AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm kızlar yeni yerimizi zor buldum :) her şey değişmiş ben yokken.bi sorum olucak 2 iade 1 değişim verdim geçen gün ama cari de sadece biri düşmüş.değişim diğer faturada gönderilir heralde ama diğeri ndn düşmedi acaba.şu çift taraflı gece çantasını iade ettim.fırsatlardan almıştım yamuk dikilmiş iade ettim.edilmiyomu ki???

iadenin diğeride birkaç güne düşer evet indirim broşurundan iade oluyor değişim hakkında bir bilgim yok malesef:44:

cnm süper fikir ama ben yapamazdım heralde gene de öyle satış yapanları ben de görüyorum bi dükkanda da satanlar oluyor müşteriler gözüyle gördükleri dokundukları kokladıkları ürünleri hemen alıyor bi de böyle siparişle getiriyoruz filan ya müşteri hemen alıp parasını ödeyip çıkmak istiyor.

cnm senin cildin sorunlu değil o kadar yakından bakma aynaya:) pelin karahanın cildi güzel görünüyor evet ama ona tv makyajı yapılıyo bizim makyajlardan değil yani. benim de gözenekler var yakından bakılınca. bence onlar herkeste olması gerekn bişey. deri nası nefes alcak yoksa. bence o kadar inceleme cnm kendini

mavisim akşam 7 den sonra hiç birşey yeme sadece şekersiz içecek olabilir birde sofradan tamamen doymadan kalk kalktıktan bir süre sonra doyduğunu hissedersin zaten karnından gurultu gelmediği sürece hiç bir şey yeme birazda hareketli ol inanki zamanla zayıflıcaksın

cnm sen o kıza bakma onun yaşı genç birde onlara saatler süren makyaj yapılıyor senin cildinde sorunsuz asıl sorunlu ciltler yüzlerinde sürekli akne sivilce leke yada sivilce izleri olan kişilerdir senin cildini gördüm ben seninkide bebek gibi bence sen sorun yapıyorsun

kızlar bugün makyaj dolabımı düzeltirken elime 10 senedir bıkmadan kullandığım emektar parfümüm women of earht geçti bileyime sabah sıktım hala kokuyor 4 kez satıştan kalktı yoğun istek üzerine geri girdi ama eski şişesi kristal top şeklindeydi sonra şişesini deyiştirdiler çok gıcık oldum up uzun bir şişede satışa sunulmuştu soğumuştum bu parfümden ama bakıyorumda hala çok beğeniyorum inş yine satışa girer

Son düzenleme:
anladım kızlar yani herkes bizim gibi diyosunuzben biraz fazla inceliyorum galibamesela bazıları ay ne güzel fiziğin var anne olmana rağmen diyor oysa ben kendimi çok kilolu hissediyorum tamamen psikolojik galibasabah 7de kalktım ve bu saate kadar sadece 3 bardak portakal suyu içtimaslında istediğiniz kadar yazıyor ama aksama kadar insan hep aynı şeyi kaç kez isterkineyse dayanacaz artık yoksa ben zayıflıyamıcam listesiz

golden lady ben yaşlımıyım ki yao kız kaç yaşındaki yine 23-24 vardır be güzelim:44:

şimdi baktım canım pelin 1984 doğumluymuş.bende 1981 yani 3 yaş küçük benden

golden lady ben yaşlımıyım ki yao kız kaç yaşındaki yine 23-24 vardır be güzelim:44:

hayır cnm öyle demek istemedim ya nasıl anlatsam 5 yaş bile farkediyor aslında ikiniz aynı yaşta görünüyorsunuz bence sen ondan daha hoşsuninan bana bütün dürüstlüğümle söylüyorum zaten ben o kızı pek beğenmiyorum çok çocuksu bir ifadesi var

pelin karahanla aynı yaşatayım ama onun kadar mükemmel gözükmeyenlerdenim aslında makyajsız fotoğraflarına baktığında pelinin de o kadar mükemmel olmadığını görürsün aslı enverin normalde yüzünde çok çil vardır mesela ama kavak yellerinde çoğu zaman cildi bebek gibi bazen kapattırmıyor çillerini çünkü kapatılmasını hiç sevmiyormuş çillerini çok seviyormuş

Kızlar Bişi sorcam . ben gecen persembe aksamı sparis vermısdım bugun tekrar sparıs verdım Onceki sparisimin odemesi ocak 10 da bu son sparisimin bana gelmesını etkılemez dımı?

Kızlar Bişi sorcam . ben gecen persembe aksamı sparis vermısdım bugun tekrar sparıs verdım Onceki sparisimin odemesi ocak 10 da bu son sparisimin bana gelmesını etkılemez dımı?

etkilemez canım gelir siparişin

bayanlar acil k14 deki perceıvenin kodu ney tek tek girdim siparişime 129tl görünüyor

haklısın canım 26 yaşımla şimdiki arasında biraz fark var gerçektendebu arada teşekkür ederim canım benim o senin güzelliğin

ben makyajsız halini görmedim pelinin:44:aslı enver de güzel aslında ama dediğin gibi çok çilli bir kız.ben saçlarını beğeniyordum onun yani bu modeli bir çok ünlü kullandı ama ben en çok ona yakıştırdımhatta onun bir fotoğrafını indirip laptopumla gittim kuaföreaynısını kestirdimeşimde o kıza gıcık oluyor görünce şaşırdı.ya bence sen ondan daha güzelsin niye özeniyosun ki şu kıza diyo.(tabi sadece iltifat)

anam benden 2 yas büyükmü o bıcırık :) bende küçük sanıyordum 22 falan ama bende onu begenmiyorum burnu estetik büyük ihtimal ve gözleri asagı dogru göz rengi güzel ama.

aynen ya bir kaç sene bile fark ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…