Avon "simply delicate jel" Kullanan Var Mı?

arkadaşlar bende kullanıyorum çok güzel bir ürün hatta akıntıya bile iyi geliyo
komşum kızı pişik olunca ona bile kullanıyo hiç bir zararını görmedim
bir eczaneye götürüp sordum p h dengesi normal kullanabilirsiniz zararı yok demişti

bende kaşıntı yaptı valla.belkide kimine ii geliyo kimine gelmiyodur.yapı meselesidir belki.

bende 1 sene öncesinde kullanmıştım sora felaket kaşıntı başladı devam etmedim .şimdi Intimate temizleme jelini ve mendillerini kullanıyorum. özellikle işe ve dışarı çıkarken temizleme mendilleri çok pratik. herhandi bir sorun da yaşamadım .

cilt cilt değişiyor yan etkiler bende kullanmadım ama ablam kullanıyor oda çok memnun

reklam gibi olucak ama;
ona bakılırsa banada hacışakir sabun alerji yapıyor kullandığım zaman cildim bembeyaz oluyo ve kabarıyor kaşınıyor ama duru sabun yada farklı bir sabunda böyle bişey olmuyor

zaten uzun zamandır sabun kullanmıyorum ama örnek vermek istedim

ben ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum.hiç bir yan etkisini görmedim.hatta hafif bir mantar hastalığım vardı onu bile ilaçsız atlatabildim.

Bende çok Uzun Zamandir Kullaniyorum Kendim Satiş Temsilcisim çok Memnunum Hem Kötü Kokulari önlüyor Hem Hijyen Sağliyor Ve Mütiş Talep Var Iyi Bir ürün Olmasa Bir Kere Alir Birdaha Istemezler Ama Sürekli Kullanan Müşterilerim Bence Dene Beğenmezsen Birdaha Kullanmazsin Yani Kendin Karar Ver Canim

ben medillerini kullanmıştım, bi sorun yaşamadım ama temizliyici olarak sebamed kullandım hep.değiştirmeyi de pek düşünmüyorum..
bide beyaz sabunu bende kullanamıyorum. sabunun köpüğü değidiği anda yakıyo ve kaşındırıyo..artıı beyaz sabunun iyi geleceğini sanmıyorum çünkü cildi kurutuyo..

ben 1,5 senedir kullanıyorum.zaten daha ilk şişem.2 kez sıktığım zaman yeterli oluyo o yüzden baya uzun gidiyo.hiç bir sorun olmadı aksine memnunum.sadece su yeterli olmuyo.tavsiye ediyorum kızlarrrr

Bende 5 aydır kullanıyorum..hiçbir alerjik reaksiyon göstermedi aksine akıntıyı ve kokuyu dengelemiş gibime geldi.her bünyede aynı etkiyi göstermeyebilir yani bazılarının cildi normalden daha hassas oluyo doğaldır.ama herşeye reaksiyon göstermeyen bi cildiniz varsa kullanılabilir.

ben bızım iş yeri hekime sormustum. kullanmamı tavsıye ettı.
ve ekledı sabun dısında oraya bısey kullanılmaması gerekıyormus bılgınıze :icecream:

vallahi 1 yılı aşkındır bende kullanıyorum hiçbi şikayetim yok benim cildim çok hassas sabunda hemen tahriş olur jilet kullandığım için jel ile temizliyorum

kızlar arkadaşımın teyzesi Avustralya da oturuyor.orada avon ürünleri yasaklanmış.çok fazla kimyasal madde içeriyormuş.bende de var ama ne faydasını gördüm ne de zararını.bitince almayı düşünmüyorum.

merhaba kızlar banada bı arkadasım hedıye almıs bu ürünü bende sızın yorumlarınızı okuyunca bıraz tedırgın oldum acıkcası bıkac kere kullandım ve vuucudmda hafıfı kasıntılar basladı

merhaba kızlar banada bı arkadasım hedıye almıs bu ürünü bende sızın yorumlarınızı okuyunca bıraz tedırgın oldum acıkcası bıkac kere kullandım ve vuucudmda hafıfı kasıntılar basladı

bana kaşıntı yaptığını söylediler o yüzden kullanmıyorum.....

X