AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

MERHABALARA YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN :) COLOR TREND RUJLARINDANN DUDAK RENGİNE YAKIN OLAN YADA KAHVERENGİ TONLARINDA RUJ VARMI ???? sequin nasıl bir renk acaba ??

selamkızlar özledim sizi ya kaç gündür hava soğuk anneme gelip nete giremedim ben verdimaz önce siparişimi :)

2010 Yılını Gümüş Üye Olarak Bitirdim. Üye OLalı Tam 1 yıl 1 ay oldu.
2011 de inşallah altın üyeyle bitiririm.

Sizlerde yıldızlarkulübüne giren var mı?

Herkese bol kampanyalı ve bol kazançlı yıllar diliyorum.

MERHABALARA YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN :) COLOR TREND RUJLARINDANN DUDAK RENGİNE YAKIN OLAN YADA KAHVERENGİ TONLARINDA RUJ VARMI ???? sequin nasıl bir renk acaba ??

seguin acık pembe çok gzl bi renk dudak renginle hemen bütünlşior.hafif simleri var ama mat değil..
pink sunrise da güzel dudak rengi..doğal duruor.

takım öncüsü olan arkadaşlar sayfalarınızda sorun var mı? sipariş girerken katalog siparişi görünmüyo fırsat köşesi görünmüyo. bütün tölerde durum aynı mıİ?

burda sorulmustu yanlış hatırlamıyosam kızlar oriflame in üyelik ücreti 1 tl ye düşmüş bilgilerinize

slm kızlar ben de dün girmiştim sipariş gün hediyesinden yana umudum yok da
ama faturalanmamış ben anca pazartesi faturalanır diyorum çarşamba da en erken gelme ihtimali var
o da şansımıza

arkadaşlarım yaa salı günü iade gönderdim bir kolinin içinde 3 ayrı ayrı poşetin içinde hepsinin faturalarıyla beraber güzelce ayırarak koydum hepsini eksiksizcede yaptım perşembe günü iadelerim kabul olmuş ama ben toplam 85 tl lik iade yapmıştım ama 50 tl lik düşmüş bu nasıl iş ya ne yapıcam ben şimdi bi poşetin içindeki tam düşmüş 2.poşette tam düşmüş 3.poşette 55 tl lik sipariş vardı 28 tl si düşmüş off yaa bu ne yaa ne yapmalıyım ben şimdi

X