AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar ya cok mutsuzum sevgilime supriz olsun die bu black suede setinden aldım yılbaşı hediyesi hacı yagı gibi okdar kötu kokuyorki kendide begenmedi temslcıye söledım degişilmio dedi anca hata olursaymış ama sınıftan temsilci arkadaşlarım degişebilecegini hatta kendisinin hep degişim yapıp geri verdigini söledi ya anlamadım ugraşmakmı istemıo okadar para verdim elimde mi kalcak parfüm.başka satış temsılcisinden halledemezmıyım?tuketıcı hakkı diye bir şey var sonucta cok mutsuzum

ugraşmak istemiyor canım..onu iade eder yada değişim yapar begendiğin başka bir parfümü getirttebilir..başka temsilci yapamaz çünkü onun faturasında görünüyor iadesini değişimini ancak o yaptırabilir..

napıcam şimdi peki ben degişmesse şikayet mı etmem gerekir.öyle uzgunumki cok da takarım kafama of kızlar off bı suprız yapalım dedık heveslendık parfum berbat çıktı

napıcam şimdi peki ben degişmesse şikayet mı etmem gerekir.öyle uzgunumki cok da takarım kafama of kızlar off bı suprız yapalım dedık heveslendık parfum berbat çıktı

sonuçta önemli olan müşteri memnuniyeti avonun vizyonu bu. sorun senin aldığın temsilcide bence git konuş kızla bi daha, böyle bi hakkımız varmış eğerki uğraştıracaksan beni ben direk müşteri hizmetleriyle irtibata geçicem de. nasılsa hangi bölgenin temsilcisi olduğu belli isim soyisim ve bölge sölemeniz yeterli olucaktır diye umuyorum.. dilerim kısa zmnda halldersin sorununuzu..

eger ki almış olsa idim o setten yardımcı olurdum canım ama hiç sipariş vermedim o setten .. müş. hiz arayıp şikayet edecegini söyle gerekirsede ara şirketi..

panorama hediyelerini kaybederim die iade etmyrdur cnmmm açıkça söle bunu ona

ben iade ettim aynısını canım herhangi bir gerekçede göstermedim.sadece beklentilerimi karşılamadı dedim o kadar

Negüzel bir göz ve makyaj yaa :) böle göz makyajı yapamıyorum yaa şuna bak tablo gibi valla
benim gözüme benziyor bu yayani çok yakından fotosunu çekince benziyor buna.ama tabi bunları bilgisayarda daha canlı parlak hale getiriyolar ondan böyle hoş duruyor bence baksana beyaz kısmı hiç bu kadar parlak ve bembeyaz olabilirmi?.yoksa bildiğin göz işte.makyajı güzelmiş ama

Son düzenleme:
Süpürgem yoldaaa :)) kızlar çok mutluyum Gün hediyelerinde Rımel'dende 2 tane geliyor.Kredi kontrol limiti sorunumda çözüldü oh bee

cnm avatarımda zaten kırmızı sürüp üstünden silmiştim ama valla markalı birşey değildi 3 tl lik birşeydi.

saol canım benim peki kokusu nasıl ağırmı yada şu kokuyu andırıo diyebilcen bi koku varmı tatlım testrı yokta mrk eden müşteriler var:97:
canım nasıl anlatsam bilemedim ki aklımda ki kokularla bi benzerligi yok ama çok agır degil hos bi koku tavsiye ediyorum... erkek arkadasım kullanmıyo bitmesin diye ama ben ona yenisini aldım bi gün hediye edicem ben begeniyorum acıkıcası :) agır kokular bende bas agrısı yapar bu arada o yüzden bende sevmem litle black percev falan kullanamam ben o yüzden agır degil yani tomorrow :)

Kızlar, sizce avonun en iyi rimeli hangisi?
Curl ve shock arasında kaldım ama tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum :)

kızlar gunaydın sıparıs verıcem bırazdan ama 20 lıra lık boseyler daha almam lazım ne tavsıye edersınız en cok kullanılan urunlerı neler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…