AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlr ben sipariş qirdim ama altta katalog giriş yeri bi değişik oldu ben bişi anlamadm
anlayan varmı?:26:

neden kimse katolog ekleyemiyor acaba avon bize yeni yıl hediyesi olarak katologmu gönderecek:97:

ya bilmiyorum ama avonda öle incelikler yok gibi =)=)

bişi dicem belki yıl bası hediyesi olarka gün hediyesi koyarlar p.tesi faturalancak nasılsa ama gün hediyesi 175 tl ye oluyo bn 172tl girdim onu bile alamıyorum ühüüü ühüüü :S

ay madem yılbaşı hediyesi gönderecekler o zaman limt koymasınlar bencelimit koyarlarsa o hediye olmuyor ki

yokyahu şaka yapıyorum kutunun içinden sadece 2 adet parfüm numunesi çıkacak oda ürün tanıtımı için:)

Son düzenleme:
kızlar benim klavyenin tusları odun gibi zor basıyo arada yanlıs yazıyorum kusura bakmyın siz beni anlıyorsunuz zaten

fırsat köşesine yeni ürünler eklenmiş kajalstick kalemler yine indirimde uff ya almak istiyordum ben onlardan

valla ben bu ay paraları toplamayla uğraşıcm hediyeleri beğenmedm vermicm fazla sipariş 170 tllik girdm
dahada kesinlikle girmem

valla ben bu ay paraları toplamayla uğraşıcm hediyeleri beğenmedm vermicm fazla sipariş 170 tllik girdm
dahada kesinlikle girmem

Yürü be ilkşahhh kim tutar seni Kuşumm aynı kafadanız seninle hiç ugraşmayacagım hatta gidip siparişiniz varmı diede sormucam onlar gelsin2000 toplayacagım para var onları toplamakla geçecek bu kampanya

kızlar siteye nolmuş fırsat köşesi falan görünmüyo herkesde mi öyle?

belki ilerde hediye qünü yapar diye siparişimin hepsini qirmedim şimdilik 75tlik siparş qirdim
maksat katalog elime qelsin
hadi vatana millete hayırlı uğurlu olsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…