Avon "simply delicate jel" Kullanan Var Mı?

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.199
345
simply delicate ph adlı temizleme jelini kullandınız mı ?
kullandıysanız ne faydası var yazarmısınız?

geçen sene gazete de cıkmıştı bi kız kullandıktan sonra alerji tarzı bişiler cıkmış tam hatırlamıyorum ama önemli bişiydi mahkemeye falan vermişti kız gazete reklam olmasın die avon amlemini kapatıp öle resmini koymuştu hee bide haydar dümene de biri yazmıştı bence uzak dur canım :)

yanlıs şöle de bişi war bu ay indirimde ve manyak talep war bende anlamadım okdar şikayet oluo ama hala kullanıolar

ya kızlar bende yaklasık bır yıldır kullanıyorum yanı hıc bı sorun yasamadım aksıne cok ıyı geldı bana nasıl yan etkısı felanmı var bı acıklarmısınız

canım valla bende bilmiyom o yüzden sordum bi kaç kişiye tavsiye etmediler bende vazgeçtim alacaktım

Ben De De Var Kullaniyorum Da Bi Sorun Olmadi Ama Kullanmayiz Artik Ya Eczaneden Almak En Doğrusu.............

kızlar ben kullanmadım bu ürünü fakat arkadaşım kullanıyordu ve bir süre sonra ciddi bir şekilde akıntı problemi oluştu şuanda tedavi görüyor uzun bir süredir doktoru demiş böyle ürünler ph değeri ne kadar uygun olursa olsun alerjik riskleri olabiliyormuş hassas bölgeyi hijyenik tutmanın en iyi yolu dayanabildiğimiz kadar sıcak suyla yıkamakmış ve sadece doğal beyaz sabunu öneriyorlarmış temizlik için aman dikkat kızlar ciddi problemlere yol açabilir kullanmayı düşünenler iyi düşünsün derim böyle bir riski war çünküa.s.

kızlar ben bu ürünü uzun süre kullandım hiçbir yan etkisini görmedim artı çok memnun kaldım,geçenlerde oriflame nin jelini aldım fakat hiç memnun deilim ondan.avonunkini tavsiye ederim bende tekrar ondan sipariş vermeyi düşünüyorum.eger güvenemiosanız eczanedende bu tür ürünleri temin edebilirsiniz.sadece suyun temizlik için yeterli olabilecegine inanmıyorum.

kızlar bu hangi ürün ben bilmiyorum çok mu cahilimtatlicadiarzutatlicadiarzusöölesenize ne için kullanıyosunuz sanırım vajinal bölge içinokuduklarımdan onu anladı ama genede merak ettim biraz açarmısınız konuyu:roflol:a.s.

herkesin cildi her ürüne aynı tepkiyi vermiyor sana olumsuz bir etkisi olmamaış olabilir ama bu ürünü kullanıp yan etklerini yaşayan bir sürü canlı örnek var ayrıca sadece su değil sıcak su olacak ve beyaz doğal sabunla temizlik daha uygunmuş ve bu benim fikrim değil doktorun söyledikleri kullanıp kullanmamak size kalmış

island bakterileri ve mikropları öldürmen için kaynar su kullanman lasım canım yani onların sadece suyla ölebilmesi için önce seninde 1. derece yanık olman lazım artı çok sıcak su cilt için hiçte iyi deildir duşlarda ılık su kullanmak gerekir.

bende aldım ama uzun süre kullanmadım.. neden olduğu sorunların arasında akıntı yapıyor demişsiniz ama özellikle akıntıyı giderdiği için öneriliyor.. belki yanlış kullanımdan kaynaklanmıştır sorunlar.. kullandıktan sonra bol suyla durulanırsa bi zararı dokunmuyor.. temizlik hissi veriyor sürekli insana hijyenik oluyor içi rahat ediyor insanın..

arkadaslar ben kulandım bi sure sonra mantar oldu bende dr un solediine gore cinsel bölgenin ph deeri farklıymıs ve bunu bozmak cok tehlikeliymiş su dısında bir sey kullanılmamsı gerekirmis hatta suyu da ole icerilere kadar falan sokmayacakmıssınız nişanlım da doktor o da aynı sei söledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…