AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar ya örnek ürünlerdeki ruj ve dudak parlatıcı varya onlar hangileri çözemedim ben kodları tutmuyo katalogda bende renkleride görünmüo :S

kızlar daha önce şu 3ü birarada rujları sormuştum ama cevap gelmemişti.şimdi oldukça kalabalığız acaba gören yada kullanan oldumu onları?

kızlar daha önce şu 3ü birarada rujları sormuştum ama cevap gelmemişti.şimdi oldukça kalabalığız acaba gören yada kullanan oldumu onları?

bn berry olanını kullandım canım kalem kısmını kullanmadım zaten ruju küçük hemen bitti ama rengi güzeldi.. parlatıcı kısmıda az ama fazla kullanmadım cok koyu oluyordu güzeldi cnm kardesim aldı elimden =)

ah çok sevindim çünkü renkleri hoşuma gitti birde rujuma uygun renk kalem bulmakta zorlanıyorum hep ve kalemsizde hoşuma gitmiyor illa kontürlücem dudaklarımı.3ü birarada olunca cazip geldi açıkçası bende 3ündende sipariş verdim.biri doğal şeftali zaten berryde çok şeker görünüyor öbürüde çok cool geldi toprak tonları makyajla güzel olur diye düşündüm.umarım katalogtaki renkler gelir canım.

acele bişe sorabılır mıyım..katoılog ekleyemıyorum ben sıparişime.10 lu katolog kodu nedır yazarmısınız

lady kafama takıldı canım:44:nude renginde kapatıcılığı diğerleriyle aynı dimi?sadece rengi öyle ölü gibi dimi canım

berry burdakinden bi ton daha koyugibi canım güle güle kullan hayırlısı olsun bol kazançç :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…