AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

gecen lancomedan bana makyaj setı seklınde acılıp kapanan aynalı kutulu bısey almıs ıcınde far allık rujlar var cesıt cesıt o farlar bana epey bır yeter avona temsılcı olmamıda oyuzden ıstedı bılındık marka aldıye
bırkac seyım flormar ama oda fena degıl baska marka kullanmıyorum

mrb kızlar,benim bişey ilgimi çektide onu sorucaktım size,siteden sipariş takibine bakıyorum fatura tutarının yanında birde ödül satış var orda da belirli miktarlar yazıyo onlar ne acaba sizler biliyormusunuz?

evet cnm bende sosyete pazarında gördüm 2 tl 3 tl ya loreal v.s ürünleri kapışıyorlardı bende sokuldum bir ruj beğendim baktım markası neymiş diye kadın satıcı bana bu dove marka dedi renk ve amblemi aynı ama orada dove deyil dvoe yazıyor yani dovenin çakması birde bu dovenin yan ürünü deyip beni kandırmaya çalışıyor.

k1 den umutluyum bklm panorama hediyesi limitede düşük şükür bu sefer hyrlısı

avon ucuz olunca burun kıvırıyorlar tabi çok çok kaliteli diyemiyeceğim fakat yıllardır bilinen tanınan bir marka annem 70 li yıllarda almancılardan ısmarlardı hatırlıyorum küçük cam şişe gibi kaplarda fondötenler almıştı bir sürü demekki numuneleri bile satmışlar anneme tabi ozamanlar türkiyede yok yerlimalı ye yerli malı kullan vardı

arkadaşlar k14 panoramada seri sonu fırsatlar sayfasında beyaz saat varya, gören bilen kullanan varmı onu?güzelmidirki?

onumuzdekı hafat kayınvalıdeme gıdınce tekrar sıparıs yapmam gerekebılır ama gozum korkuyo sızden duyuyorumya urunler tukendıyse dıye

lıstesekmı acaba burda artık gondermedıklerı urunlerı

O fondotenın tam adını modelını yazabılırmısın rıca etsem :) ben hic fondoten kullanmadım cokda anlamam ama far kalıcılıgı ıcın kullanabılırım iyi olur

bence kampanya boyunca hedıyler varya onun ıcın hesaplanmıs tutarlar bıde yıldızlar klubu varya onun ıcınde oturar gecerlı sanırım

cnmm çok sevindim senin adına gözünaydınnn
(( gerı yollasalardı yaaa ısteseydın keskı nasıl bısey bende bılmıyorum ama
rozet güzel bişi.
KIZLARRRR pazartesi günü 150 tllik iade yaptım 2gün geçti az önce hepsi düşmüşş yaşasınn

korkuyodum bi terslik olck diyee
cnm hadi gözünaydın iadelerde sorun yaşanıyor die çok üzülüyorum kaç haftadır.
ben görmedim eternal magicin künyesini ama resimde fena görünmüyodu koku nası testerlardan farklı oluyo ya sürünce merak ettim şekerim.
cnm akşama 8e kadar filan çalışıyolar bitirene kadar normalde dolaşıyorlar.
cnm k1in en iyi tarafı o 3lü satılan celebre üçü bir arada o avantajlı gelicek sanırım
esım ıstemıyo ya benım bılınmıs markalar harıcınde makyaj malzemesı almamı cılt kanserınden korkuyor
haklı şekerim cilt bu deneme tahtası deil ki ben krem sürmeye bile korkuyorum ben de aldığımkreme bvaktım bugün yumuşacık yapyıo nemlendiriyo kış kremi vardı ya winterlı serinin spf15lisini aldım gündüz kremi ama yüz ve boyun için diyo acep bu kremin el kremi şeklinde olanı da var mıydı ki?

İnş gün hediyelerine denk gelirim ama sanmıyorum indirim broşürü var hemen ilk gun vermem lazım. ondanda siprşm var çünkü.Umudunu kesme tatlım daha önünde zaman var, toplarsın inş. sipariş.

cnm benm de sipariş az bu ay 50 civarı anca:) ama toplayabileceğim de bu kadardır yaniii bi de kendime indirim broşüründen alıyım diyorum o takılar çok şirin duruyo kafam karışık yani hemen girmek lzım
arkadaşlar k14 panoramada seri sonu fırsatlar sayfasında beyaz saat varya, gören bilen kullanan varmı onu?güzelmidirki?
cnm benm yeğende var çok hoş duruyo baya bi spor ama klasik deil spor kıyafetlerle şık duruyo o memnun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…