AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ay noktalama ısaretı koymadıgım ıcın nasıl anlasılmaz olmus

demek ıstedımkı bu ay farklı farklı sıparıslerdede toplam 145 ı bulmam yeterlı dımı

kızlar bu fardan almayı düşünüyorumda renkleri bu model üzerindeki gibimidir sanırım platin rengi ve petrol yeşili uygulanmış.

ilk kampanyan ise K.14 bitene kadar 145 tl ye ulas yeter cnm tek faturada olması önemli değil.

ya kızlar dün sorduydum ya bu soruyu bilen yok mu acaba?
kargom geliyo bugün sabah bi zil çalmış annem yetişememiş inş kargo deildir kargo birazdan gelir. siz napıyonuz

ya kızlar dün sorduydum ya bu soruyu bilen yok mu acaba?
kargom geliyo bugün sabah bi zil çalmış annem yetişememiş inş kargo deildir kargo birazdan gelir. siz napıyonuz

bir sorun yoktur cnm genelde 1 gün sonra görünüyor ödenmiş fatura:)

Son düzenleme:
goldenlady saol cnm görmemişim mesajını:)

kızlar oh be düşmüş faturamdan amaan pek bi geç düşmüş. acaba pazar günüydü diye mi ki. of bide sağ slaim kargom gelse elime süper olcak kargonun yerini bilmiyorum kocam da kapanmadan yetişir mi ki

Son düzenleme:

bişi deyl cnm ay bugün bir ağırlık var üstümde sabah doktora gitmiştim allerji hapı yazıyorum size araba kullanıyormusunuz diye sormuştu uyku yaptı galiba mesajlarınızı okurken bile uyukluyorum

bişi deyl cnm ay bugün bir ağırlık var üstümde sabah doktora gitmiştim allerji hapı yazıyorum size araba kullanıyormusunuz diye sormuştu uyku yaptı galiba mesajlarınızı okurken bile uyukluyorum

ayy cnm ya kıyamam uyu dinlen bari

canım ben avon care paketi aldım birde silikonlu el kremi aldım üçtanede 75 lik kremden girdim aynen geldi

nasıl bi renk ??
çokmu kahve yani yaşlı işi gibi durmuomu
bide beyaz tenlimisin??

Son düzenleme:

gecmıs olsun canım bende bırkac haftadır gecelerı oyle fena oksuruyorumkı sanırım benımde dr gıfdıp alejı hapı almam lazım ama hıc sevmem dr a gıtmeyı

cnm çok kahve değil çok dogal yani o parayı veripte yok denilecek sekilde renk veren bir ruj için degmez bence

ebrucum sen kullandınmı bu renkten??
sen daha canlı renkler seviosun öğrendim gibi senin zevkini..bende aslında canlı renkler seviorum daha gzl oluor ama işte her ortamdada herzman kullanılmıor canlı renkler die bazen nude rujlarda bakıorum..
ben aslında nar çicegi rengi bi ruj arıorum ama avonn da yok galiba..hep pembe hep pembeee bıktım valla,,.

cnm ben canlı seviyorum dediğin gibi canlı şeker pembesi,fushya,kırmızı falan.

Son düzenleme:
buketcim flormarın süpermatte 201 ruju var yada üstte seçenekler var hangisi senin zevkine uyuyorsa bunların içindeki renklerden kullanan arkadaşlarım yardımcı olabilir.

Son düzenleme:

ayy bana flormar dme canım ya acaip sogudum ben flormar rujlarından pütür pütür yapıor benm dudaklarımı öle bi müddet sonra kötü görünüor.ama renk sılkalası gercekten çok geniş.supermatte serisinden çok gzl renkler var.bide dudaklarım kışın devamlı çatlar bide flormar supermatte sürsem iğrenç olur..oyuzden braz daha az yağlı rujlar kullanıorum..
mesela senin avatarındaki resminde sürüdğün rujun rengini çok begeniorum..

şimdi sipariş girdim.panoramada el kremlerinden 1 er tane girebiliyoruz.fazlasını kabul etmiyor bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…