AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tatliş ben 2 kez söyledim aslında burda.bunlar işporta malı demekte istemedim ama farklı şekilde anlatmaya çalıştım.ben 10 yıla yakın optik işi yaptım.aynı zamanda kalite marka saatte satardık .birde böyle poşetlerin içinde markasız saat getirirlerdi elden alırmısınız diye.işte bu saatler onlara benziyor ve maliyetleri çok çok düşük aslında.yani demek istediğim kullanılabilir ama bu paralar kesinlikle değmez ya innanın aynı paralara çok daha şık ve kaliteli bulunabilir.hatta ben bugün link verdim ama çıkmamış.trendyol a bir bakın 30 -40 liraya neler var.bence bunlarla karşılaştırılmaz bile:KK19:

tamam bitanecek daha alım başka almıcam:) :KK30::KK30::KK30::KK30:

o şarjlı süpürge güzele benziyor.yani bagaja küçük bişey lazım bize.aranızda alan ve satmak isteyen varmı?bana uygun gelirse düşünebilirim

bende araba ıcın ıstemıstım çağın arabayı kırıntı ıcınde bırakıyor hep ama okadar satısım yokkk

:18:
tatliş ben 2 kez söyledim aslında burda.bunlar işporta malı demekte istemedim ama farklı şekilde anlatmaya çalıştım.ben 10 yıla yakın optik işi yaptım.aynı zamanda kalite marka saatte satardık .birde böyle poşetlerin içinde markasız saat getirirlerdi elden alırmısınız diye.işte bu saatler onlara benziyor ve maliyetleri çok çok düşük aslında.yani demek istediğim kullanılabilir ama bu paralar kesinlikle değmez ya innanın aynı paralara çok daha şık ve kaliteli bulunabilir.hatta ben bugün link verdim ama çıkmamış.trendyol a bir bakın 30 -40 liraya neler var.bence bunlarla karşılaştırılmaz bile:KK19:

evet haklısın cnm benim ufaklık hello kıtty kolyeli saat aldı avondan hadi o neyse aynısını bulamadım dışarda birde takı olarakta çok şık büyük kızımda başka saat istedi ben önce bir dışarı bak dedim iyiki demişim yahu burda var 2 yada 3 model fiyatlarda kalitesine göre yüksek dışarıda artık bakmaktan başım döndü o kadar çok model vardı karar veremedim 20 tl idi demekki 15 tl de varmış önce bir araştırmakta yarar var sanırım hadi kozmetik neyse dışarıya göre hesaplı oluyor da saat alırken düşünmek lazım eğer çok beğeniyorsam tam hayalimdeki gibiyse kaçıramıyacağım bir model olursa ozaman alırım:KK68:

benim ocakta siparişim yok malesef :KK5: Hep krem hep krem ne satacam..olan 3-4 krem siparişinide bu aydan vereceğim :KK28:

benımde sımdılık sadece temızleme jelı var sılver goz farı vardı ama sanırım ondan yok artık ama kayınvalıdem ve kardesıme guvenıyorum ben de kendıme 120 lık numune cantasından alabılırım tam karar veremedım ama

:18:

evet haklısın cnm benim ufaklık hello kıtty kolyeli saat aldı avondan hadi o neyse aynısını bulamadım dışarda birde takı olarakta çok şık büyük kızımda başka saat istedi ben önce bir dışarı bak dedim iyiki demişim yahu burda var 2 yada 3 model fiyatlarda kalitesine göre yüksek dışarıda artık bakmaktan başım döndü o kadar çok model vardı karar veremedim 20 tl idi demekki 15 tl de varmış önce bir araştırmakta yarar var sanırım hadi kozmetik neyse dışarıya göre hesaplı oluyor da saat alırken düşünmek lazım eğer çok beğeniyorsam tam hayalimdeki gibiyse kaçıramıyacağım bir model olursa ozaman alırım:KK68:

haklısın canım mesela ben bulgaristan kataloğunda bir çanta gördüm yemin ederim sanki elbisemin kendi çantası :KK9:o gelse kesin alırım bende:84:şimdi bide dışarda 20 diyosa sen biraz indirim yaptır bu tarz ürünlerin gelişi çok düşük olur yani mutlaka 10-15 arası verir onu.gözlük bile öyle 30-40 liralık çerçevenin gelişi 6-7 tl hatta 3-4 liraydı bazılarında:KK1:

bende araba ıcın ıstemıstım çağın arabayı kırıntı ıcınde bırakıyor hep ama okadar satısım yokkk

aynen ya ben sadece kendime alıyorum.komşularada katalağu veriyom 1 kuruş kar etmememe rağmen mırınkırın ediyolar.sırf 75i tamammlayımda kargo vermeyim diye ama yinede alan olmuyor:KK19:

aynen ya ben sadece kendime alıyorum.komşularada katalağu veriyom 1 kuruş kar etmememe rağmen mırınkırın ediyolar.sırf 75i tamammlayımda kargo vermeyim diye ama yinede alan olmuyor:KK19:

ay komsu deme bırdaha asla vermıycem :)) komsuma belkı ılerde bızde cok satarız

kızlar bende ocak ayı kataloğundan şimdilik 100 liralık siparişim var tabi haber beklediğim müşterilerde var 200 lirayı geçsem ilk kayıt temsilciler için 4. siparişte soft musk parfüm hediyem gelicek

kızlar bende ocak ayı kataloğundan şimdilik 100 liralık siparişim var tabi haber beklediğim müşterilerde var 200 lirayı geçsem ilk kayıt temsilciler için 4. Siparişte soft musk parfüm hediyem gelicek

4 cun sıparıstemı hedıye var her sıparıs ıcın lımıt varmıkı

her 7.5 tl krem alışına tatlım yani istediğin kadar sadece 7 .5 krem alman şart

kremmiiiii ? kuzum sadece kremmi almam gerek panoramadan yaa.... şimdi mesela 21 lik set+ dudak balmı alınca 24 küsür ediyo. bunlara göre " 0.75 tl den" "3 tane el kremi" alamıyomuyum şekercimmm ?

kremmiiiii ? kuzum sadece kremmi almam gerek panoramadan yaa.... şimdi mesela 21 lik set+ dudak balmı alınca 24 küsür ediyo. bunlara göre " 0.75 tl den" "3 tane el kremi" alamıyomuyum şekercimmm ?

hayır meleğim alınmıyor sadece paronamadaki kremler için geçerli o 7.5 olan limit..

Son düzenleme:
hayır meleğim alınmıyor sadece paronamadaki kremler için geçerli o 7.5 olan limit..

ama kuzucum panoramada, her 7 buçuk tl lik avon care siparii için diyo hatta diyoki syf 24 25 26 27 den yapacagınız her 7.50 lik alışveriş diyo...bence sadece krem için gecerli değil kuzum, tüm avon care ürünlerinden yapacagımız alışverişe krem 0.75 e geliyo....:KK17:

ama kuzucum panoramada, her 7 buçuk tl lik avon care siparii için diyo hatta diyoki syf 24 25 26 27 den yapacagınız her 7.50 lik alışveriş diyo...bence sadece krem için gecerli değil kuzum, tüm avon care ürünlerinden yapacagımız alışverişe krem 0.75 e geliyo....:KK17:

kız paronamadaki tüm avon care ürünleri için geçerli işte :KK70: dudak balmı avon careninse oda olur ben katalogdan balm diorsun sandım :90:

kız paronamadaki tüm avon care ürünleri için geçerli işte :KK70: dudak balmı avon careninse oda olur ben katalogdan balm diorsun sandım :90:

hayır ya panoramadaki tüm avon care için mi diyomya deminden beri.....sen sadece krem için diyon :KK1: ben onu sordum zaten:KK1: neysem anladım çok saol kuzucummm :KK19:

4 cun sıparıstemı hedıye var her sıparıs ıcın lımıt varmıkı

evet cnm temsilcin seni bilgilendirmedinmi
1. kampanyanda 145 tl.ye besleyici göz makyaj temizleyici.
2. kampanyanda 165 tl.ye perfeckt wear rimel.
3. kampanyanda 185 tl.ye berrak görünüm veren gece kremi.
4. kapmanyanda 200 tl.ye softmusk edt. hediye

benimde 4. kampanyam soft musk geldi 280 tl lik satısım oldu eşimin bürodaki kızlar sagolsun ama k.1 den siparişim yok katalogu göstermedim kimseye.ödemeleri düzenli yapmadıkları için.

kızlar su dünün gün hediyesi olan mega impact ruju hiç begenmedim yapısını para veripte almayın bence ve o erkek jölesi ufacık bişey.

evet cnm temsilcin seni bilgilendirmedinmi
1. Kampanyanda 145 tl.ye besleyici göz makyaj temizleyici.
2. Kampanyanda 165 tl.ye perfeckt wear rimel.
3. Kampanyanda 185 tl.ye berrak görünüm veren gece kremi.
4. Kapmanyanda 200 tl.ye softmusk edt. Hediye

benimde 4. Kampanyam soft musk geldi 280 tl lik satısım oldu eşimin bürodaki kızlar sagolsun ama k.1 den siparişim yok katalogu göstermedim kimseye.ödemeleri düzenli yapmadıkları için.
vallaha hıc bırsey soylemedım her kampanyada o lımıtı gecmen lazım sandım bende 4 kampanyada hedıye alman ıcın bırıncı kampanyamda 127 satıs yaptım bılseydım 145 e tamamlardım sımdı ay sonuna kadar hala yapabılırım ama dımı :) bırıncı kampanyam da farklı sıparıste 145 ı toplayabılırım tek sıparıs olmasına gerek yok sagol canım

X