Avon "simply delicate jel" Kullanan Var Mı?

Ben yıllardır nerdeyse piyasadaki tüm markaları da denedim ama avonunkinin üstüne tanımam. kaşıntıyı kesinlikle önlüyor ve ferahlık hissi veriyor. Ayrıca çok uzun sürede gidiyor.

arkadaslar ürün hakkinda öneri vs paylasimlarda bulunabilirsiniz ama kesinlikle ürün satis yeri hakkinda bilgi paylasimi yapmayiniz arama motorlarindan yardim aliniz

5-6 yıldır kullanıyorum..biter bitmez alırı..onu kullanmazsam genital bölgemş temzi hissetmem..çok memnunum..kokusuda çok güzel..faydası temizliği sağlaması...vücudumuza nasıl duş jeli kullanıyosak..özel bölge içinde bişi kullanmalıyız bence temizliği açısından..

bende 2 yıldır kullanıyorum kaşıntıyı kesiyor gerçekten ve ferahlık hissi veriyor .çok kaşıntılı olduğumda hemen onunla yıkarım ve geçer sadece .normaldede banyodan banyoya kullanıyorum bir şikayetim yok .iyi durulamıyorsanız bence ondan oluyordur.

canım ben avon temsılcısıydım ama almanı hıc tavsıye etmıorum enfeksıyona neden olabılır..hatta doktorumda vajınaya su'dan baska hıcbısey surulmıcek dedı enfeksıyon kapması yuksekmıs cunku oyuzden sadece suyla temızle....

slm cnm ben sana doktor tavsıyesi olmadan kesinlikle böyle seyler kullanma derım bu jelden bende kullandım ama öle ahım sahım bişi oldugunu söylıyemem ve de doktorlar genelde önermıyor.hatta ilk evlendıgım sıralardada kullandım sonra rahmımde yara oldu bunun yuzunden oldu dıyemem yanlış olur ama doktorum kesınlıkle bu tür şeyler kullanmamamı istedi sadece onun önerdiği seyleri kullandım.sizlere tavsiyem orası bizim bi organımız ve kendı kendını temızleyıp pislıklerden arındırabiliyo yanı bunu zaten kendı kendıne yapıyo süreklı kuru tutun kesınlıkle nemlı bırakmayın günlük ped kullanmayın. sağlık bu başka birseye bensemez

kızlar, neredeyse hiçbir bakteri ve mantar su ile ölmez kızlar anca kendinizi yakmanız lazım hatta su onlar için yaşama daha elverişli ortam yaratır, öncelikle her tuvalet ve banyodan sonra iyice kurulanın. ikincisi böyle ürünler hassas bir şekilde üretilir ayarlanır ama işin sırrı 3 günde bir kullanmaktan geçer. eğer ürünü her gün kullanırsanız vücut tamamen kendi savunma sistemini bırakır ve havluyu size atar, böylelikle de hemen bir yerlerden hastalık kapabilir. Gazeteler de keşke haber yapmadan önce araştırsalar kullanan nasıl kullanmış, doğru kullanmış mı diye, bir de şu detay var kendinize iyi bir Avon temsilcisi bulun, bazıları indirim zamanı stok yapıyor sonra pek de yeni olmayan ürünleri size satıyor.

az daha unutuyordum, evet kızlar günlük ped kullanımını alışkanlık haline getirmeyin çok zararlı, bu tür pedleri sadece ilişki sonrası, regl öncesi gibi akıntının sizi ciddi rahatsız ettiği zamanlarda kullanın.

yaa alakası bile yok. Benim akntm çok oluo ve hep günlük ped kullanırım bu kaç senedr böle. Ayrca doktorm tavsiye etti.mirmirmirmir

siply delicate'yi kullanıorm vee kullanamya başladgm ilk gündn beri çook rahatımm. Ferah ve tertemizimm. Ohh miss. Kokusuda süpr zatn.

bende bikaç sene önce kullanmıştım. hiç bi faydasını görmedim.
bi değişikli yoktu yani

üroloji dr una sordum haftada bir kere kullanmanda bir sakınca yok ama sonuçta kimyasal bi ürün. zaten vucut kendi kendini temizler dedi..

bende haftada 1 kez kullanıyorum. bi problemim yok.

5 yıldır avon satan, kullanan biriyim. ürünlerle ilgili sorunla karşılaştığımda kimseye tavsiye etmediğim için hiçbi zaman müşteri kaybetmemiş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki güzel bi ürün. genitel bölge temizleyici olduğu için ph değeri ciltle uyumlu, yani genital bölgeyi sabunla temizleyip ph dengesini bozduğumuzda meydana çıkması muhtemel mantar sorununa karşı bi önlem olarak görebiliriz.eğer avon markasına güvenmiyorsanız seba med gibi farklı markaları da deneyebilirsiniz ama genital bölge temizleyici kullanmak bence gerekli

Hıh bende böyle bir konu arıyordum yoksa ben açıcaktım :) Bu ay ki katalogtan ben de ısmarladım ama burda ki yorumları okuyunca şüphede kaldım doğrusu ben de iltihap var sizce kullanmaımıyım? Ve bazı üyeler haftada 1 gün kullanıyorum demiş her wc ye gittiğinde kullanmak için değilmi bu ürün??fisfisfis

selam kızlar bende kullandım memnum kaldım her ınsanın cılddı farklı bazı ınsanların bazı seylere karsı alerjısı olabılır bole seylerı kullanmadan once test mı etsek napsak ? ben kendı adıma memnunum ama gazetede falan haberler cıktı dıosun walla kafam da karıstı sımdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…