AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

evet canım tastamam aynısı ben çokmu yalanıyorum acaba niye bende durmuyorki:44:

bilmem yoksa sende ruj yiyen bayanlardanmısın cnm altına pudra sür ozaman böyle daha uzun gidiyormuş birde o rujun üstüne sütlü kahve altın metalik tonlarında rujun varsa sür harika oluyor:116:

canım yaaa ufff kotu olmussss

ben de iddialı renk rujları bazılarında beğeniyorum ama tabi yakışması için şartları var bence.ilk olarak tabiki güzel dudakların olmalı sonra dişlerinde güzel olmalı çünkü dikkat çeken renkler olunca haliyle konuşurken yada gülerken dişler çok belli oluyorsonra bide göz makyajın çok az olmalı yoksa çok çirkin abartılı oluyor

evet canım aynen katılıyorum ben genelde kırmızı kullanıyorum dedıgım gıbı ozaman goz makyazım az olur ama kahverengı tonları kullanıcaksam ruj goz makyazım daha yogun olur unıversıtedeyken oda arkadasımın teyzesı makyöz du ogrenmıstı arkadasım ondan cok sey bende ondan ogrendım :))) cok severdım makyaj yapmayı ama ıste yıllarca bazı renklere cesaret edemedım bakalım artık denıycem

ORNEYIN ASLA BU RENK BIR RUJ KULLANMADIM AMA YAZLARI HEP KULLANMAK ISTEDIM CESARET EDEMEDIM AVONUN NUMUNELERINDEN DENIYCEM E ALICAM SANIRIM :)

Uploaded with ImageShack.us

cnm siyah saçlıysan bu ruj yakışır sana benimde beğendiğim rujlar var ama benim saçlar sarı röfleli olduğu için bu renkler çok dikkat çekiyor birde ben dudağım ön plana çıksın istemiyorum göz makyajını daha çok ön planda tutanlardanım:))

Son düzenleme:
bilmem yoksa sende ruj yiyen bayanlardanmısın cnm altına pudra sür ozaman böyle daha uzun gidiyormuş birde o rujun üstüne sütlü kahve altın metalik tonlarında rujun varsa sür harika oluyor:116:

hım sütlü kahve yok galiba ya aslında ben o zaman aynı renk kalem ver dedim kıza aynısı yok dedi yakın ton olarak daha turuncumsu bişey verdi.zemine onu sürüp üstüne ruj sürünce kalıyor biraz ama o zamanda o güzel rengi bozuluyor biraz daha bir turuncu oluyor.pudrayı da yapıyorum canım.ama şu sütlüü kahve ruja bir bakayım.nude istemiştik ya o olmazmı canım?bana henüz gelmedi stokta yokmuş

saclarım maleseffffffffff koyuuuuu suaralar yıllarca sarı kullandım ama cok yıprandı ara verdım ama cok sıkıldım bu renkten ( beyaz tenlı sıyah saclı sıyah kaslıyım bende gozmakyajını cok severım ama yazın mesala pespembe bır elbısyele su ruju hep surmek ıstemısımdır

gözlerin renklimi canım?eğer öyleyse süpersindirben şöyle bembeyaz duru bir yüzü mavi iri gözleri ve simsiyah saçları olan kızlara bayılıyom ya çok güzel oluyolar

yok o olmaz cnm bende aldım o rujdan ama geri iade edicem o metalik deyil dudaklarını ıslatmışsın gibi yani lip gloss tarzında trend serisinde cafe au lait var bak kampanya 1de indirimde bende ondan var o üzerine süper oluyor turuncu rengi biraz açıp parlak gösteriyor hemde avonda en çok beğenerek kullandığım renk bu yalnız başınada harika oluyor bu kaçıncı alışım unuttum...

off ya az önce sipariş verdim bir yanlış yaptım erkek jölesi 2 tl sandım parfüm aldım ama benim aldıgım sayfadaki parfümler geçerli değilmiş şimsi farkettim.faturalandı ve 9 tl kesmişler jöleye onu iade edersem siparişim 174.82 oluyor ya pöff.18 kuruş için gün hediyesini vermezlermi acep

K14'te açılıp kapanan göz kalemlerinin pırıltılı olanları indirimde diamond parfümün birkaç sayfa arkasında bu kalemlerden alıp kullanmış olanınız var mı?
Pırıltısı nasıl hafif mi yoğun mu hangi rengi daha güzel??

hıım tamam o zaman.peki henüz gelmedi bana o nude.birdahaki siparişimde kendilerimi gönderecekler yani istemesem göndermeyin desem olurmu?yoksa yine iademi olucak

bence vermezler cnm ya((( onu ıptal edıp baska bısey alsan

off çok kötü olmuş yaa peki gün hediyesi neydi cnm değermi o jöleye verdiğin paraya

kullanmadım cnm hıc kı

olsun elada güzeldir hatta uygun renk makyajla falan yeşil gibi duruyor bazılarındabenimki kahve ya açık renkleri daha çok seviyorum ben.
zaten gozlerım de seffaf lens var ama bazen harelı yesıl alıyorum sarıya donmeden saclarım mavı de alıyım lens bakalım dedıgın gıbı guzel olurmu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…