AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar o 1 tl lik ürünler neyin nesiysi anlamadım şimdi yok olmuş hiç alan oldumu bunlardan gerçek örnek ürünler girmiş sayfaya.

fırsat kosesını gorunce dayyanamadım kzılar ya :KK70:
sımdı tekrar hep fırsat kosessınden 80 mılyonluk gırdım kargo parası vermım dıe
ıkısıde bırlestırılsın dıe aramayala ugrasmım dedım dıgerıde 130 tl neyse artık
fırsat kkosesını begendım ben valla ballıbalıs spreyını cok sevıodum ıyı oldu ya

Celebre Promosyonundan yararlanabilmek için 2 adet ürün seçebilirsiniz.

Süper Tekliften yararlanabilmek için 3 ürün seçebilirsiniz.

ne demek kızlar ya sipariş giriyordum

fırsat kosesını gorunce dayyanamadım kzılar ya :KK70:
sımdı tekrar hep fırsat kosessınden 80 mılyonluk gırdım kargo parası vermım dıe
ıkısıde bırlestırılsın dıe aramayala ugrasmım dedım dıgerıde 130 tl neyse artık
fırsat kkosesını begendım ben valla ballıbalıs spreyını cok sevıodum ıyı oldu ya

bende baktımda öyle çok göze çarpan bişi dikkatimi çekmedi ..80 liralık ne aldın kız öyle :KK70:

Celebre Promosyonundan yararlanabilmek için 2 adet ürün seçebilirsiniz.

Süper Tekliften yararlanabilmek için 3 ürün seçebilirsiniz.

ne demek kızlar ya sipariş giriyordum

canım 3 ü 49 liraya teki 50 lira olarak gelecek .. 3 tane sipariş verir isen 3 ü 49 a gelmek bu müşteri fiyatı gelişi daha düşük tabi burada söylenmiyor..

temsilcime siparişi sorunsuz girdim ama benim kendi siparişimde ne kataloğu gösteriyo nede fırsat köşesini bu ne ya bi sipariş giremedim

Celebre EDT -
01 11964 1 Color Trend Kiss&Go Ruj-Rich Berry
01 17774 1 Super Curlacious Maskara - Black - 7ml
01 24363 1 Color Trend İkisi Bir Arada Ruj ve Dudak Parlatıcı - Bliss
01 49468 1 Fondöten Fırçası
01 95867 1 Multilink Bileklik
01 11807 1 Tulip Çanta
01 16615 1 Circular Scroll Takı Seti
01 16633 1 Joanne Çanta

bi de siyah damla şeklinde takı seti sipariş ettim hayırlısı inş hepsini beğenirim:) :KK52:

kazlar yaaa ufff....ben celebreyi tek girdim bilmiyordum şimdi burda 3 girilmesi gerektiği yazıyor ve siparişime baktım tek celebre görünüyor napcam müşteri hizmetleride kapalı cevap vermiyor:KK43:(

kazlar yaaa ufff....ben celebreyi tek girdim bilmiyordum şimdi burda 3 girilmesi gerektiği yazıyor ve siparişime baktım tek celebre görünüyor napcam müşteri hizmetleride kapalı cevap vermiyor:KK43:(

pazartesiye kadar faturalanmaz ise arar o ürünün adetini değiştirelmesini istersin .. Yok faturalanırda gelir ise tatlım iade edersin..

kızlar yaa silmiş süpürmüşsünüz indirimkataloğunuu hiç bişey kalmamış yaaa,rosie yüzük ve küpe varda 3-4 tane girecektimm hmen bitmiş bide göz farı paletinden girecektim odaaa bitmiş barii diğerlerinide girmeyim deee gün hediyeleri gelince girimmm şimdi boşuna girmiş olmayayım hem biraz beklemek istiyorum belki rosie yüzük ve küpeyi iade eden olurr ozaman girerimmm şanss..

X