AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

öptüm seni mavişim süper akıl kuaföre gidecegim zaman bende laptopla gidip istediğim gibi yaptırabilicem

avonun eternal magic parfümünün kokusunu beğendim ama fiyatı öğrenciye göre biraz pahalı:93:
şimdi 30 tl galiba daha da düşer mi sizce fiyatı?
bu katalogdan alayım mı yoksa beklesem mi:44:

konyanın her yerine eternal magic in reklamlarını asmışlar dün.özellikle otobüs duraklarına.iyi fikir valla

sanat eternal magic k14 de yarı fiyatına daha da düşmez canım

Dün saat 15:50'de verdiğim siparişim 1 saat önce kapımdaydı Avon'un bu hızı gözlerimi yaşarttı.
Bu arada Avon'un sitesinde sipariş için hala sevkiyata hazırlanıyor yazıyor.
Siparişlerimde eksiksiz geldi şükür hediyem saç düzleştiricide geldi gerçi saç maşası veya narenciye sıkacağı gelse daha memnun olurdum ama neyse hediye hediyedir.
K1 kataloğundan yine alacak birkaç şey buldum inşallah yine iyi siparişler toplarım.:)

Son düzenleme:
kızlar meraba..
sizden önmli bi isteğim var..
müşterilerm indirim broşürünü kaybetmiş hiç elimde yok biri fotosnu çekip koyabilirmi Allah rızası için..

öptüm seni mavişim süper akıl kuaföre gidecegim zaman bende laptopla gidip istediğim gibi yaptırabilicem

valla ben son yıllarda hep öyle yapıyorumyazıcıdan çıkarınca renk kaybı falan oluyor en güzeli bu yöntemhatta ben son röflemde götürmemiştim kuaför şaşırdı sizin bilgisayarınız nerde bakmıcakmıyız diyor

EBRUcum beni niye sildin faceden seni göremiyorum artık arkadaşlarımda

arkdşlar k1deki indirim broşüründe ki parlak görünüm veren makyaj ürünü nasıl kullanan var mı

hepiniz çok sağolun kızlar boya işleri bitti dolaplar tamir edildi halılarım geldi bu sayede kış ortasında temizlik yapmış olduk allah kimseyi göstermesin

canım benimde var o parfümden yarıdan daha az parfüm dolabım var eskiden kalan parfümler var kokuları biraz değişikliğe uğruyor ama seviyorum rengarenk değişik şişelerde parfümleri

kızlar şuan çok mutluyumbenim fotoğrafçılığa ilgim vardır.son zamanlarda da bu konularla ilgili siteleri gezip profesyonel fotoğrafçıların fotoğraflarını inceliyordum.hep bir makinem olsun istiyordum ama en düşüğü bin lira olunca eşime söylememiştim.bugün eşim farketti o siteleri gezerken ve kendisi teklif etti sana alayım dedi ve az öncede siparişi verdik çarşambaya makinem geliyoryazında eğitimini almayı düşünüyorumçok sevindirik oldum valla umarım kullanabilirim o makineleri:18::

kızlarrrrr uzun süre kalıcı rujlardan mauve ıce nasıl bi renkkk pembe sanırım ama tatlı bi pembemi belli oluyomu dudaktaa ??:97:

süperr canımmm hayırlı olsun makinan şimdiden :) insanın hobileri ile ugraşması çok hoş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…