel. daha çok rujlarını kullanıyorum bu kadar yardımcı olabileceğim. ama genel anlamda memnunum o kadar da kalitesiz olduğunu düşünmüyorum.

ben size kullandıklarımı tek tek sayayım ve şimdiden söyleyeyim kullandığım herşeyden memnunum özellikle şunu belirtmek istiyorum ki bazı arkadaşlar beğenmediklerini söylüyorlar ciltlerine zarar vermişse yada bi değişim görememişse bunun nedeni cilt yapısı olabilir

little black dress,
far away,
pur blanca,
cristian lacroix rouge,
surrender,perceıve,
urban fkowers tokyo,
bluerush,
be sensual,
avon calming effects,
bronzlaştırıcı allık,
glazewear metallic lip gloss,
pro to go,
color trend ışıltılı mascara,
color trend ışıltılı likit,
makyaj temizleyici,
perfect mascara,
açılıp kapana bilen göz kalemi,
color trend kapatıcı,
color ternd fondöten,
color trend parlatıcı,
anew selülit düzgünleştirici,
göğüs şekillendirici,,
nemlendirici vücur lostyonu,
senses duj jeli,
şampuanlar,el kremleri,yüz kremleri falan filan ve hepsinden son derece memnunum bu kadar şeyi almış olmamda bunun kanıtıdır

haklısın canım cilt yapısından kaynaklanan birşey herkesin cildi farklı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…