AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

aile boyu 21.00 tl olan mı fiyatı eger o isen paket kodunu gireceksin 25468 zaten 21 liralık ürün alır isen 2 tane el kremi kodu 25404 alabilirisn sadece canım..

panorama sayfa 24 deki silikonlu el kremlerinden 2 tane birde sayfa 26 da en altta tüm aile için el yüz ve vücut kremi diyor ya o (fiyat vermeyeyim).bu 3 ü nü gireceğim.7,5 u geçiyor ya en son sayfada gliserinli kremini gösteriyor *bu promosyondan yararlanmak için indirimli Avon care el kreminin kodunu yazın diyor. bunun anlamı ne?

panorama sayfa 24 deki silikonlu el kremlerinden 2 tane birde sayfa 26 da en altta tüm aile için el yüz ve vücut kremi diyor ya o (fiyat vermeyeyim).bu 3 ü nü gireceğim.7,5 u geçiyor ya en son sayfada gliserinli kremini gösteriyor *bu promosyondan yararlanmak için indirimli Avon care el kreminin kodunu yazın diyor. bunun anlamı ne?

eger sen bu üçünü alı isen 12.8 yapıyor sadece bir tane 75kr krem alırsın kodu en arka kapakta var 25404 canım

goldenlady de gelmiş goldenlady biliyorsan sende cevaplarmısın :KK16:

panorama sayfa 24 deki silikonlu el kremlerinden 2 tane birde sayfa 26 da en altta tüm aile için el yüz ve vücut kremi diyor ya o (fiyat vermeyeyim).bu 3 ü nü gireceğim.7,5 u geçiyor ya en son sayfada gliserinli kremini gösteriyor onuda istiyorum ama yanında*bu promosyondan yararlanmak için indirimli Avon care el kreminin kodunu yazın diyor. bunun anlamı ne?siparişi girerken nasıl gireceğim?

goldenlady de gelmiş goldenlady biliyorsan sende cevaplarmısın :KK16:

panorama sayfa 24 deki silikonlu el kremlerinden 2 tane birde sayfa 26 da en altta tüm aile için el yüz ve vücut kremi diyor ya o (fiyat vermeyeyim).bu 3 ü nü gireceğim.7,5 u geçiyor ya en son sayfada gliserinli kremini gösteriyor onuda istiyorum ama yanında*bu promosyondan yararlanmak için indirimli Avon care el kreminin kodunu yazın diyor. bunun anlamı ne?siparişi girerken nasıl gireceğim?

25404 kodu ..75 kr gelen kremin

eger sen bu üçünü alı isen 12.8 yapıyor sadece bir tane 75kr krem alırsın kodu en arka kapakta var 25404 canım

25404 kodu ama 24. sayfada da aynı kod var.yani bu kod indirlinin kodu değil.ben normal 1 gliserinli 2 silikonlu ve 1 aile krem gridiğimde faturaya gliserinli 0,75 olarakmı yansıyacak acaba :44:

:KK39:
25404 kodu ama 24. sayfada da aynı kod var.yani bu kod indirlinin kodu değil.ben normal 1 gliserinli 2 silikonlu ve 1 aile krem gridiğimde faturaya gliserinli 0,75 olarakmı yansıyacak acaba :44:
kodlar aynı faturalanınca 0.75 olarak görünüor ama...bende öle oldu
bidee bu ürünlerden 1 er tane alma hakkı var die biliorum.ben 2 tane gliserinli girmiştm 0.75 ten hesaplamadı.normal fiatttan hesapladı her ikisinide.değitrdim kremi sonra hediyeyi olan kremi 0.75 ten hesapladı

Son düzenleme:

bebeğim eger 7.5 tl lik sipariş girmeden o kodu girer isen normal fiyatı olan 3.60 dan faturana yansıyacak yok eger 7.5 sipariş girip o kodu girer isen 75 kr olarak işlenecek anlaştık :KK34:

kızlar kampanya 14 panoramadaki kiera saat(siyah plastik kordonu ve saatin çevresinde taşları olan )dışarıda aynısı 15 tl satılıyormuş benim kız görmüş anne tıpatıp aynı ben dışarıdan alıcam dedi ocak ayının katoloğu müşterimde olduğu için şu an bakamıyorum ama hatırladığım kadarıyla katolog fiyatı 39 tl gibiydi arada bayağı fiyat farkı var bilginize:nazar:

bebeğim eger 7.5 tl lik sipariş girmeden o kodu girer isen normal fiyatı olan 3.60 dan faturana yansıyacak yok eger 7.5 sipariş girip o kodu girer isen 75 kr olarak işlenecek anlaştık :KK34:

peki 3 tane alabiliyomuyuz canım? hani panoramaya 1 tane mi hakkımız var sadece?

Yarın sıparıs gondersem sabahtan yada bu gece cumaya gelırmı elıme

Kızlar oglum ılk sayfasının yırttı panaromanın 275 lıraya bu ay ne verılıyodu

benim kızda yırttı :) ama sarjlı el süpürgesi var ama 400 . 500 civarı ta bilmiyorum

:KK39:
kodlar aynı faturalanınca 0.75 olarak görünüor ama...bende öle oldu
bidee bu ürünlerden 1 er tane alma hakkı var die biliorum.ben 2 tane gliserinli girmiştm 0.75 ten hesaplamadı.normal fiatttan hesapladı her ikisinide.değitrdim kremi sonra hediyeyi olan kremi 0.75 ten hesapladı

canım ben silikonluları normal fiyatından alacagım gliserinli 75 krş gelecek şeklinde istiyorum.öyle olmayacakmı?

hah valla şimdi oldu o * not olunca kafam karıştı..teşekkürler canlarımmm :KK16:

kızlarrr konuyla alakası yok ö.dilerim ama çok kötüyüm ya saçlarım uzamıyoooorrrrr ve muhtemelen 3 martta evlenme teklifi alıyorummmm saçım brazcık çabuk uzasa offf bi fikriniz yada bildiğiniz bişeyy var mı lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK43::KK43:

cnm saçları cabuk uzatmak diye bir şey yokki sabret bak sen bu mesajını yazarken bile uzuyor saçların :KK1:kuaföre 6 ayda bir yada senede 1 git bakbakalım nasıl uzuyor o saçların :) eğer o güne özel uzun istiyorsan arkadaşların dediği gibi çıt çıt taktırırsın bütün sanatçıların yaptığı gibi :KK34:

kızlar kampanya 14 panoramadaki kiera saat(siyah plastik kordonu ve saatin çevresinde taşları olan )dışarıda aynısı 15 tl satılıyormuş benim kız görmüş anne tıpatıp aynı ben dışarıdan alıcam dedi ocak ayının katoloğu müşterimde olduğu için şu an bakamıyorum ama hatırladığım kadarıyla katolog fiyatı 39 tl gibiydi arada bayağı fiyat farkı var bilginize:nazar:

tatliş ben 2 kez söyledim aslında burda.bunlar işporta malı demekte istemedim ama farklı şekilde anlatmaya çalıştım.ben 10 yıla yakın optik işi yaptım.aynı zamanda kalite marka saatte satardık .birde böyle poşetlerin içinde markasız saat getirirlerdi elden alırmısınız diye.işte bu saatler onlara benziyor ve maliyetleri çok çok düşük aslında.yani demek istediğim kullanılabilir ama bu paralar kesinlikle değmez ya innanın aynı paralara çok daha şık ve kaliteli bulunabilir.hatta ben bugün link verdim ama çıkmamış.trendyol a bir bakın 30 -40 liraya neler var.bence bunlarla karşılaştırılmaz bile:KK19:

o şarjlı süpürge güzele benziyor.yani bagaja küçük bişey lazım bize.aranızda alan ve satmak isteyen varmı?bana uygun gelirse düşünebilirim

X